رفتن به مطلب

مشکل با qtranslate

پست های پیشنهاد شده

دوستانی که از qtranslate استفاده میکنند تو قسمت URL Modification Mode وقتی روی Use Pre-Path Mode (Default, puts /en/ in front of URL) میزاریم که به صورت site.com/en مثلاً بیاد بالا . 404 note found میده صفحه باید مقداری اضافه کرد ؟ پیوند یکتا هم تغییر دادم !

لینک به ارسال

من خیلی وقت هست از این افزونه استفاده نمیکنم.

ولی قبلا که استفاده می کردم با همین تنظیمات و ست کردن پیوند یکتا بدون مشکل کار میکرد.

البته توی انجمن خود افزونه هم جستجو کنید توضیحاتی در اینمورد داده شده.

اما در حال حاضر بهترین افزونه 2 زبانه wpml هست.

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

من از افزونه qtranslate استفاده میکنم و زبان پیشفرضش رو هم رو فارسی قرار دادم وو طبیعتا باید سایت با زبان فارسی باز بشه ولی هر کاری کردم زبان انگلیسی سایت رو باز میکنه

دلیلش چیه ؟

لینک به ارسال

ریدایرکت میشه یا مشکل دیگه داره؟

زبان پیشفرض من روی فارسی هست و سایتم دو زبانه هست وقتی آدرس سایت رو میزنم به جای اینکه زبان پیشفرض فارسی رو بیاره مستقیما وارد صفحه انگلیسی میشه

لینک به ارسال

زبان پیشفرض من روی فارسی هست و سایتم دو زبانه هست وقتی آدرس سایت رو میزنم به جای اینکه زبان پیشفرض فارسی رو بیاره مستقیما وارد صفحه انگلیسی میشه

آدرس بخش انگلیسی جداست؟

آدرس میدهید

لینک به ارسال

آدرس بخش انگلیسی جداست؟

آدرس میدهید

دوست عزیزم مشکل رو حل کردم / مشکل از تنظیماتش بود / تشکر

(شرمنده اطلاع رسانی نکردم و وقت شما رو بابت این مطلب گرفتم)

لینک به ارسال
  • 5 هفته بعد...

این های زیر بررسی کنید:

http://www.qianqin.de/qtranslate/installation-guide/

http://wordpress.org/plugins/qtranslate/installation/

لینک به ارسال

دوست عزیز تنظیمات رو به صورت زیر انجام دادم

ظاهرا باید پیشفرض فارسی باشه ولی این طور نیست

اینم بگم که تمام حالات رو امتحان کردم

مشکل از تنظیمات نیست مشکل از نبود کدی هست که در داخل افزونه باید اضافه کنید به لینک زیر برید

لینک به ارسال

دوست عزیز میشه بگید این کد رو باید کدوم خط اضافه کنم

من قبل از خط زیر وارد کردم ولی باز هم همون مشکل رو دارم یعنی وقتی سایت رو باز میکنم به صورت پیشفرض انگلیسی هستش

if(!defined('WP_ADMIN')) {

راستی من صفحه اول سایتم رو گزاشتم که یکی از page ها رو باز کنه ربطی به این نداره که؟؟؟؟

لینک به ارسال

دوست عزیز میشه بگید این کد رو باید کدوم خط اضافه کنم

من قبل از خط زیر وارد کردم ولی باز هم همون مشکل رو دارم یعنی وقتی سایت رو باز میکنم به صورت پیشفرض انگلیسی هستش

if(!defined('WP_ADMIN')) {

راستی من صفحه اول سایتم رو گزاشتم که یکی از page ها رو باز کنه ربطی به این نداره که؟؟؟؟

ببینید من فکر کردم در مورد مشکل qtranslate با پست های سفارشی مشکل دارید.

ولی مشکل شما فکر کنم در مورد باز شدن صفحه به صورت پیشفرض روی زبان انگلیسی هست درسته ؟؟ این مشکل از تنظیماتش هست که باید یکی از تیک ها رو بزنید

در قسمت show advanced یکی از تیک ها رو باید بزنید امتحانش کنید ببینید کدومه.

البته تنظیمات زبان فارسی رو موقع افزودن درست تنظیم کردید ؟؟

post-2281-0-25841800-1396884569_thumb.pn

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

یکی از مهمترین مشکلاتی که پلاگین qtranslate داره اینه که موقع بروزرسانی باید حواستون باشه که افزونه با نسخه جدید همخوانی داشته باشه وگرنه با خطاهایی که برای من پیش اومد روبرو میشید که مجبور شدم به صورت دستی به نسخه قبل وردپرس برگردم. البته خوبیش اینه که قبل بروزرسانی خودش هشدار میده که من جدی نگرفتم :)post-2281-0-02245400-1398148388_thumb.pn

post-2281-0-47793400-1398148398_thumb.pn

post-2281-0-81849200-1398148408_thumb.pn

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...