رفتن به مطلب

بهم ریختن قسمت مدیریت وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه دوستان

به تازگی ( چندروز ) هستش که وقتی وارد قسمت مدیریت وردپرس سایتم میشم کلا بهم ریخته و موقع لود کردن سایت خطا میده و باید ریفرش بشه تا بالا بیاد . لطفا دوستانی که این مشکل رو داشتن کمکم کنن . تیکت به پشتیبانی شرکتی که ازش خریدم زدم ولی گفتن وردپرس مشکل داره و باید دوباره نصب بشه 3 بار دستی نصب کردم و 2 بار هم اتوماتیک به روز رسانی کردم حتی ورژن 3.6 وردپرس رو هم نصب کردم ولی درست نشد . عکسای ضمیمه بهتر منظورم رو بیان میکنه . ممنون

لینک به ارسال

با مرورگر دیگه تست کنید . به احتمال زیاد از کش مرورگرتون هست .

سلام ممنون ولی باز مشکل باپرجا هستش . گوگل کروم که اصلا باز نمیکنه !!!

لینک به ارسال

نرم افزار http://www.piriform.com/ccleaner را دانلود و نصب و اجرا کنید

سلام

نرم افزار رو دانلود کردم و انجام شد ولی باز مشکل پا برجاست . امکان داره مشکل از سرور باشه ؟

لینک به ارسال

معمولا مشکلات css مربوط می شه به کوکی های سیستم یا افزونه هایی که تغییراتی در ادمین می دن یا افزونه های کش ساز

روی صفحه ایراد دار راست کلیک کنید و گزینه

view page source را بزنید تا صفحه سورس کد باز بشه کدها را با ctrl+A و ctrl+c کپی کنید در نوتپد و آپلود کنید اینجا تا بررسی بشه

لینک به ارسال

معمولا مشکلات css مربوط می شه به کوکی های سیستم یا افزونه هایی که تغییراتی در ادمین می دن یا افزونه های کش ساز

روی صفحه ایراد دار راست کلیک کنید و گزینه

view page source را بزنید تا صفحه سورس کد باز بشه کدها را با ctrl+A و ctrl+c کپی کنید در نوتپد و آپلود کنید اینجا تا بررسی بشه

بفرمایید اتفاقا الان داشتم سایتتون رو نگاه میکردم مطالب جالبی دارین

لینک به ارسال

سلام، عزیز این نوع مشکلات صد درصد از طرف کاربر هست.. برای اثبات شما برای یک نفر داخل این انجمن یزر بسازید و بعد از اون بپرسید که آیا چنین مشکلی وجود داره یا نه..

احتمالا سرعت مرور در وب شما خیلی پایین هست..

لینک به ارسال

سلام، عزیز این نوع مشکلات صد درصد از طرف کاربر هست.. برای اثبات شما برای یک نفر داخل این انجمن یزر بسازید و بعد از اون بپرسید که آیا چنین مشکلی وجود داره یا نه..

احتمالا سرعت مرور در وب شما خیلی پایین هست..

سلام آقا مرتضی . دوست خودمم روی سایت من همین مشکلات رو دقیقا داره . دیشب برای چند دقیقه درست شد نه بهم ریختگی وجود داشت نه خطایی ولی دوباره شروع کرد . تیکت زدم پشتیبانی سایتم گفتن مشکل از وردپرس هستش . من از آخرین ورژن فایرفاکس و گوگل کروم استفاده میکنم . تازه دو روزه اینجوری شده . بازم ممنون از پاسختون . چک میکنم و دوباره خبر میدم .

ویرایش شده توسط mehrdadyousefi
لینک به ارسال

بخاطر isp هاتون هست... نه ربطی به هاستینگ داره نه وردپرس...

من خودمم بعضی اوقات چنین مشکلاتی برام پیش میاد..

لینک به ارسال

بخاطر isp هاتون هست... نه ربطی به هاستینگ داره نه وردپرس...

من خودمم بعضی اوقات چنین مشکلاتی برام پیش میاد..

یعنی جای نگرانی نیست ؟ آخه الان پشتیبانی سایتم وردپرس رو عوض کرد و مجدد نصب کرد اولش بهم ریخته بود ولی الان چند دقیقه ایی هست درست کار میکنه . نسبتا سرعت به قبل کمتر شده . ربطی به هاست یا وردپرس داره ؟

لینک به ارسال

وردپرس را نصب دستی کنید فایل load-styles.php ظاهرا درست لود نمیشه

شرکت پشتیبان سایت دستی نصب کردن فعلا که درست کار میکنه اولش که وارد مدیریت وردپرس میشم بهم ریخته اس ولی بعدش درست میشه

لینک به ارسال

در پیشخوان چنین مشکلی هست؟

بعد از رفرش درست میشه؟

سلام بله در پیشخوان هستش . بعد از چندبار رفرش درست میشه و باز بهم میریزه . من الان دستی ورژن 3.6 وردپرس رو نصب کردم . مشکلی نبود روی دوتا سیستم و با موزیلا و گوگل کروم درست بود ولی الان آپدیت کردم به 3.7 و باز مشکل به وجود اومد . اینم بگم روی 3.6 هم اولش بود ولی بعدش درست شد ولی رو 3.7 نه .

لینک به ارسال

دوست عزیز 100 با انجام دادم ولی باز مشکل داره و الان دارم با وردپرس نسخه 3.6 کار میکنم و هیچ مشکلی نداره و فقط بعضی وقتا میریزه به هم ولی روی 3.7 که کلا به هم ریخته هستش

ویرایش شده توسط mehrdadyousefi
لینک به ارسال

دوست عزیز 100 با انجام دادم ولی باز مشکل داره و الان دارم با وردپرس نسخه 3.6 کار میکنم و هیچ مشکلی نداره و فقط بعضی وقتا میریزه به هم ولی روی 3.7 که کلا به هم ریخته هستش

مشکل همینه که صد بار انجام دادید یکبار که درست کار را انجام دادید باید کوکی های مرورگرتون رو کاملا پاک کنید و منتظر انقضای کش سرور هم بمونید (حدود 5 دقیقه) بعد تست کنید در ضمن در تب های دیگه مرورگرتون هم نباید صفحه ادمین باز باشه چون کوکی های خودش رو زنده نگه می داره

لینک به ارسال

دوستان سلام . مشکل پیشخوان وردپرسم حل شد . ممنون از همه کسانی که کمکم کردن.

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

راه حل را پیدا کردم و برای استفاده باقی دوستان اینجا میذارم البته به شکل عکس :

post-10208-0-81397200-1433138304_thumb.j

با تشکر از منبعش : http://farjad.co/wordpress/education/the-problem-counter-is-not-loaded-for-wordpress/

ویرایش شده توسط alcapone9
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...