رفتن به مطلب

ریدایرکت شدن تمام مطالب به صفحه اصلی

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من یک سایت دانلود دارم ادرس شم http://www.p30msb.ir

است نمی دونم چی شده تمام لینکها به صفحه اصلی ریدایرکت میشه حتی روی ادامه مطلب پستها کلیک میکنم

دوباره صفحه اصلی لود میشه خودتون ببینید روی ادامه مطلب هر پستی که می خواهید کلیکک کنید

کسی میتونه کمک کنه تا درستش کنم

لینک به ارسال

سلام

بررسی کنید فایلهای single.php و page.php در فایلهای قالبتون وجود دارن یا نه ، چون الان ریدایرکت نمیشه بلکه نمیتونه ادامه مطلب رو نشون بده ...

لینک به ارسال

سلام وجود دارند این فایلهایی که گفتید

الان این پست ادامه مطلبش کار میکنه

درضمن دوستان سایت تا دیروز خوب بود امروز صبح دیدم این طوری شده

این قالب خیلیوقته روش است

سلام

بررسی کنید فایلهای single.php و page.php در فایلهای قالبتون وجود دارن یا نه ، چون الان ریدایرکت نمیشه بلکه نمیتونه ادامه مطلب رو نشون بده ...

سلام وجود دارند این فایلهایی که گفتید

ویرایش شده توسط p30msb
لینک به ارسال

وقتی url ها رو مستقیماً در مرورگر کپی کنید به ادامه مطلب میره و اونجا به بعد میتونید به قسمت های مختلف برید حتی میتونید به صفحه اصلی وارد بشید و از اونجا به قسمت های دیگه برید . اما اگر از اول وارد صفحه اصلی بشید لینک ها لود نمیشن . من فکر میکنم اسکریپتی تداخلی ایجاد میکنه . افزونه هاتون رو غیر فعال کنید و تست کنید . کد های htaccess رو هم بررسی کنید .

پی نوشت :

* در حال حاضر مشکلی نداره و با ورود به صفحه اصلی سایر لینک ها برام لود میشه . کش رو خالی کنید و از کلید های ctrl + f5 استفاده کنید .

لینک به ارسال

سلام فکر کنم فهمیدم مشکل چی بود

من از سایت مسبی کد تبلیغات گرفتم وقتی اونها رو قرار دادم این طوری شد الان پاک کردم درست شد

لینک به ارسال

مشکلی که الان دیده میشه

ریدایرکت نیست. اما محتوای صفحه اصلی با تک پست یکی هست

http://wpu.ir/6p5is

بهتره با پوسته پیشفرض تست کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...