رفتن به مطلب

قطع شدن دسترسی به مدیریت

پست های پیشنهاد شده

سلام

عزاداری همه دوستان مورد قبول درگاه حق

من این مدت هیچ افزونه اضافه و کم نکردم و کلی تغییری در کدهای سایتم ندادم و فقط مطلب پست می کردم. اما امروز خواستم برم توی پنل مدیریتم، همش یک صفحه سفید می اد باز میشه و فرم لاگین نشون داده نمی شه.

البته تنها نکته که شاید مهم باشه اینه که مدتی پیش هاستم رو عوض کردم. نمی دونم به سرور اینها مربوط می شه یانه

دیباگ کردن رو فعال کردم و الان نوشته هایی رو نشون می ده اما متوجه نمی شم یعنی دقیقا چی

این لینک پنل مدیریت بلاگم است

http://blog.bioemm.com/wp-admin/

متشکر می شوم راهنمایی فرمایید.

با احترام

لینک به ارسال

سلام،

به پوشه wp-content/plugins برید و فایل های افزونه audio-player رو پاک کنید مشکل حل میشه. این مشکل مربوط به افزونه audio-player اگه میتونید از یه افزونه دیگه استفاده کنید

لینک به ارسال

اسم فولدرش رو تغییر دادم اما مسئله پابرجاست.

بعید می دونم از این باشه، چون مدت ها بود داشتم ازش استفاده می کردم، یه دفعه اینطور شد.

بازم ممنونم از راهنمایی تون اقا وحید

لینک به ارسال

افزونه wp-jalali رو چی ؟

این افزونه رو هم غیرفعال کردین و باز جواب نداد ؟

ویرایش شده توسط ramiran
لینک به ارسال

جهت اطمینان از بابت افزونه ها طبق آموزشی که در لینک زیر داده از طریق phpmyadmin رفتم و همه رو غیر فعال کردم

http://perishablepress.com/quickly-disable-or-enable-all-wordpress-plugins-via-the-database/

اما هنوز صفحه سفید می اد. ای بابا.

لینک به ارسال

همه فایل ها و پوشه ها رو به استثناء پوشه wp-content و همینطور فایل Config دوباره جایگزین کنید ببیند چی میشه ؟

لینک به ارسال

واسه اینکار والا من باس بگم کلا وردپرس رو پاک کردم !

دوباره یه دیتابیس ساختم روش یه وردپرس دیگه نصب کردم

از دیتابیس قبلی خروجی گرفتم و رو دیتابیس جدید لود کردم !

منم هرچقدر گشتم راه حلی نبود که نبود !

لینک به ارسال

خیلی ممنونم از همه ی عزیزان.

هیچ تغییری در هیچ یک از فایل ها نداده ام.

راستش مدتی قبل به همین مشکل برخوردم و مجبور شدم که وردپرس را پاک کنم و مجدد نصب و دیتابیس را import کنم. الان مدتی همه چی خوب بود که دوباره همان شد. مشکلی نیست که مجددا این کار رو بکنم اما اگر قرار باشد این کار در آینده مرتب تکرار شود حوصله سر بر خواهد بود.

ویرایش شده توسط aghaeifar
لینک به ارسال

این مشکل به خاطر تغییر اتوماتیک اسم فایل لاگین اصلی شماست.(به خاطر کوتاه کردن دست هکرها از این فرم)

در کنار فایل لاگین شما که حجمش هم 0 هست یک فایل دیگه هست که ابتدای اسمش مثل فایل لاگینه ولی آخرش یک سری کاراکتر اضافه شده.

این کاراکترهای اضافی رو پاک کنید تا اسم این فایل بشه : wp-login.php . حالا میتونید به راحتی وارد پنل بشید.

لینک به ارسال

احسنت احسنت به برادر عبدالماجد

همین دستور عمل شما رفتم همه چی درست شد.

خیلی ممنونم. خداوند بر توفیقات شما اضافه کند و همچنین سایر دوستان کمک رسان این فروم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...