رفتن به مطلب

باز نشدن سایتم توسط آی پی خودم

پست های پیشنهاد شده

با سلام

سایتم رو با ای پی خودم نمیتونم باز کنم

با پروکسی باز میشه ، ای پی های دیگه هم میتونن بازش کنن

داخل سی پنل هم IP Deny Manager رو چک کردم آی پی من رو بلوک نکرده

لینک به ارسال

ای پی شما بلاک شده

به هاستینگت زنگ بزن ای پی رو بگو تا مشکلت رو حل کنه

بلاک نیست

من هم این مشکل رو داشتم.

مشکل از اینترنته.

http://forum.wp-pars...یک-سری-سایت-ها/

یعنی هیچ راه حلی نیست ؟

یعنی همیشه واسه رفتن به سایت خودم باید از پروکسی استفاده کنم ؟

عجب !

لینک به ارسال

من فقط اینا رو می دونم:

1- به پشتیبانی سرویس دهنده اینترنتتون اطلاع بدید تا اگه تونستند مشکل رو حل کنند.

2- از ف*ی*ل*ت*ر*ش*ک*ن استفاده کنید.

3- سرویستون رو عوض کنید.

لینک به ارسال

یکی از روش های وردپرس برای محافظت از سایت اینه که کاربر رو روی سیستم خودش مسدود کنه یعنی از طریق کوکی های خود کاربر و معمولا اینکار رو وقتی می کنه که یک کاربر ادمین همزمان از دو سیستم آن شده باشه و یا همزمان با باز کردن صفحه ادمین تلاش می کنه از طریق دیگه مثل ftp هم وارد پوشه ادمین بشه

و چون کوکی ها بعد از انطباق آی پی ذخیره کننده با نام کوکی فعال می شنددر این حالت می شه با تغییر آی پی وارد سایت شد

برای رفعش هم نرم افزار ccleaner را دانلود و نصب و اجرا کنید

یا مودم خود را برای چند ثانیه از برق بکشید و دوباره به برق بزنید

لینک به ارسال

یکی از روش های وردپرس برای محافظت از سایت اینه که کاربر رو روی سیستم خودش مسدود کنه یعنی از طریق کوکی های خود کاربر و معمولا اینکار رو وقتی می کنه که یک کاربر ادمین همزمان از دو سیستم آن شده باشه و یا همزمان با باز کردن صفحه ادمین تلاش می کنه از طریق دیگه مثل ftp هم وارد پوشه ادمین بشه

و چون کوکی ها بعد از انطباق آی پی ذخیره کننده با نام کوکی فعال می شنددر این حالت می شه با تغییر آی پی وارد سایت شد

برای رفعش هم نرم افزار ccleaner را دانلود و نصب و اجرا کنید

یا مودم خود را برای چند ثانیه از برق بکشید و دوباره به برق بزنید

ممنون جناب فخار

بله درسته بنده همزمان از دو سیستم دو نفری وارد پنل سایت ها میشیم و تغییرات ایجاد میکنیم. ولی تا حالا مشکلی نداشت و 3 روزه این مشکل بوجود میاد.

یه خرده در مورد این نرم افزار توضیح میدید؟

لینک به ارسال

نرم افزار رایگان ccleaner یک نرم افزار تمیز کننده است که کوکی ها رو پاک می کنه و ریجستری را تنظیم می کنه در تنظیمات این نرم افزار زبان فارسی هم وجود داره

لینک به ارسال

نرم افزار رایگان ccleaner یک نرم افزار تمیز کننده است که کوکی ها رو پاک می کنه و ریجستری را تنظیم می کنه در تنظیمات این نرم افزار زبان فارسی هم وجود داره

من این نرم افزار نصب کردم و اجرا هم کردم ولی فایده ای نداشت. باز بعد از 5 دقیقه سایت بالا نمیاد واسم. از ف ی ل ت ر ش ک ن یا تغییر آی پی هم که استفاده میکنم 5 دقیقه بیشتر جواب نمیده و دوباره همون آش و همون کاسه ست.

لینک به ارسال

خوب از دوتا سیستم همزمان وارد یک ادمین نشید اگر لازمه با دو تا سیستم کار کنید می تونید یک یوزر ادمین دیگه هم بسازید

به هر حال مشکل شما ایراد نیست یه جور حساس شدن بخش امنیت وردپرسه

لینک به ارسال

نه جناب فخار هیچ وقت از یک اکانت همزمان استفاده نمی کنیم. هر کسی با اکانت های خودش وارد میشه اما از یک مودم اینترنت که شبکه کردیم استفاده میکنیم. تو سایت های خارجی درباره این موضوع چیزی پیدا نکردم. اینجوری خیلی کارم مشکل شد. حتی وقتی هم خودم از جای دیگه و از مودم دیگه میخوام وارد سایت بشم درست 5 دقیقه بعد همین اتفاق میوفته. یه جورایی به لپ تاپم حساس شده. راهی هست آی پی جهانیم رو تغییر بدم ؟

لینک به ارسال

وارد phpmyAdmin بشید و در جدول wp_users نام کاربریتون رو تغییر یدید هم خودتون رو هم هر کس دیگه ای که دسترسی ادمین داره

لینک به ارسال

وارد phpmyAdmin بشید و در جدول wp_users نام کاربریتون رو تغییر یدید هم خودتون رو هم هر کس دیگه ای که دسترسی ادمین داره

به یه چیز عجیب بر خوردم ! آقا سی پنل هم بالا نمیاد !!!

این دیگه چجور مشکلیه؟ یعنی هاست و وردپرس هر دو با هم هر 5 دقیقه دسترسی ادمین منو از کار میندازن ؟!

لینک به ارسال

من با پشتیبانی هاستم صحبت کردم و این جوابو دادن :

کاربر محترم، احتراما به استحضار می رسانیم که ip شما بدون دلیل بر روی فایروال سرور مسدود نمی شود

طبق بررسی بنده آی پی زیر به دلیل mod security بر روی سرور بلاک شده بود و اگر این مورد برای شما ادامه داشته باشد باید بررسی کنید در چه قسمتی و هنگام انجام چه فعالیتی این اتفاق برای شما می افتد، همچنین این مورد بیشتر در پنل مدیریت سیستمی که استفاده می کنید به وجود می آید و در کنترل پنل هاست نباید مشکلی باشد

5.236.172.156

در صورتی که مجدد این مشکل برای شما به وجود آمد وارد سایت زیر شوید و آی پی خود را به ما اعلام کنید

www.myip.is

من این آواخر یه سایت وردپرس دیگه داخل سایتم نصب کردم و یه ساب دومین بهش دادم. این مشکلات میتونه علتش همین باشه ؟

لینک به ارسال

مد سیکورتی دلیل های متعددی داره ولی متداول ترینش اینه که با وی پی ان یا ابزارهای تونل زن دیگه وارد هاستتون بشید که آی پی صحیح شما قابل تشخیص نباشه

لینک به ارسال

مد سیکورتی دلیل های متعددی داره ولی متداول ترینش اینه که با وی پی ان یا ابزارهای تونل زن دیگه وارد هاستتون بشید که آی پی صحیح شما قابل تشخیص نباشه

ای کاش یک صدم اطلاعات و مهارت شما رو این هاستینگ های معروف داشتند. آقای فخار قبولت دارم بدجوووووووووووووووووووور. یه دونه ای :D

فکر میکنم علتش رو پیدا کردم.

من داخل سایت alookh.com یک وردپرس دیگه نصب کردم و اونو روی ساب دومین shop.alookh.com قرار دادم. به محض اینکه وارد پنل مدیریتی shop.alookh.com میشم تمام سایت هام واسم دیگه بالا نمیان!

نصب وردپرس مجزا در یک سایت چیز عجیبی نیس و خیلیا این کارو میکنند. پس چرا برای من همچین اتفاقی میوفته ؟

ویرایش شده توسط senator ali
لینک به ارسال

با سلام

سایتم رو با ای پی خودم نمیتونم باز کنم

با پروکسی باز میشه ، ای پی های دیگه هم میتونن بازش کنن

داخل سی پنل هم IP Deny Manager رو چک کردم آی پی من رو بلوک نکرده

دوست عزیز من توی hostiran.net هستم و اوایل بعضی وقتا خودشون ایپی منو بلاک میکردن و میگفتن به دلیل نمیدونم چی ... باید 48 ساعت وایسی تا درست شه

احتمالا مشکل شما هم از طرف هاست هست

لینک به ارسال

پشتیبانی پیشنهاد داد بهم که مد سیکورتی رو برام غیرفعال کنند. به نظرتون غیرفعال کردنش کار درستیه ؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...