رفتن به مطلب

سرعت لود سایت کلافه ام کرده !

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان . سرعت سایتم کلافه ام کرده . نمیدونم چیکار کنم سریعتر لود بشه . سرور سایت و چک کردم با ابزار و سایت های مخصوص سرور ، از نظر لود تقریبا مشکلی نداشت ، هر چند لوکال ارور های زیادی میگیرم .

مثلا سایت صفحه اصلی بازی سنتر 900 کیلوبایته و صفحه اصلی من 1.5 مگ . با اینترنت های پرسرعت ، واقعا بین 700 کیلوبایت تفاوتی نیست . اما در عمل سایت bazicenter.com در عرض 4 ثانیه باز میشه و سایت من 34 ثانیه !!!!!! یا سایت baziwood.ir از نظر سرعت ، زمان بارگذاریش ، مثل همین سایت خودمه . اما در عمل سرعتر لود میشه ! نمیدونم مشکل کجاست . با بعضیا صحبت کردم ، میگن مشکل دو تا اسلایدر سایته ! خوب فرض کنیم مشکل دو اسلایدر سایته . اما من تو پنل و ادیتور هم سرعتم از صفحه اصلی کند تره !!! اونجا چی ؟ اونجا که نه بکگراندی هست ، نه اسلایدری و نه .....

خلاصه دارم دیوانه میشم . خواهشا یه کمکی ، راهنمایی ، چیزی . افزونه کش هم ندارم ! یعنی نمیدونم بهترینش چیه و پیکربندیش چه طوریه .

اینم سایتم : ( اینم بگم که این مشکل تو صفحات ادمامه مطلب که اسلایدر نداره هم هست . )

http://guard3d.com

لینک به ارسال

سلام

کلا خیلی از جاواسکریپت توی سایتتون استفاده کردید

همه هم در بخش هدر سایت هست که همون ال باعث ایجاد تاخیر در لود میشه

باید هم کمترشون کنید و هم اینکه کمی بهینه کنید

لینک به ارسال
سلام کلا خیلی از جاواسکریپت توی سایتتون استفاده کردید همه هم در بخش هدر سایت هست که همون ال باعث ایجاد تاخیر در لود میشه باید هم کمترشون کنید و هم اینکه کمی بهینه کنید

سلام . چه طوری بهینه کنم ؟ به جای جاوا از چی استفاده کنم ؟

لینک به ارسال
قالب رو عوض کنید ببینید باز هم همین مشکل رو دارید

خوب قالب و به دوهزار و ده تغییر دادم . یه مقدار تفاوت ایجاد شد که خیلی زیاد نیست . لود بالای مرورگر چند لحظه میچرخه و بعد ثابت میشه . کلا یه مقدار تاثیر داره . ولی خیلی زیاد نیست .

لینک به ارسال

Page load time: 44.43s

Total page size: 2.15MB

Total number of requests: 105

این نشون میده سایت شما بسیار سنگینه . دو مگابایت برای یک سایت واقعا بالاست . تعدا درخواست های بالایی رو هم دارید . 105 درخواست . . . سرور شما دسترسی خوبی نداره و 43 ثانیه از زمان 44 ثانیه رو فقط در اولین ارتباط با سرور از دست دادیم .

حالا بیاید Response time سایت و سرور رو چک کنیم :

سایت شما :

http://host-tracker.com/check_res_ajx/14025381-0/

سرور اصلی :

http://host-tracker.com/check_res_ajx/14025385-0/

من فکر میکنم هاست شما مشکل اساسی داره و دسترسی قابل قبولی نداره . پیشنهاد میکنم اول از همه سرور مناسبی تهیه کنید و بعد بر روی قالبتون بیشتر کار کنید .

لینک به ارسال

این نشون میده سایت شما بسیار سنگینه . دو مگابایت برای یک سایت واقعا بالاست . تعدا درخواست های بالایی رو هم دارید . 105 درخواست . . . سرور شما دسترسی خوبی نداره و 43 ثانیه از زمان 44 ثانیه رو فقط در اولین ارتباط با سرور از دست دادیم .

حالا بیاید Response time سایت و سرور رو چک کنیم :

سایت شما :

http://host-tracker.com/check_res_ajx/14025381-0/

سرور اصلی :

http://host-tracker.com/check_res_ajx/14025385-0/

من فکر میکنم هاست شما مشکل اساسی داره و دسترسی قابل قبولی نداره . پیشنهاد میکنم اول از همه سرور مناسبی تهیه کنید و بعد بر روی قالبتون بیشتر کار کنید .

میشه این موارد و برای من کم تجربه بیشتر توضیح بدید ؟ ممنون میشم : ( اینا چی هستن و عدد هاشون چه معنایی میدن ؟

تعدا درخواست های بالایی رو هم دارید . 105 درخواست

ا بیاید Response time سایت و سرور

میخوام بدونم که اگر با پشتیبان سرور صحبت کردم باید چی بهش بگم ؟ اصلا قابل حل هست ؟ سرور 1 ساله گرفتم و تازه 1 ماهش رفته !

سرور خوب هم اگر سراغ دارید لطفا معرفی کنید .

در این مورد هم در چه حدی باید باشه ؟

43 ثانیه از زمان 44 ثانیه رو فقط در اولین ارتباط با سرور از دست دادیم .

ویرایش شده توسط hosseinbrusli
لینک به ارسال

Response time : به مدت زمانی میگن که از اولین درخواست به سرور تا ارسال اولین دیتا زمان میبره . مثلاً اگر سرور شما شلوغ باشه بعد از ارسال درخواست مدتی طول میکشه تا سرور به درخواست شما پاسخ بده . حالا این زمان میتونه تابع شرایط دیگه ای هم باشه . این عدد باید زیر 1 ثانیه باشه .

تعداد درخواست ها هم که از نامش مشخصه . سایتتون برای لود شدن به اطلاعاتی نیاز داره که مدام باید از سرور بخواد که اونا رو بفرسته . حالا اگر حجم قالب شما زیاد باشه و پر از المان های مختلف پس تعداد درخواست ها بالا میره و مسلماً حجم صفحتون هم به مراتب افزایش پیدا میکنه .

فکر نمیکنم مدیر سرور شما این مشکل رو قبول کنه و بگه سرور مشکل داره . بهتره اطلاعاتی که دادم رو به عنوان سند در اختیارش بزارید (با این حال میدونم قالب سنگین شما رو بهانه میکنه )

قبلا در مورد هاست و سرور در انجمن صحبت شده . کافیه جستجو کنید .

لینک به ارسال
Response time : به مدت زمانی میگن که از اولین درخواست به سرور تا ارسال اولین دیتا زمان میبره . مثلاً اگر سرور شما شلوغ باشه بعد از ارسال درخواست مدتی طول میکشه تا سرور به درخواست شما پاسخ بده . حالا این زمان میتونه تابع شرایط دیگه ای هم باشه . این عدد باید زیر 1 ثانیه باشه . تعداد درخواست ها هم که از نامش مشخصه . سایتتون برای لود شدن به اطلاعاتی نیاز داره که مدام باید از سرور بخواد که اونا رو بفرسته . حالا اگر حجم قالب شما زیاد باشه و پر از المان های مختلف پس تعداد درخواست ها بالا میره و مسلماً حجم صفحتون هم به مراتب افزایش پیدا میکنه . فکر نمیکنم مدیر سرور شما این مشکل رو قبول کنه و بگه سرور مشکل داره . بهتره اطلاعاتی که دادم رو به عنوان سند در اختیارش بزارید (با این حال میدونم قالب سنگین شما رو بهانه میکنه ) قبلا در مورد هاست و سرور در انجمن صحبت شده . کافیه جستجو کنید .

ممنونم . عین جمله شما رو برای مدیر سرور فرستادم . اما قبل از پاسخ ، در جواب سوال قبلیم که بهشون گفتم سرور کنده ، گفتن ، سرعت لود سایت اصلا مشکل نداره . همون موقع هم به طرز عجیبی سرعت لود سایتم رفت بالا !!! با اینکه با وی پی ان باز میکنم سایت و ، اما سرعت چندین برابر شد ! بدون اونم بیشتره ! تا قبل از پاسخگوییشون که داشتم دیوانه میشدم به خدا ! از ب سرعت کند بود ! صفحه ادیتور متن لود نمیشد واسه ویرایش ! چه برسه به صفحه اصلی .

تو بخشی از صحبت های مدیر سرور اینها رو به من گفته :

بهتر است بهینه سازی از روی قالب باشد و css ها از اول فشرده شودند و بعد آپلود شوند نه اینکه بصورت runtime بارگذاری شوند.

در خصوص فشرده سازی نیز همچنین . اما با مانیتور کردن سایت شما ، بسیار سریع باز میشود !! یعنی در کمتر از 5 ثانیه و فقط لود تصاویر شما به علت حجیم بودن پایین است که امری طبیعی است و به هیچ عنوان عدد 35 قابل قبول برای سایت شما نمی باشد

تصاویر شما میتواند با کش شدن و تکنیکهای دیگر سرعت بیشتری پیدا کند و اعدادی که در سایتهای دیگر به آنها رسیده اید لود گرافیکی را در نظر گرفته اند و از نظر ما سرعت سایت بسیار بالا بوده است

حالا من نمیدونم بهینه سازی برای css چه طور باید انجام بشه که ران تایم متر بشه ! یا چیزی که اونجا نوشته !؟ سایتم عمرا 5 ثانیه لود نمیشه ! کلی خطا گرفتم که ایشون معتقدن به خاطر اینه :

شما خطای کاهش حافظه را دریافت میکنید که همیشه رم سرورهای ما در بالاترین شرایط 40% پر هستند و شما به علت استفاده از ماژولهای بسیاری که استفاده کرده اید این خطا را دریافت میکنید

79544312990007058651.jpg

57096951289717036048.jpg

67636494529154060625.jpg

26056753680740760481.jpg

71502104568032857010.jpg

در مورد صحبت های سرور هم اگر لینک بدید ممنون میشم . من خیلی با IP.Board اشنا نیستم .

لینک به ارسال

برای جستجو کافیه در باکس جستجوی بالا هر متن یا کلمه ای که دوست دارید رو بنویسید و بعد اینتر بزنید

جستجو با کمک گوگل انجام مبشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...