رفتن به مطلب

اشکال در باز شدن همه نوشته ها

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت شما دوستان عزیزم

من ی دفعه ای نمیدونم چی شد که دیگه نمیتونم بخش همه نوشته ها رو ببینم.تا میزنم روش میگه شما مجوز کافی برای دسترسی به این برگه رو ندارین.

اعصابمو خورد کرده نمیدونمم دلیلش چیه.همه چیز خوب بودا،هیچ کار خاصیم نکردم.نه به سی پنل دست زدم نه کار دیگه ای

ممنون

لینک به ارسال

سلام، ظاهراً افزونه ای برای تغییر نقش کاربری (role) نصب کردید ویا افزونه دیگری برای این بخش تداخل ایجاد کرده.

شایدم سطح دسترسی شما نویسنده یا مشارکت کننده باشه!

لینک به ارسال

ممنونم.خیر

هیچ کدوم از این افزونه ها رو نصب نکردم

کلا ی نویسنده داریم اونم خودموم!!

البته دیشب افزونه layer slider و jquery updator رو نصب کردم و بعدش البته پاکش کردم

لینک به ارسال

الان شما بررسی کنید ببینید در تب کاربران نام کاربری شما چه نقشی رو داره >؟

نقشم مدیره

لینک به ارسال

پیه بار افزونه هارو غیر فعال و تست کنید ( در ضمن اگه فیلترشکن و یا پروکسی و vPN هم استفاده میکنید ؛ قطعش کنید)

اگر نشد یک بار از مدیریت خارج و بعد وارد شوید

لینک به ارسال

پیه بار افزونه هارو غیر فعال و تست کنید ( در ضمن اگه فیلترشکن و یا پروکسی و vPN هم استفاده میکنید ؛ قطعش کنید)

اگر نشد یک بار از مدیریت خارج و بعد وارد شوید

همه افزونه رو ی بار غیر فعال کردم و مجدد فعال کردم و نشد.از حساب کاربری خارج شدم و بازم نشد!

لینک به ارسال

نام پوشه wp-content رو موقت تغییر دهید

و تست کنید

و نتیجه؟

پوشه ای که گفتین رو اسمشو عوض کردم و دوباره برگردوندم به اصلی.البته این وسط رفرش هم کردم و باز نشد :( .همچنین همه برگه ها رو هم نمیتونم ببینم :wacko:

لینک به ارسال

یک بار وردپرس را نصب دستی کنید

http://forum.wp-parsi.com/tutorials/article/165-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%84-%D8%A7%D9%BE%D8%AF%DB%8C%D8%AA-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DB%8C-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3/

البته فکر میکنم دیتابیس مشکل پیدا کرده

اگر بکاپ دارید بهتره بازیابی کنید

لینک به ارسال

یک بار وردپرس را نصب دستی کنید

http://forum.wp-pars...یت-دستی-وردپرس/

البته فکر میکنم دیتابیس مشکل پیدا کرده

اگر بکاپ دارید بهتره بازیابی کنید

آخه سالم بودک!!چرا خراب شد?یعنی وردپرسرو پاک کنم دوباره نصب کنم?دیتابیسرو چی کار کنم??!!
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...