رفتن به مطلب

یک مشکل حاد در وردپَرس بنده

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت به اساتید وردپرس

مشکلی که بنده دارم این هست که قبلا قالب جریده رو نصب کردم ولی خوشم نیومده بود.الان قالب صحیفه رو نصب کردم اما تنظیمات سابق جریده بر روی اون ست شد(مثلا بکگراند و...)به هیچ وجه بنده دسترسی به پنل مدیریت صحیفه ندارم و صفحه سفید برای ینده ظاهر میشه.به پیشنهاد دوستان افزونه هام رو غیر فعال و سپس فعال کردم باز تاثیری نداشت.

مشکل بیشتر شد و من الان دیگه نمیتونم پست بنویسم یا فایلی اپلود کنم(صفحه سفید میاد)از طرفی من توی فایل کانفیگ کد دیباگ رو قرار دادم اما هیچ رهیافتی ارائه نشد بهم.

پرمیژن ها رو تغییر دادم{طبق اموزش های وب}بازتاثیری نگرفتم(نهایتا توی اپلود یه صفحه میومد که میگفت ایا می خواهید این کار را انجام دهید؟-من هم طبق اموزش ها عمل کردم باز هیچ نتیجه ای نگرفتم)

پرمیژن ها رو هاستینگم برام درست کرده.اما برگشتم سرهمون خونه اول.یعنی صفحه سفید برای پنل قالب-صفحه سفید برای پست-صفحه سفید برای فعال سازی افزونه یا...

من اکثر اموزش ها رو بررسی کردم اما این مشکل گویا چیز دیگه ای هست!(یه عزیزی گفت فایل های هسته وردپرس رو جاگزاری کن که بنده نمیدونم چجوری باید این کار بشه و ایا تاثیری دارد یا خیر؟)

شرح کل این مشکل رو عرض کردم خدمتتون..

مدیران عزیز این انجمن اگر میتونن مشکل من رو به طور خصوصی{با هر هزینه و حق الزحمه ای}طی امروز حل کنند ممنون میشم.

یا علی

لینک به ارسال

وردپرس تون رو یه بار دستی بروز کنید باید مشکل تون حل شه ، اگر حل نشد به احتمال 90 درصد مشکل از هاستینگ تون هست و رم پایین سرور تون ...

لینک به ارسال

قالبتون رو برگردونید روی جریده و تست کنید

اگر مشکملی نبود تنظیمات قالبش رو به دیفالت برگردونید و قالب دیفالت وردپرس رو انتخاب کنید باز هم پنل مدیریتش رو چک کنید اگر مشکلی نبود قالب صحیفا را انتخاب کنید و نتیجه را بگید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...