رفتن به مطلب

ویرایش افزونه EV Widget Post

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان، خسته نباشید

من قالبی دارم که اولین عکس داخل مطلب رو بعنوان عکس شاخص در نظر میگیره و در صفحه اصلی درج میکنه.

حالا من میخوام از افزونه EV Widget Post استفاده کنم ، ولی عکس مطلب رو تشخص نمیده ، برای اینکه بتونم thumbnail این افزونه رو تغییر بدم و مثل خود قالب جوری تنظیم کنم که از عکس داخل مطلب همونطور که گفتم استفاده کنه ، چه تغییراتی باید انجام بدم ؟

لطفا راهنمایی کنید یا اگه افزونه دیگه ای سراغ دارید بگید

پیشاپیش متشکرم

لینک به ارسال

چرا دوست عزیز بفرمایید:

<?php if ( has_post_thumbnail()) {$full_image_url = wp_get_attachment_image_src( get_post_thumbnail_id(), 'full');}?>
<h2 class="indexh"><a target="_blank" title="<?php the_title(); ?>" href="<?php the_permalink(); ?>">
<?php the_post_thumbnail((medium),array(alt=>get_the_title(),title=>get_the_title())); ?>
</a></h2>

به جای medium در کد بالا میتونی از تصاویر شاخص ذیگه ای استفاده کنید:

thumbnail,medium,large,full

شما میتونید توی index.php نگاه کنید و ببینید توی همین قسمت کدتون چی نوشته و کپیش کنید توی این کد و استفاده کنید.

لینک به ارسال

ممنون دوست عزیز اما چند سوال :

کد زیر مربوط به کجا هست ؟ من داخل کدهای افزونه چیزایی که در موردش گفتید رو ندیدم.

<?php if ( has_post_thumbnail()) {$full_image_url = wp_get_attachment_image_src( get_post_thumbnail_id(), 'full');}?>
<h2 class="indexh"><a target="_blank" title="<?php the_title(); ?>" href="<?php the_permalink(); ?>">
<?php the_post_thumbnail((medium),array(alt=>get_the_title(),title=>get_the_title())); ?>
</a></h2>

--------------------

شما میتونید توی index.php نگاه کنید و ببینید توی همین قسمت کدتون چی نوشته و کپیش کنید توی این کد و استفاده کنید.

این کد مربوط به عکس قالبم میشه :

<?php show_thumb($max['thumbw3'],$max['thumbh3'],$max['crop'],$max['cropfrom'],$max['quality']); ?><div class="clear"></div>
<p><?php echo teaser($max['teaser_2_s'], $max['teaser_2_w']); ?></p>

ممنون میشم راهنمایی کنید

سپاس

ویرایش شده توسط ArTaBaZ
لینک به ارسال

اینو به خط 74 یا 65 فایل ev-widget-post.php اضافه کنید. قبل از h3

<?php show_thumb($max['thumbw3'],$max['thumbh3'],$max['crop'],$max['cropfrom'],$max['quality']); ?>

لینک به ارسال

ببینید متغییر $max در فایل اصلی پوسته چه مقادیری را دارد

به این فایل هم اضافه کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...