رفتن به مطلب

مشکل وردپرس با پیج رنک

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت اساتید و دوستان خوبم

از چند نفر شنیدم که وردپرس رو حتی اگر بهینه هم کنم گرفتن پیج رنکش نسبت به بقیه سایت ها سخته یعنی به طور خلاصه گفتن که مرتب ابدیت کنم بهینه کنم و هر کاری کنم نسبت به بقیه سایت ها پیج رنک دیر میگیره حالا دو تا سوال دارم

اول اینکه اگه این مشکل رو رد میکنید این طبیعی هست که سایت من بعد از نزدیک 3 ماه ابدیت روزانه و منظم هنوز پیج رنک نگرفته؟اخه پست هام کپی هم نیست و هر روز چند تا پست میزارم یعنی گوگل هنوز ابدیت نکرده پیج رنک ها رو؟ااقل باید یه پیج رنک 1 میداد دیگه صفر هم نداده وقتی نگاه میکنم اصلا بررسی نکرده

سوال دومم هم اینه که سایت من که تخلفی نکردم از قوانین گوگل شک دارم که رفته توی لیست سیاه بعضی سایت ها ی چک کننده میگند رفته بعضی ها نه اگه میشه یکی چک کنه ببینه کدوم درسته

www.neopost.ir

ممنون از کمک دوستان

لینک به ارسال

سامان جان گوگل حداکثر هر 4 ماه یه بار پیج رنک ها رو آپدیت میکرد الان حدود 9 ماهی میشه که دیگه آپدیت نکرده ؛ پس هیچکس رنک نگرفته تنها شما نیستید

به کارتون ادامه بدید انشالله بزودی آپدیت میشه ...

سایتتون مشکلی نداره و توی لیست سیاه هم نرفته ؛ اگه توی گوگل وبمستر تولز اکانات دارید یه نگاه بندازید بینم پیامی نیومده براتون

http://sitecheck.sucuri.net/results/www.neopost.ir

لینک به ارسال

ممنون از جوابت دادا

نه پیامی از وبمستر گوگل برام نیومده برا این میگم احتمال میدم رفته تو لیست سیاه چون صفحه اولم رو که سرج میکنم توی گ.گل نمیاد اما باقی صفحات میان

لینک به ارسال

اگه قرار باشه توی بلک لیست رفته باشید ؛ هم هی صفحات از نتیج گوگل حذف میشن!

یه پیشنهاد : مطالب رو توی صفحه اول به نمایش بذارید چئن لزومی نداره که نمایشش نمیدید !

لینک به ارسال

رنک دهی یکی از اجزا ساختار موتوری های جستجو پیمایشیه ... بنابراین بعید میدونم چنین اتفاقی بیوفته ...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...