رفتن به مطلب

بالا نیامدن سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان یه یک ساعت هست سایت من مشکل پیدا کرده از دامنه tk استفاده میکنم اما سایت های دیگه که از tk استفاده میکنند مشکلی ندارند

38496146037448090022.jpg

بعد وقتی خواستم پست بزارم اینطوری شد

98179492028856178419.jpg

لینک به ارسال

فقط میتونه مشکل از سرویس دهنده دامنتون باشه.واین اروری که داده هم دقیقا مربوط به همینه.دامنه tk کلا زیاد از این مشکلات داره

لینک به ارسال

فقط میتونه مشکل از سرویس دهنده دامنتون باشه.واین اروری که داده هم دقیقا مربوط به همینه.دامنه tk کلا زیاد از این مشکلات داره

آخه سایت های دیگه که با .tk هست باز میشه مشکلی نداره.البته یه نکته مهم بگم که میرم تو حساب کاربری tk هیچ کدوم از دامنه ها نیست! یعنی خودش پاک شده ؟!!!

لینک به ارسال

یه دامین تی کی دیگه ثبت کنید و ست کنید ببینید این مشکلو داره .. اگه داشت مشکل از دامینه اگه نداشت خب دیگه ... اون موقع بقیه رو بهتون میگم ...

لینک به ارسال

یه دامین تی کی دیگه ثبت کنید و ست کنید ببینید این مشکلو داره .. اگه داشت مشکل از دامینه اگه نداشت خب دیگه ... اون موقع بقیه رو بهتون میگم ...

انجام دادم سایت بالا آومد مثل قبل بدون مشکل.اما نمیتونم اون دامنه ها رو در اکانت جدید بسازم.یه اکانت جدید ساختم چون تو قبلی نمیشد چیزی ثبت کنم.هیچ کدوم از دامنه ها هم توش نبود انگار فرمت شده بود !!!

چطوری از تو cpanel آدرس سایت قبلی رو به جدید عوض کنم چون مدیریت سایت باز نمیشه برم تو هماهنگی ها آدرس رو عوض کنم

ویرایش شده توسط 7khat
لینک به ارسال

ببین عزیزم طرف اومده اون اکانت رو هک کرده و دامین هات رو حذف کرده ...

برای ست کردن هم یه تیک به هاستینگ بزن و ازشون بخواه این کارو بکنن ...

در ضمن حتما تمامی پسوردهات رو تغییر بده و امنیت سایتت رو بالا ببر ...

لینک به ارسال

ببین عزیزم طرف اومده اون اکانت رو هک کرده و دامین هات رو حذف کرده ...

برای ست کردن هم یه تیک به هاستینگ بزن و ازشون بخواه این کارو بکنن ...

در ضمن حتما تمامی پسوردهات رو تغییر بده و امنیت سایتت رو بالا ببر ...

یه اکانت دیگه زدم.دیگه فک نکنم نیازی به تغییر پسورد مدیریت سایت باشه چون پسورد اکانت دامنه خیلی ساده بود 123456789.

من آدرس رو تغییر دادم به جدید ولی عکس های سایت هنوز آدرسشون رو قبلی هست اونارو چطور به جدید عوض کنم؟

ویرایش شده توسط 7khat
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...