رفتن به مطلب

متاتگ های noodp و noydir

mahsunseven

پست های پیشنهاد شده

درود

من سایت دانلود دارم و وقتی که اولین بار مطلبی رو منتشر می کردم به خوبی مطلب ایندکس و در رتبه اول گوگل بود

اما اخیرا متوجه شدم که ایندکس نمیکنه .

یعنی مطالبی که ویرایش میشه و ورژنش بروز میشه رو ایندکس نمی کنه اما مطالبی که به تازگی ثبت شده اند که قبلا در سایت وجود نداشتن ایندکس می شن .

متاتگ های زیر در هدر سایت بود و حذفشون کردم

<meta name="googlebot" content="all,index,follow,noodp,noydir">

و تغییرشون دادم به کد زیر :

<meta name="robots" content="index,follow" />
<meta name="googlebot" content="index,follow" />

آیا به نظرتون دلیلش متاگ هایی که حذف کردم میتونه باشه ؟

لطفا اساتید راهنمایی کنند که آیا دلیل اند

لینک به ارسال

البته کاهش سرعت ایندکس ، دلایل زیادی میتونه داشته باشه. مثل گوگل سند باکس ، مثل سئو پایین ، بازدید پایین(که باعث کاهش رتبه آلکسا و اونم باعث کاهش رتبه گوگل میشه) و.... . همینطور اینکه اگر شک دارید متاتگ رو به حالت اولیه برگردونید.

لینک به ارسال

به انجمن خوش آمدید

noodp/noydir تگ های مخصوصی هستند که به موتور جستجو میفهماند اسنیپت های توصیفی در مورد صفحه ای را از “Open Directory Project” یا “Yahoo! Directory” را دریافت نکند و در لیست نتایج جستجو نمایش ندهد.

http://wpu.ir/12ovm

http://wpu.ir/2wlb9

لینک به ارسال
  • 4 ماه بعد...

البته من فکر می کنم مشکل ایندکس نشدن مربوط به آپدیت جدید گوگل یعنی Freshness هست. مطالب تازه و جدید اهمیت دارند نه مطالب ویرایش شده.

لینک به ارسال

چند مورد:

۱. متاتگ هایی که شما الان در قالب تعریف کردید کاملا بیهوده است و تنها چند کیلوبایت شاید به حجم صفحه شما اضافه کنند پس آنها را حذف کنید.

۲. برای ایندکس شدن مطالب قدیمی نیاز به تنظیمات در نقشه ی سایت هست که بات ها بیان و مطالب قدیمی هم ببینند.

۳. بالا و پایین شدن سرعت ایندکس مطالب در هر سایتی عادی است.

لینک به ارسال

چند مورد:

۱. متاتگ هایی که شما الان در قالب تعریف کردید کاملا بیهوده است و تنها چند کیلوبایت شاید به حجم صفحه شما اضافه کنند پس آنها را حذف کنید.

۲. برای ایندکس شدن مطالب قدیمی نیاز به تنظیمات در نقشه ی سایت هست که بات ها بیان و مطالب قدیمی هم ببینند.

۳. بالا و پایین شدن سرعت ایندکس مطالب در هر سایتی عادی است.

پاسخ شما مربوط به کیه؟

لینک به ارسال
  • 2 سال بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...