رفتن به مطلب

استخدام متخصص طراحی سایت با حقوق 700 هزار تومان

yavar99

پست های پیشنهاد شده

سلام.دقیقاً نیم ساعت پیش رضا رشید پور متن زیر رو توی صفحه ی فیسبوکش گذاشت.اصلاً هم الکی نیست. صفحه ی فیسبوک هم مال خود خودشه. اینم آدرسش: https://www.facebook.com/rezarashidpour.official

راستی اصلاً رضا رشید پور رو میشناسید؟ چندسال مجری صبح بخیر ایران شبکه ی یک بود اینم عکسش

reza-rashid-poor.jpg

اینم متنی که گفتم نیم ساعت پیش توی فیسبوکش گذاشت:

سلام . برای یه پروژه فرهنگی دنبال یک متخصص طراحی سایت و فضای مجازی میگردیم . سابقه کاری خیلی مهم نیست . مهم اینه که به کارتون مسلط باشین و مهم تر از اون انگیزه زیاد برای کار و پیشرفت . موسسه مون به صورت آزمایشی شما رو استخدام می کنه . پایه حقوقش زیاد خوب نیست . البته خب بد هم نیست . دور و بر هفتصد - هشتصد هزار تومان . البته به صورت پروژه ای پاداش زیاد هم میدن . اگه تمایل داشتین مشخصات و شماره تماستون رو برام ایمیل کنین :

rashidpour.video@yahoo.com

من که زیاد چیزی بلد نیستم از طراحی وب گفتم شاید مفید باشه اینجا بذارم تا اگر دوستان بتونند استفاده کنند.

یا علی

لینک به ارسال

خیلی از افراد حرفه ای و بالاتر حتی به سایت پونیشا سر هم نمیزنن....

لینک به ارسال

جسارت نباشه

اما واقعا 700 تومن ارزش این رو نداره که بخوای بهت 1000 تا دستور هم بدن که فلان کار فلان شد فلان تغییر رو بدی فلان می شه و از این بحث ها

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...