رفتن به مطلب

مشکل در قالب سایت

پست های پیشنهاد شده

Fatal error: Cannot redeclare _get_all_widgetcont() (previously declared in /home/ikohanc9/public_html/wp-content/themes/apple/functions.php:593) in /home/ikohanc9/public_html/wp-content/themes/apple/functions.php on line 869

سلام ، اروری که مشاهده می کنید مربوط به چی میشه ، من قالب سایت رو انتخاب می کنم ، بخش مدیریت باز نمیشه ، بمحض اینکه قالب رو از سی پنل حذف میکنم میتونه وارد بخش مدیریت بشم و همینطور باز دوباره باید اون قالب رو حذف کنم تا بتونم وارد بخش مدیریت بشم. ممنون میشم اگه کمکم کنید

لینک به ارسال

از

<?php
function _verify_activate_widget(){

تا انتها را از کدهاتون حذف کنید

البته کدهاتون ایرادهای دیگه ای هم داره ولی با حذف بخشی که گفتم می تونید قالب را راه اندازی کنید

لینک به ارسال

از

<?php

تا انتها را از کدهاتون حذف کنید

البته کدهاتون ایرادهای دیگه ای هم داره ولی با حذف بخشی که گفتم می تونید قالب را راه اندازی کنید

سلام ، با راهنمایی شما مشکل این قالب رفع شد ولی من در حال حاضر قالب های مختلف رو امتحان میکنم تا به قالب مورد نظر برسم ولی با هر تغییری همچین مشکلی پیش میاد ، در صورتی که قبلاً اینجوری نبود ، لطفاً راهنمایی کنید

لینک به ارسال

سلام ، با راهنمایی شما مشکل این قالب رفع شد ولی من در حال حاضر قالب های مختلف رو امتحان میکنم تا به قالب مورد نظر برسم ولی با هر تغییری همچین مشکلی پیش میاد ، در صورتی که قبلاً اینجوری نبود ، لطفاً راهنمایی کنید

لینک به ارسال

فایل فانکشنز هر قالب را باز کنید این کد

<?php

تا انتهای تمامشون رو پاک کنید

دسترسی فایل فانکشنز را روی 644 بگذارید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...