رفتن به مطلب

در خواست کدنویسی 1 عدد پی اس دی

PGW

پست های پیشنهاد شده

سلام

متاسفانه عکس از پس اس دی نمیتونم بزارم ....

قالب نیاز به چنتا پلاگین اختصاصی داره !

قیمتی که ما میتونیم بدیم 300 تومان هستش.. نگید از بیشتر میشه چون واقعا توانمون 300 هستش . اگه با این قیمت نمیتونید کار کنید نظر ندید خواهشا .

سایت خبری هستتش

دوستانی که میتونند این کارو قبول کنند باید دقیقا مثل PSD تحویل بدند! چون وسواس شدید داریم. اینکاره باشه تا یعد تحویل PSD تو گل گیر نکنه :دی

سایت + ایدی یاهو رو لطف کنید یاهاتون تماس میگیریم. و عکس هایی از psd رو نشونشون میدیم

پ ن : دوستان در کل 2تا کار هستنش که باید کد نویسی شه که برای این 2تا کار 600 در نظر داریم که 300 برای سایت اول و 300 برای سایت 2وم , کاره اول رو اگه تحویل گرفیتم راضی بودیم سر کاره دوم با هم صحبت میکنیم

روز خوش

لینک به ارسال

از دیده من قیمتی معقولانه هست ولی چون نمیدونیم با چه طرحی مواجه هستیم کاربر بجای اینکه حریص تر بشه دلسرد تر میشه

با اینکه بدور از عرف کاری هست

مایل بودین میتونید با من هم در تماس باشید !!!

• امتیاز 1
لینک به ارسال

از دیده من قیمتی معقولانه هست ولی چون نمیدونیم با چه طرحی مواجه هستیم کاربر بجای اینکه حریص تر بشه دلسرد تر میشه

با اینکه بدور از عرف کاری هست

مایل بودین میتونید با من هم در تماس باشید !!!

سلام قیمت های عجیبی داشتیم از چند جای

1 میلیون

800 هزار

600

350

بازار طراحی و کدنویسی چیزه عجیبی هستش :دی همه نوع قیمت دیده میشه و کاربر شدید گیج میشه

بعضی ها هستند که قیمت منصفانه میدن و بهترین کارو تحویل میدن . ما هم نمیگیم کدنویس حتما باید ارزون بگیره اما سعی کنه با قیمت خوب مشتری رو راضی کنه خیلی بهتره

پ ن قبل زدن تاپیک به اقا مصطفی پ خ داده بودم که ایشون لطف کردن جواب دادن و اگه باهاشون به توافق نرسیدیم به دوستانی که اینجا یا پ خ درخواست کدنویسی دادن حتما جواب داده میشه

• امتیاز 1
لینک به ارسال
  • اضافه کردن...