رفتن به مطلب

برای طراحی وب فتوشاپ بهتره یا کورل یا فایرورک ؟؟

4 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. کدام رو پیشنهاد میکنید ؟؟

• FireWork
      1
    • Photoshop
      3
    • Corel
      0

پست های پیشنهاد شده

با سلام

بنده چند وقته که دارم رو این سه نرم افزار گرافیک تحقیق میکنم که ببینم کدام یک برای طراحی وب و خلق یک اثر و طراحی مناسب هستش

خوشحال میشم نظرتون رو بدونم من خودم نظرم کورل هستش چون این نرم افزار در خلق یک اثر کیفیت خروجی بهتری نسبت به فتوشاپ داره در صورتی که فتوشاپ فقط برای ادیت یک عکش و به درد طراحی هیا پیکسلی میخوره ولی با کورل خیلی حرفه ایی تر میشه یک چیزی رو درش خلق کرد ..

همینطور فایرورک هم گزینه مناسبی هستش چون شرکت ادوبی این نرم افزار گرافیک رو مخصوص طراحان وب ساخته که بتونن یک طرح وب سایت رو به خوبی ایجاد کنند از قابلیت های این نرم افزار میشه به سرعت بالاتر نسبت به فتوشاپ و حجم بسیار پایین و امکانات و ابزار های بهتری نسبت به فتوشاپ دونست

شما کدام رو برای طراحی انتخاب میکنید ؟؟

ویرایش شده توسط RapiD AM
لینک به ارسال

بیشتر طراح ها از فتوشاپ برای طراحی ui استفاده می کنن ، البته اجباری به فتوشاپ نیست و میتونید از نرم افزارهای مشابه هم استفاده کنید ...

لینک به ارسال

اصلا میتونید از نقاشی ویندوز هم استفاده کنید.. اصلا میتونید بدون فایل از قبل طراحی شده برید روی کار و اونجا شروع به فکر کردن کنید.. هر نرم افزاری رو که میشناسید و میتونید باهاش راحت کار کنید با همون کار کنید.. به قول دوست خوبم رضا شیخله(rezaonline) زیاد خودتو توی این مسائل درگیر نکن... این چیزا توی طراحی اصلا مهم نیست... چیزی که برای مشتری مهم هست خروجی کار هست نه ابزاری که تو باهاش کار میکنی..

وبه قول خودم: مهم نیست با چی کار میکنی مهم اینه چیکار میکنی...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...