رفتن به مطلب

ایندکس نشدن سایتم تو گوگل

subpars

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

چندروزی هست گوگل سایت منو ایندکس نمیکنه و ورودر گوگل بشدت افت کرده قبلا روزی 300 الی 600 تا وردری داشت ولی الان به 50 تا هم نمیره

راهنمایی کنید

اینم ادرس

www.subpars.ir

سه روز پیش تو گوگل 90 تا صفحه گوگل داشتم ولی الان شدن 18 تا

کمک کنید لطفا

لینک به ارسال

ظاهرا سایتتون رفته تو لیست سیاه گوگل ؛ بذار بقیه دوستان ببینم چی میگن

http://www.seomastering.com/google-banned.php

BANNED or not indexed by Google

لینک به ارسال

ارورهای گوگل آنالیزتون رو بخونید

الان که بن هستید ولی علتش قطعا قبل از بن شدن بهتون هم ایمیل شده و هم در گوگل آنالیزتون هست

لینک به ارسال

سلام. منم دقیقا یه دوهفته ای هست این مشکل رو دارم! گوگل دیگه ایندکسم نمیکنه! سایتم تو امضام هست اگر میشه یه چک بکنید چون خودمم که نگاه کردم سایتم بان نشده بود

ولی یه سوال! میشه مال تگ های H باشه؟؟؟ چون چند مدت پیش یه کم جابجاشون کردم و پست هام و برچسب های توی فوترم رو کردم تگ h1

ویرایش شده توسط PREMIUMIHA
لینک به ارسال

خب کار اشتباهی کردین ... تو انجمن جستجو کنید و نحوه قرار داده اچ ها در قالب رو بخونید ...

جدیدا افزونه گوگل ایکس ام ال هم مشکل پیدا کرده و سایت مپ نمیسازه که این یه مشکل جدی برای سایت به وجود میاره ... برای دو تا از سایت هام این مشکل بوجود اومده ...

لینک به ارسال

اگر اینجوره پس چرا بعضی سایت ها پست هاشون با تگ h1 هس و تو صفحه اول گوگل هم هستن!

حالا ما اینکارو کردیم. یعنی بازهم میگید مشکل از تگ های h هست؟؟؟

لینک به ارسال

اگر اینجوره پس چرا بعضی سایت ها پست هاشون با تگ h1 هس و تو صفحه اول گوگل هم هستن!

حالا ما اینکارو کردیم. یعنی بازهم میگید مشکل از تگ های h هست؟؟؟

ممکنه

شیوه استفاده از تگهای H معین هست

H1 لینک یا توضیح کوتاه سایت

H2 لینک و عنوان پستها

H3 موارد مهم دیگر

....

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...