رفتن به مطلب

404 شدن بعضی علایم مانند "_< »« در تگ ها

yas_hfb

پست های پیشنهاد شده

سلام و تبریک به دوستان وردپرسی بابت انجمن جدید

دوستان به یه مشکل بسیار بزرگی تو وردپرس برخوردم که اگه همینطوری ادامه پیدا کنه به یه فاجعه میتونه تبدیل بشه...

داخل گوگل وبمستر کلی صفحات 404 برای سایتم ثبت شده که اکثرا مربوط میشه به تگ هایی که داخلشون از اعلایمی مانند "_< »« اینها استفاده شده و همه این تگ ها باعث بوجود آمدن صفحات 404 بسیار زیادی شده است. حال چند سوال بسیار مهم:

1- این مشکل از وردپرس هست یا گوگل ؟

2- برای حل این مشکل که ضربه بسیار بد و منفی داره به سایت من و بسیاری از سایت های دیگه که شاید بیشترشون خبر ندارن وارد میکنه چیکار باید بکنیم؟

3- بعضی از تگ ها با علایم بالا که گفتم کم بودن و تونستم ویرایش کنم و لینکشون درست شد ولی بعضی از این علایم که گفتم تعدادشون بسیار زیاد هست و امکان ویرایش آنها وجود نداره ، به نظرتون اینها رو پاک کنم به مشکل خاصی بر نمیخورم؟

4- من فقط این چندتا علایم رو تونستم پیدا کنم و امکانش هست که علایم دیگه ای هم وجود داشته باشه که باعث 404 شدن اون تگ ها شده باشه و ما بیخبر باشیم ازشون،کسی از دوستان میتونه این موارد رو بررسی کنه یا راهی رو پیشنهاد کنه که همه این علایم که باعث بوجود اومدن صفحات 404 میشه رو شناسایی کنیم؟

با توجه به اینکه وجود صفحات 404 ، بار منفی بسیار زیادی به سایت داره از دوستان خواهشمند هستم که این تایپیک رو بسیار جدی بگیرن و برای حل این مشکل تمام سعی خود رو بکار بگیرند.

با تشکر

لینک به ارسال

سلام و خوش آمدید دوست عزیز

آیا از افزونه های سئو استفاده میکنید؟

میتونید یکی از آدرس هایی که 404 شده رو اینجا برای بررسی قرار بدید؟

لینک به ارسال

سلام ممنون

نمونه ای از تگ هایی که از اون علایم استفاده شده و 404 شده : http://www.shadaneh.com/tag/%C2%AB%D8%A7%D8%AE%D8%B1%D8%A7%D8%AC%D9%8A%E2%80%8C%D9%87%D8%A7

پلاگین سئو هم از all in one seo استفاده میکنم

لینک به ارسال

اولین حدسم اینه به خاطر استفاده از علائم عربی باشه.

توی افزونه جلالی ، اصلاح کاراکترهای عربی رو غیرفعال کنید.

دومین حدسم اینه درحقیقت کاراکتر » بصورت « به وردپرس معرفی میشه که یعنی در اصل کاراکتر دوم هست ولی چون زبان فارسی هست و dir=rtl فلشها جا به جا میشن .

البته اینا حدسه و امتحان نکردم

لینک به ارسال

ممنون از پاسخ تون فکر نکنم این علایم "_< »« مربوط به زبان عربی باشه.

در مورد حدس دومتون با اینکه زیاد متوجه منظوزتون نشدم ولی اگه منظورتون برعکس نشان دادن گیومه ها است که تو هر دو حالت هم 404 میشه تگ و تنها گیومه ها نیست که این مشکل رو دارند کاراکترهای دیگه ای هم هست که بالا نوشتم

لینک به ارسال

سلام

من متوجه نشدم چرا از کاراکترهای اینچنینی توی برچسب استفاده کردید. مطمئنا همین ها مشکل ساز هست.

بهتره اینها و کلا از برچسب حذف کنید چون سودی ندارن.

لینک به ارسال

درود عرض میکنم به شما آقا مرتضی .

آقای داوود داغستانی توضیحی در این مورد دادن گفتم شاید به شما کمک کنه در اصلاح این مشکل !

http://www.davoodonline.com/%D8%AF%D9%84%DB%8C%D9%84-404-%D8%B4%D8%AF%D9%86-%D8%A8%D8%B1%DA%86%D8%B3%D8%A8-%D9%87%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3/

موفق باشید .

لینک به ارسال

سلام

بله متوجه این موضوع شدیم. مشکل در حال بررسی هست (از طرف ما) ولی نمیدونم تیم توسعه دهنده وردپرس فارسی هم پیگیری میکنه یا نه.

در هر صورت موفق به رفع این مشکل شدیم اطلاع رسانی میکنیم.

---------------

آپدیت :

نتیجه تست پیوست شد. روی وردپرس نسخه آخر تست شد. در وردپرس نسخه آخر کاراکترهای اضافه نادیده گرفته میشن. به عکسها توجه کنید.

ولی در نسخه های پایینتر که این برچسب ها با کاراکترهای اضافه ذخیره میشند الان با مشکل مواجه میشن. شاید بهترین راه همون باشه که کاراکترهای اضافه رو شناسایی و با یاک کوئری به دیتابیس اونها رو از برچسب هاتون حذف کنید.

post-1-0-50519500-1335595913_thumb.png

post-1-0-21413500-1335595916_thumb.png

post-1-0-96109000-1335595917_thumb.png

لینک به ارسال

من تمامی برچسب هایی که از این علایم داخلشون بود رو پاک کردم ، امیدوارم این کار تبعات منفی برای سایتم رو نداشته باشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...