رفتن به مطلب

مشکل با افزونه ی WP super cache

پست های پیشنهاد شده

سلام ما از افزونه ی WP Super Cache در سایتمون بدون هیچ مشکلی استفاده میکردیم اما وقتی که هاست رو ارتقا دادیم، سایت باز نمیشد و یه ارور مربوط به این افزونه نشون میداد (البته اروری نبود که خوانا باشه و فقط یه مشت کارکترهای الکی نشون میداد) در نتیجه از داخل هاست رفتم و اسم پوشه

ی افزونه رو تغییر دادم که افزونه غیرفعال بشه بعد سایت باز میشد اما وقتی که به داشبورد میرفتیم، فقط اون نوار مشکی بالا و منوهای سمت راست نشون داده میشد، در نتیجه به یه روشی کلا افزونه رو از سایت حذف کردم و مشکل حل شد. اما حالا وقتی که میخوام دوباره نصب کنم، اول یه ارور میده و میگه یه سری کدها توی Wp-config.php نبود که به صورت اتوماتیک درست شد، بعدشم دوباره همون مشکل پیش میاد. الآن توی فایل wp-config.php و htaccess. یه سری کدها هست که مربوط به همین افزونه هستند!! با اینکه افزونه حذف شده!!! چکار باید بکنیم؟ کسی هست که از این چیزا سر در بیاره؟

لینک به ارسال

به انجمن خوش آمدید

بهتره کدهارو از کانفیگ و htaccess حذف کنید

http://redstarwebdevelopment.com/2013/05/03/how-to-remove-w3-total-cache/

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...