رفتن به مطلب

نام نمایشی به جای نام کاربری

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت همه دوستان

من کد زیر را وقتی تو پروفایل کاربر قرار میدم نام کاربری ،کاربر را نمایش میدهد ولی من میخوام نام نمایشی یا (nicename) را نشان دهد .کد را باید به چه کدی تغییر دهم

<?php echo $a_name; ?>

لینک به ارسال

فك كنم كد آقا فرزاد مال نويسنده باشه وبازم اونم اسم اصلي فك كنم نمايش بده فك كنم بايد به اين صورت باشه :

<?php the_author_nickname(); ?>

بعد هم ي چيزي !‌ اگه خوده طرف nicname براي خودش گذاشته باشه اون همه جا نمايش ميده ! اگه خوده كاربراتون نذاشته باشن حالا شما از كدش هم استفاده كني بازم نام اولي رو نشون ميده !‌ چون nicname وجود نداره !‌

لینک به ارسال

کار کرد ،ولی یه مشکلی هست و اینکه فقط زمانی که وارد سایت میشم نمایش میده و قتی از حساب کاربری خارج میشم دیگه نمایش نمیده

لینک به ارسال

منظورتون از پروفایل کجاست؟ فایل author.php ؟

کد کامل اون بخش رو قرار دهید

لینک به ارسال

وقتی از حساب خارج می شید نام نمایشی کی رو باید نمایش بده؟

دیگه کسی باقی نمی مونه که

اگر منظورتون نویسنده یک مطلبه این رو امتحان کنید :

<?php
$id = get_the_author_meta('ID');
$user_info = get_userdata($id);
echo $user_info->user_identity;
?>

لینک به ارسال

این اصلا کار نکرد.

ببنید من میخوام تو پروفایل کاربری هر فرد به جای یوزر نیم نام نمایشیش ،نشان داده بشه

مثلا من به عنوان کاربر مهمان وارد سایت میشم و وارد پروفایل یکی از کاربران که نویسنده مطلب است وارد میشوم من میخوام بجای اینکه نام کاربری نویسنده را ببینم نام نمایشیش را ببینم امیدوارم متوجه شده باشید

لینک به ارسال

منظورتون از پروفایل کجاست؟ فایل author.php ؟

کد کامل اون بخش رو قرار دهید

بله منظورم فایل author.php است

کد فایل

....................

ویرایش شده توسط Parsa
حذف کد
لینک به ارسال

این رو بین متغییرهای ابتدا قرار دهید

$a_dname = ( $a_OBJ->display_name != '' ) ? $a_OBJ->display_name : __( "N/A", "sofa_qanda" );

<?php echo $a_dname; ?>

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...