رفتن به مطلب

اشغال شدن بی خودی فضای هاست!!!

پست های پیشنهاد شده

سلام. هاست من cpanel هست و همینطور یه مرور زمان فضای در دسترسش داره کمتر و کمتر میشه! کل فضای هاستم 200mb هست.

از پلاگین برای بکاپ خودکار استفاده میکنم ولی حتی اون فایل بکاپ که حدود 60mb هست رو که پاک میکنم بازم یه 115mb پر شده ار حجمم! درصورتی که اصلا سایت من اینقدر فایل نداره که بخاد 115mb رو اشغال کنه!

از قسمت disk space usage که نگاه کردم:

tmp: 4mb

my sql: 7mb

public_html: 161mb

فقط یه نکته:

توی پوشه upload تو قسمت wp-content هر عکسی که آپلود کردم سه تا چهار تا با سایز های مختلف گذاشته!

لینک به ارسال

اگه این فایل هست :error_log به حجم نگاه کن ببین چقدره ..

از افزونه خاصی استفاده نمیکنی که باعث بشه روی عکس های تغییراتی ایجاد کنه ؟؟

لینک به ارسال

اگه این فایل هست :error_log به حجم نگاه کن ببین چقدره ..

از افزونه خاصی استفاده نمیکنی که باعث بشه روی عکس های تغییراتی ایجاد کنه ؟؟

همه

error_log ها

زیر 1mb حجم داشتن.

بله از افزونه

SEO Friendly Images اسفاده میکنم

لینک به ارسال

سلام. هاست من cpanel هست و همینطور یه مرور زمان فضای در دسترسش داره کمتر و کمتر میشه! کل فضای هاستم 200mb هست.

از پلاگین برای بکاپ خودکار استفاده میکنم ولی حتی اون فایل بکاپ که حدود 60mb هست رو که پاک میکنم بازم یه 115mb پر شده ار حجمم! درصورتی که اصلا سایت من اینقدر فایل نداره که بخاد 115mb رو اشغال کنه!

از قسمت disk space usage که نگاه کردم:

tmp: 4mb

my sql: 7mb

public_html: 161mb

فقط یه نکته:

توی پوشه upload تو قسمت wp-content هر عکسی که آپلود کردم سه تا چهار تا با سایز های مختلف گذاشته!

ببینید افزونه های کش رو نصب نکردید؟ مثل سوپر کش؟ چون این خیلی از حجم رو استفاده می کنند.

این دوتا مطلب هم بخونید:

http://my.mihanwebhost.com/knowledgebase.php?action=displayarticle&catid=1&id=5

http://my.mihanwebhost.com/knowledgebase.php?action=displayarticle&catid=1&id=24

یا علی مدد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...