رفتن به مطلب

مشکل در دسته سایت

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من مشکلی داشتم

دربالای سایت حدود 20 خط

<b>Warning</b>:  error_log() has been disabled for security reasons in <b>/home/linkmovi/public_html/wp-includes/wp-db.php</b> on line <b>1035</b>

که تو یه تاپیک گفتم ولی کسی کمک نکرد خودم حلش کردم مال افزونه cystate بود

حالا وقتی این افزونه رو پاک کردم یه مشکل دیگه پیش اومد وقتی در بخش آرشیو نظرات یا همون دسته ها وقتی به یک دسته میرم این پیام میاد

Fatal error: Call to undefined function cystats_getPostVisitsByID() in /home/linkmovi/public_html/wp-content/themes/heavendl-top-theme/archive.php on line 28

افزونه ای مثل cystate نسیست این مشکل رو حل کنه

اینم سایت خودتون ببینین

http://movies-download.ir/

لینک به ارسال

کد فعال شدن این افزونه تو قالبتون نیست ؟؟

اگه هست حذفش کنید .

ویرایش شده توسط SMJ SOFT
لینک به ارسال

با سلام

من مشکلی داشتم

دربالای سایت حدود 20 خط

<b>Warning</b>: error_log() has been disabled for security reasons in <b>/home/linkmovi/public_html/wp-includes/wp-db.php</b> on line <b>1035</b>

که تو یه تاپیک گفتم ولی کسی کمک نکرد خودم حلش کردم مال افزونه cystate بود

حالا وقتی این افزونه رو پاک کردم یه مشکل دیگه پیش اومد وقتی در بخش آرشیو نظرات یا همون دسته ها وقتی به یک دسته میرم این پیام میاد

Fatal error: Call to undefined function cystats_getPostVisitsByID() in /home/linkmovi/public_html/wp-content/themes/heavendl-top-theme/archive.php on line 28

افزونه ای مثل cystate نسیست این مشکل رو حل کنه

اینم سایت خودتون ببینین

http://movies-download.ir/

در فایل archive.php کدهای فراخوانی cystats را دارید که مسلمه با غیر فعال کردن افزونه ارور بر می گرده

می تونید از طریق phpMyAdmin جداول فعلی افزونه را حذف کنید و افزونه را مجدد فعال کنید احتمالا مشکل حل می شه اگر نشد افزونه را حذف کنید و کدهای افزونه را هم از قالبتون پاک کنید بجاش افزونه آماره را بریزید در بخش افزونه های گروه وردپرس پارسی جستجو کنید پیوندش هست

این هم لینک افزونه آماره

http://wordpress.org/plugins/wp-statistics/

لینک به ارسال

توی پوشه قالبتون فایلی به نام category.php اگه دارید کدهاشو چک کنید.

لینک به ارسال

حداقل این تابع رو دارید

cystats_getPostVisitsByID()

و بجز این هر تابعی که با

cystats_

شروع بشه

افزونه آماره و این افزونه رو باهم استفاده می کنید؟

از طریق پنل مدیریت سایت وارد phpMyAdmin بشید و جداولی را که با cystats شروع می شند رو سلکت کنید و از زیر جدول و منوی کشویی گزینه Drop را انتخاب کنید

بعد از حذف جداول کلیه جداول را با هم سلکت کنید و گزینه repear را انتخاب کنید و بعد به پیشخوان وردپرس برگردید و افزونه را فعال سازی کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...