رفتن به مطلب

فعال نشدن Wordpress Statistics

پست های پیشنهاد شده

یک مدتی هست که افزونه Wordpress Statistics در سایت فعال نمی شود و زمانی که فعال می کنم ارور زیر را میدهد

به‌دلیل داشتن مشکلی جدیافزونه فعال نشد.

افزونه را پاک کردم و دوباره نصب کردم باز فایده نداشت. ممنون میشم کسی از دوستان بتونه کمکم کنه.

ممنون

لینک به ارسال

دستی نصب کنید و فعال کنید حتما کامل نصب نمی‌شه ، دیتابیس رو یه نگا بندازید بد نیست.

لینک به ارسال

وارد phpmyadmin بشید و جداولی که در اونها نام Statistics وجود داره را سلکت کنید و از منوی کشویی گزینه drop را انتخاب کنید بعد به پیشخوان برگردید و افزونه را فعال کنید

لینک به ارسال

وارد phpmyadmin بشید و جداولی که در اونها نام Statistics وجود داره را سلکت کنید و از منوی کشویی گزینه drop را انتخاب کنید بعد به پیشخوان برگردید و افزونه را فعال کنید

ممنون بابت پاسختون

ولی من نمی خوام اطلاعات این چند ماه از بین بره.

لینک به ارسال

ممنون بابت پاسختون

ولی من نمی خوام اطلاعات این چند ماه از بین بره.

یا باید اینکارو بکنین یا اینکه اوکی نمیشه ...

میتونید هم به سایت iran98.org برین و موضوع رو با آقا مصطفی در میون بزارن یا هم به اکانتشون در انجمن پ خ بزنید .

لینک به ارسال

یا باید اینکارو بکنین یا اینکه اوکی نمیشه ...

میتونید هم به سایت iran98.org برین و موضوع رو با آقا مصطفی در میون بزارن یا هم به اکانتشون در انجمن پ خ بزنید .

سلام

ممنون ولی باید یک راهی برای انتقال دیتای جداول قدیم به جدید باشه .

باهاشون صحبت می کنم.

لینک به ارسال

سلام، ظاهراً با یکی از افزونه ها تداخل دارد. مابقی افزونه ها را تک تک غیر فعال کنید و سپس بررسی کنید.

لینک به ارسال

سلام، ظاهراً با یکی از افزونه ها تداخل دارد. مابقی افزونه ها را تک تک غیر فعال کنید و سپس بررسی کنید.

افزونه ها رو غیر فعال کردم بعد افزونه آمار فعال شد ولی فقط فعال شد و ستونی که نشون میده امروز چقدر بازدید داشته کار کرد باقی قسمت ها که ورودی گوگل رو نشون میده و نمودار می کشید فعال نشد.

جداول رو پاک کردم دوباره نصب کردم مشکل برطرف شد ولی دیتاها پریده. از یتاها بکاپ داشتم ایمپورت کردم تو جدول های جدید ولی باز افزونه فعال نشد.

گیر افتادم آمار با ارزشی است و من طبق اون سایت رو مانیتور میکردم همراه گوگل آنالتیک.

ممنون میشم کمک کنید راه حلی نشون بدید

لینک به ارسال

منم دقیقا همین مشکل رو دارم .

دادم بچه ها w3 total catch نصب کردن اینطوری شد .

فعلا jetpack رو نصب کردم ولی به این افزونه عادت کرد ه بودم .

jetpack کمی سنگینه وگرنه خیلی کامله.

ای دی نویسنده ـش چیه این جا ؟

ویرایش شده توسط WP4All
لینک به ارسال

منم دقیقا همین مشکل رو دارم .

دادم بچه ها w3 total catch نصب کردن اینطوری شد .

فعلا jetpack رو نصب کردم ولی به این افزونه عادت کرد ه بودم .

jetpack کمی سنگینه وگرنه خیلی کامله.

ای دی نویسنده ـش چیه این جا ؟

کلا افزونه‌های که آمار می‌گیره با پلاگین کش هماهنگ نیست آی دی ایشون همون Mostafa هست که توی چند پست قبلی خودشون پاسخ دادن ;)

لینک به ارسال

ممنون .

فقط همه امار قبلی صفر شد ولی باز کارم راه افتاد .

افزونه ها رو غیر فعال کردم بعد افزونه آمار فعال شد ولی فقط فعال شد و ستونی که نشون میده امروز چقدر بازدید داشته کار کرد باقی قسمت ها که ورودی گوگل رو نشون میده و نمودار می کشید فعال نشد. جداول رو پاک کردم دوباره نصب کردم مشکل برطرف شد ولی دیتاها پریده. از یتاها بکاپ داشتم ایمپورت کردم تو جدول های جدید ولی باز افزونه فعال نشد. گیر افتادم آمار با ارزشی است و من طبق اون سایت رو مانیتور میکردم همراه گوگل آنالتیک. ممنون میشم کمک کنید راه حلی نشون بدید

گوگل آنالتیک چی هستش میشه بگید ؟ تو همون گوگل وبمستر هستش ؟

چیکار میکنه دقیقا ؟ میگه ضعف سایت در چیه یا همچین توصیه هایی که سایت تو سرچ انجین ها بالا بیاد ....؟

لینک به ارسال

گوگل آنالتیک چی هستش میشه بگید ؟ تو همون گوگل وبمستر هستش ؟

چیکار میکنه دقیقا ؟ میگه ضعف سایت در چیه یا همچین توصیه هایی که سایت تو سرچ انجین ها بالا بیاد ....؟

گوگل آنالیز http://www.google.com/analytics/

یک سایت برای نمایش وضعیت شما در گوگل و راهنمای وضعیت سایت

لینک به ارسال

سلام،

افزونه ها رو غیر فعال کردم بعد افزونه آمار فعال شد ولی فقط فعال شد و ستونی که نشون میده امروز چقدر بازدید داشته کار کرد باقی قسمت ها که ورودی گوگل رو نشون میده و نمودار می کشید فعال نشد.

جداول رو پاک کردم دوباره نصب کردم مشکل برطرف شد ولی دیتاها پریده. از یتاها بکاپ داشتم ایمپورت کردم تو جدول های جدید ولی باز افزونه فعال نشد.

گیر افتادم آمار با ارزشی است و من طبق اون سایت رو مانیتور میکردم همراه گوگل آنالتیک.

ممنون میشم کمک کنید راه حلی نشون بدید

دیتاها مربوط به جدول wp_statistics_visitor را بازگردانی کنید. این اطلاعات مهم تر از بقیه جدول ها هست.

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

جناب Mostafa با انجام کارهای بالا نیز نمیتونم افزونه رو فعال کنم!

تمام افزونه ها غیرفعال هستند

اطلاعات دیتابیس رو به کلی پاک کردم

باز هم افزونه فعال نمیشه

لطفا بگید چیکار کنم؟

بررسی کنید ببینید افزونه کشینگ برروی وردپرس شما نصب است یا نه.

چون با افزونه های کشینگ تداخل دارد.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...