رفتن به مطلب

حذف پسورد از روي ويندوز

saeed313

پست های پیشنهاد شده

سلام.دوستان من روي يكي سيستم پسورد گذاشتم (بصورت اكانت)ولي پسوردش يادم نيست هاردم را باز كردم وروي سيستمي ديگه بستم وبا وارد شدن به اين سيستم به پارتيشن هاي هاردي كه پسورد داره دسترسي دارم تواين وضعيت امكانش هست كه بتونم پسورد راحذف كنم ياخير؟به چه روشي؟

ویرایش شده توسط saeed313
لینک به ارسال

یه روش ساده هست که اگه user ادمین باز باشه وارد میشه. تو صفحه لاگین (همون صفحه آبیه) aly+ctrl+del رو بزن. user رو administrator بزن. بدون رمز. اگه وارد شد که خوش به حالت. اگه که نه روش دوم رو تست کن.

از این صفحه http://www.downloadha.com/tag/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D9%BE%D8%A7%DA%A9-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D9%BE%D8%B3%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%88%DB%8C%D9%86%D8%AF%D9%88%D8%B2/ نرم افزارش رو دانلود کن. با بوت رمز رو پاک کن.

لینک به ارسال

یه روش ساده هست که اگه user ادمین باز باشه وارد میشه. تو صفحه لاگین (همون صفحه آبیه) aly+ctrl+del رو بزن. user رو administrator بزن. بدون رمز. اگه وارد شد که خوش به حالت. اگه که نه روش دوم رو تست کن.

از این صفحه http://www.downloadh...ن-پسورد-ویندوز/ نرم افزارش رو دانلود کن. با بوت رمز رو پاک کن.

اگر منظورتون تو task manager هستش اونجا كه توقسمت user فقط يوزر ويندوزي كه واردشدم هستش يوزر ديگه اي موجود نيست!؟

نرم افزار هاي زيادي ديدم ولي تست نكردم اين نرم افزار تست شده وپاسخ مثبت داده؟

لینک به ارسال

روش دوم که تست شده هست و 100% جواب میده. اما روش اول رو فکر کنم اشتباه رفتین. دقت کنید تو اون محیط وقتی شما alt+ctrl+del میزنی task manager وجود نداره. یه کادر لاگین میاره.

لینک به ارسال

روش دوم که تست شده هست و 100% جواب میده. اما روش اول رو فکر کنم اشتباه رفتین. دقت کنید تو اون محیط وقتی شما alt+ctrl+del میزنی task manager وجود نداره. یه کادر لاگین میاره.

نه اشتباه نرفتم توصفحه لاگين اصلا اين سه كليد كار نميكنه!!!حداقلش براي من نكرد

من تو يوزر اكانت ازطريق كنترل پنل اينكار را كردم شايد جواب بده كه پنجرهtask manager باز شدبخاطر همين مطرح كردم

post-654-0-47322100-1384022611_thumb.jpg

ویرایش شده توسط saeed313
لینک به ارسال

آهان. از این ویندوز های دستکاری شده هست. همون روش دوم رو استفاده کنید پس.

لینک به ارسال

آهان. از این ویندوز های دستکاری شده هست. همون روش دوم رو استفاده کنید پس.

بااين نرم افزار بهتر كه نشد كاري كردكه ديگه ويندوز اصلا بالا نمياد!!!

لینک به ارسال

شما يا بايد با نرم افزارهايي همچون پسورد ريمورر و هايرنت بوت پسورد برداريد

درضمن در ويندوزهايي همچون ايكس پي ادمين هميشه باز هست

شما سيستم ريست بديد و بعد با SafeMode بياريد بالا بعدش يوزر administrator انتخاب كنيد

لینک به ارسال

شما يا بايد با نرم افزارهايي همچون پسورد ريمورر و هايرنت بوت پسورد برداريد

درضمن در ويندوزهايي همچون ايكس پي ادمين هميشه باز هست

شما سيستم ريست بديد و بعد با SafeMode بياريد بالا بعدش يوزر administrator انتخاب كنيد

با SafeModeهم بالا نمياد تاجايي كه قطعات همچون رم وعيره را تست ميكنه مياد دوباره ريست ميشه حتي به صفحه لاگين هم نميرسه

لینک به ارسال

دوستمون یک در مورد آموزششون برای ورود به اکانت ادمینستاتور، اونجایی که alt+ctrl+del رو دوبار باید بزنید...

لینک به ارسال

دوستمون یک در مورد آموزششون برای ورود به اکانت ادمینستاتور، اونجایی که alt+ctrl+del رو دوبار باید بزنید...

بله درسته ولي توقسمت لاگين اين سه كليد براي من كار نمي كردبخاطر همين جمع بندي اين شد كه نرم افزار لينك داده شده راروي سي دي رايت ومراحل را طي كنم كه فعلا ويندوز بالا نمياد!!1

لینک به ارسال

اگه ویندوز بالا نمیاد یعنی بای بای باید کنید باهاش! البته از طریق سی دی ویندوز شاید بشه تعمیرش کرد.. ولی بهتره به نظر من خداحافظی کنید باهاش... اگر فایلی رو هم دارید که براتون خیلی مهم داشتنش و بدبختانه در درایو ویندوز وجود داشت، میتونید از لایو دیسک ها(لینوکس هاش بهتره) استفاده کنید...

لینک به ارسال

وقتی که از شما پسورد خواسته میشه دوبار ctrl +alt+del بزنید و در پنجره باز شده administrator را تایپ کنید وارد میشود

و یا پشت کیس باز کنید و باطری مادربورد دربیارید

ویرایش شده توسط mortezafox
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...