رفتن به مطلب

اپلود سایت در هاست

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان من بالاخره طراحی قالبمو تموم کردم.........

حالا نوبت به راه اندازی سایت در هاست هستش

باید چیکار کنم؟؟ دامنه رو چطوری ست کنم؟ قالب و سیستم وردپرس رو چطوری نصب کنم روی هاست؟

لینک به ارسال

سلام

دوستان من بالاخره طراحی قالبمو تموم کردم.........

تبریک!

حالا نوبت به راه اندازی سایت در هاست هستش

باید چیکار کنم؟؟ دامنه رو چطوری ست کنم؟ قالب و سیستم وردپرس رو چطوری نصب کنم روی هاست؟

هاست و دامین رو خریداری کردید ؟

بعد از خرید هاست ، بهتون دی ان اس میدن. باید در پنل دامین وارد کنید. بعد با آموزش های موجود ، اقدام به نصب وردپرس در عرض چند ثانیه کنید .

لینک به ارسال

تبریک!

هاست و دامین رو خریداری کردید ؟

بعد از خرید هاست ، بهتون دی ان اس میدن. باید در پنل دامین وارد کنید. بعد با آموزش های موجود ، اقدام به نصب وردپرس در عرض چند ثانیه کنید .

ممنون

هاست و دامنه من رایگانه البته فعلا ....... دامنه هم .tk هست ........dns رو ست کردم مشکل اصلیم در اصل همون نصب قالب روی هاسته سرچ زدم ولی واضح نبود اموزشا برای من.......... میشه یکبارم اینجا توضیح بدین؟؟

دمتون گرم

لینک به ارسال

ممنون

هاست و دامنه من رایگانه البته فعلا ....... دامنه هم .tk هست ........dns رو ست کردم مشکل اصلیم در اصل همون نصب قالب روی هاسته سرچ زدم ولی واضح نبود اموزشا برای من.......... میشه یکبارم اینجا توضیح بدین؟؟

دمتون گرم

دوست عزیزم طبق دوتا لینک زیر راحت میتونید کارتون رو پیش ببرید :

لینک 1 - فیلم آپارات

لینک 2 - متن تصویری مرحله به مرحله

لینک به ارسال

اقا من سایتو اپ کردم ولی همش مخصوصا وقتی که دارم افزونه هارو فعال یا غیر فعال میکنم این ارور رو میده:

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home1/starstat/public_html/wp-content/themes/starstate/functions.php:13) in/home1/starstat/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 899

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home1/starstat/public_html/wp-content/themes/starstate/functions.php:13) in/home1/starstat/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 899

مشکل از هاسته؟؟

دوم اینکه یسری از نوشته های سایتم علامت سوالی شدن ولی روی لوکال این مشکلو نداشتم............ وردپرس فارسی هم استفاده میکنم.......

ویرایش شده توسط dark master
لینک به ارسال

علامت سئوال شدن نوشته ها مربوط می شه به انکد اشتباه

متن مطالب ارسالیتون علامت سئوالند یا نوشته هایی که در قالب دارید؟

برای رفع ارور هم فایل functions.php قالب starstate را از طریق ویرایشگر پیشرفته آپلود کنید اینجا

لینک به ارسال

نوشته های قالب اینطورین.........همه رو قبلا با انکد utf-8 سیو کرده بودم

اینم function

<?php if ( function_exists('register_sidebar') ) {
register_sidebar(array(
'name' => 'right sidebar',
'id' => 'r-sidebar',
'description' => 'original sidebar',
'before_widget' => '<div class="widget">',
'after_widget' => '</div>',
'before_title' => '<h2 class="widget-title">',
'after_title' => '</h2>',
));
} ?>
<?php
if ( function_exists('register_sidebar') ) {
register_sidebar(array(
'name' => 'l-sidebar',
'id' => 'left sidebar',
'description' => 'secendary sidebar',
));
}?>
<?php
function set_archive_tag_on_publish($post_id,$post) {
if ($post->post_type == 'post'
&& $post->post_status == 'publish') {
$tags = array();
wp_set_post_tags( $post_id, $tags , true );
}
}
add_action('save_post','set_archive_tag_on_publish',10,2);?>

لینک به ارسال

نوشته های داخل قالب باید با انکدینگ utf-8 with out BOM ذخیره می شدند

نرم افزار ++notepad رو که نوت پد حرفه ای هست در گوگل جستجو و دانلود کنید فایلهاتون رو در اون باز کنید و از طریق کانورت انکد utf-8 را به utf-8 withOut BOM تغییر بدید

<?php if ( function_exists('register_sidebar') ) {
register_sidebar(array(
'name' => 'right sidebar',
'id' => 'r-sidebar',
'description' => 'original sidebar',
));
}
if ( function_exists('register_sidebar') ) {
register_sidebar(array(
'name' => 'l-sidebar',
'id' => 'left sidebar',
'description' => 'secendary sidebar',
));
}
function set_archive_tag_on_publish($post_id,$post) {
if ($post->post_type == 'post'
&& $post->post_status == 'publish') {
$tags = array();
wp_set_post_tags( $post_id, $tags , true );
}
}
add_action('save_post','set_archive_tag_on_publish',10,2);?>

فانکشن را به صورت بالا تغییر بدید بعد از جاگذاری دسترسیش را حتما به 0644 تغییر بدید و چک کنید اگر ارور باقی بود دسترسی را 444 بگذارید با این کار ممکنه یکی از افزونه هاتون از کار بیافته اگر اینطور شد اون افزونه کد معیوب داشته اون رو حذف کنید

لینک به ارسال
نوشته های داخل قالب باید با انکدینگ utf-8 with out BOM ذخیره می شدند نرم افزار ++notepad رو که نوت پد حرفه ای هست در گوگل جستجو و دانلود کنید فایلهاتون رو در اون باز کنید و از طریق کانورت انکد utf-8 را به utf-8 withOut BOM تغییر بدید
 'right sidebar', 'id' => 'r-sidebar', 'description' => 'original sidebar', 'before_widget' => '
', 'after_widget' => '
', 'before_title' => '
[b] ', 'after_title' => '[/b]

', )); } if ( function_exists('register_sidebar') ) { register_sidebar(array( 'name' => 'l-sidebar', 'id' => 'left sidebar', 'description' => 'secendary sidebar', 'before_widget' => '
', 'after_widget' => '
', 'before_title' => '
[b] ', 'after_title' => '[/b]

', )); } function set_archive_tag_on_publish($post_id,$post) { if ($post->post_type == 'post' && $post->post_status == 'publish') { $tags = array(); wp_set_post_tags( $post_id, $tags , true ); } } add_action('save_post','set_archive_tag_on_publish',10,2);?>

فانکشن را به صورت بالا تغییر بدید بعد از جاگذاری دسترسیش را حتما به 0644 تغییر بدید و چک کنید اگر ارور باقی بود دسترسی را 444 بگذارید با این کار ممکنه یکی از افزونه هاتون از کار بیافته اگر اینطور شد اون افزونه کد معیوب داشته اون رو حذف کنید

notepad ++ رو دارم و انکودینگ هارو عوض کردم و همونی که شما گفتی گذاشتم.........

فانکشن هم تغییر دادم............. ولی نمیدونم چطوری باید کد دسترسی رو تغییر بدم........راهنمایی کنید

در ضمن من موقتا میخوام سایتمو روی هاست رایگان اپلود کنم .... اگه میشه چنتا هاست رایگان و معتبر خارجی معرفی کنید .... اولویت هم پهنای باند هست برای من....الان دارم ازین هاست استفاده میکنم : heliohost

لینک به ارسال

من در مورد هاست رایگان پیشنهاد خاصی ندارم

برای سطح دسترسی بخونید

[sharedmedia=tutorials:tutorials:262]

[sharedmedia=tutorials:tutorials:263]

لینک به ارسال

ممنون..........اون توضیحاتو خوندم ...فهمیدم چی هستش اینا و لی هنوزم نفهمیدم از کجا باید ویرایششون کرد و این کد هارو کجا قرار داد.....اگه میشه اینو یگید.........

در ضمن الان همه اون کار هارو کردم به جز پرمیشن و سطح دسترسی که نفهمیدم چه طوری بود ولی بازم این ارور رو داد که فکر کنم مشکل از خود هاست باشه، درسته؟؟ البته مشکل متنا حل شد ممنون

یه مشکل دیگه هم دارم ........اول که قالبو فعال کردم فرم جست و جو در زیر پستها نمایش داده شد(فرم جست جو رو در منوی زیر هدر گذاشته بودم و در لوکال درست کار میکرد) ولی بعد که ابزارک هارو غیر فعال کردم کلا نمایش داده نشد..............مشکل از چیه؟؟

البته موقته یعنی چند دقیقه بعد درست میشه ولی کلا زیاد این ارورو میده...........

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, webmaster@starstate.tk and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Apache/2.2.16 (Unix) mod_ssl/2.2.16 OpenSSL/0.9.8e-fips-rhel5 FrontPage/5.0.2.2635 mod_bwlimited/1.4 mod_auth_passthrough/2.1 mod_wsgi/3.3 Python/2.7.1 Server at starstate.tk Port 80

ویرایش شده توسط dark master
لینک به ارسال

این ارور کوکی سازه و با یکبار ایجاد شدن روی کوکی هاتون موندگار می شه تا با ctrl+f5 حذف بشه

و مربوط OffTime طبیعیه هاسته

از چه پنلی سایتتون رو مدیریت می کنید Cpanel, Direct Admin .... یک اسکرین از صفحه فایل منیجرتون بگذارید تا کلید پرمیشن ها را مشخص کنم

لینک به ارسال

این ارور کوکی سازه و با یکبار ایجاد شدن روی کوکی هاتون موندگار می شه تا با ctrl+f5 حذف بشه

و مربوط OffTime طبیعیه هاسته

از چه پنلی سایتتون رو مدیریت می کنید Cpanel, Direct Admin .... یک اسکرین از صفحه فایل منیجرتون بگذارید تا کلید پرمیشن ها را مشخص کنم

دسترسی هارو فهمیدم چطوریه..........اگه میشه جواب موارد دیگرو بدین.....مخصوصا اون سرچ

لینک به ارسال

من متوجه مشکلتون با فرم جستجو نشدم پیوند صفحه ایراد دار را با اسکرین صفحه سالم (وضعیت روی لوکال) بگذارید

لینک به ارسال
من متوجه مشکلتون با فرم جستجو نشدم پیوند صفحه ایراد دار را با اسکرین صفحه سالم (وضعیت روی لوکال) بگذارید

مشکلم اینه که سرچ فرم در سایت نمایش داده نمیشه ولی رو لوکال هستش

لینک به ارسال

فرم جستجو شما ابزارک هست؟

خیر......... ببینید من الانقالب دیتا بیسمو دوباره حذف کردو و جدید ساختم ......... اول که دیدم مثله اینکه سرچ فرم بعد ابزارک ها قراره میگیره چون اومده بود پایین پستا...... بعد که ابزارک ها رو غیر فعال کردم سرچ فرم کلا پرید........ضمنا دارم دقیقا از همون قالبی استفاده میکنم که روی لوکال نصب هست و مشکلی نداره

لینک به ارسال

خیر......... ببینید من الانقالب دیتا بیسمو دوباره حذف کردو و جدید ساختم ......... اول که دیدم مثله اینکه سرچ فرم بعد ابزارک ها قراره میگیره چون اومده بود پایین پستا...... بعد که ابزارک ها رو غیر فعال کردم سرچ فرم کلا پرید........ضمنا دارم دقیقا از همون قالبی استفاده میکنم که روی لوکال نصب هست و مشکلی نداره

کد های سرچ باکسو در خود هدر کپی کردم درست شد......ممنون در کل

لینک به ارسال

دوستان یه مشکل در رابطه با همین هاست و دامنه

دیگه گفتم تایپک نزنم همینجا بگم

من از ابتین وب هاست گرفتم......چطوری باید با دامنه مرتبطش کنم؟ چون نه name server داره نه چیز دیگه ای....... البته بازم name server هارو ns1.abtinweb.com گذاشتم ولی نتیجه ای نداد....... دامنه من .tk هست .....یعنی ممکنه با دامنه مشکل داشته باشه؟ کسانی که از این شرکت هاست گرفتن راهنمایی کنن

لینک به ارسال

ممکنه

name server را از هاستینگ بگیرید و و بعد از ست کردن از روی پنل مدیریتی هاست هم یا باید AddOn کنید یا پارک هر دو گزینه دز بخش دامنه های سایت در پنلتون مشخصند

کل پوشه wp-content را دیزالو کردید اینکار باعث می شه فایل های آچلود شدتون خنثی باشند (مانند تصاویر که بسیار ارزشمندند)

اگر درسایتتون تصویر قابل جستجو هم دارید پوشه uploads را در این پوشه Allow معرفی کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...