رفتن به مطلب

درخواست پیشنهاد و راه کار

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت استادان و کاربران عزیز

بنده حدود 10 روزه که مشغول کد نویسی و طراحی اولین قالبم به صورت پایه برای وردپرس هستم

اما در این بین دچار اختلال سلیقه شدم و یه جورایی عذاب آوره !!! :D

نمیدونم همه طراحا مثل منم یا فقط من اینطوریم مثلا گاهی اوقات که بر خلاف سلیقه خودم عمل میکنم نتیجه بهتری میگیرم !!!

حالا اگر میشه یه چند تا سوال دارم ممنون میشم راهنمایی کنید :

1.الان قالب های سه ستونه جذاب تر هستند یا دو ستونه ؟؟

2.استفاده از عکس برای تایتل های بیشتر توصیه میشه یا css ?!

3.قالب رو پس از تکمیل به صورت رایگان بذارم یا پریمیوم ؟؟ (البته مشکل مالی زیاد دارم)

الان 50 درصد قالبم تکمیل شده کد نویسی و طراحیش که لینک دموی اون رو براتون میذارم ببینید - کلیک کنید

بنظرتون تایتل های ساید بار یکم خز نشده ؟؟؟ اخه از هر کسی پرسیدم چند درصدشون گفتن خیلی خوبه ولی به دل من اصلا نمیشینه !!

پیشنهادات و انتقادتتون رو بگید تابهتر بتونم نقاط ضعف خودمو تصحیح کنم ...

لینک به ارسال

بنده حدود 10 روزه که مشغول کد نویسی و طراحی اولین قالبم به صورت پایه برای وردپرس هستم

نمیدونم همه طراحا مثل منم یا فقط من اینطوریم مثلا گاهی اوقات که بر خلاف سلیقه خودم عمل میکنم نتیجه بهتری میگیرم !!!

3.قالب رو پس از تکمیل به صورت رایگان بذارم یا پریمیوم ؟؟ (البته مشکل مالی زیاد دارم)

الان 50 درصد قالبم تکمیل شده کد نویسی و طراحیش که لینک دموی اون رو براتون میذارم ببینید - کلیک کنید

بنظرتون تایتل های ساید بار یکم خز نشده ؟؟؟ اخه از هر کسی پرسیدم چند درصدشون گفتن خیلی خوبه ولی به دل من اصلا نمیشینه !!

قالب ۳ ستون باشه یا ۲ستون بستگی به محتویات صفحه داره به نظر من

در مورد عکس یا نوشته به نظرم نوشته بهتره

یه موردی هم هست برای من که بهت میگم البته شخصیه نظرم ، منو محتویات و پست سایت با سایدبار جدا نشده یعنی رنگشون یکیه وقتی بهشون نگا میکنی انگار همشون یکیه نمیدونم گرفتی چی میگیم یا نه

روی منوهای دوستان و دنبال کنید و اینا بیشتر کار کن بعد هماهنگ با بنده تم نیست از سمت چپ شروع شده.

هدر خوب کار شده به نظرم ولی بازم جدا نیست از منو سایدبار و پستها انگار همه کنار هم چیده شده ^_^

چقدر چیز میز گفتم یه چیز دیگه اول طرحت رو روی کاغذ بزن بعد فتوشاپ و بعدش شروع کن به درست کردنش فکر کنم مستقیم رفتی این قالب رو نوشتی اینجوری میخوره ;) اینجوریه که وسط کار ولش میکنی زده میشی ازش :D

در کل کمک خواستی خبرم کن

لینک به ارسال

قالب ۳ ستون باشه یا ۲ستون بستگی به محتویات صفحه داره به نظر من

در مورد عکس یا نوشته به نظرم نوشته بهتره

یه موردی هم هست برای من که بهت میگم البته شخصیه نظرم ، منو محتویات و پست سایت با سایدبار جدا نشده یعنی رنگشون یکیه وقتی بهشون نگا میکنی انگار همشون یکیه نمیدونم گرفتی چی میگیم یا نه

روی منوهای دوستان و دنبال کنید و اینا بیشتر کار کن بعد هماهنگ با بنده تم نیست از سمت چپ شروع شده.

هدر خوب کار شده به نظرم ولی بازم جدا نیست از منو سایدبار و پستها انگار همه کنار هم چیده شده ^_^

چقدر چیز میز گفتم یه چیز دیگه اول طرحت رو روی کاغذ بزن بعد فتوشاپ و بعدش شروع کن به درست کردنش فکر کنم مستقیم رفتی این قالب رو نوشتی اینجوری میخوره ;) اینجوریه که وسط کار ولش میکنی زده میشی ازش :D

در کل کمک خواستی خبرم کن

اره دقیقا همینطوره من این قالب رو از روی psd نساختم بخاطره همین خیلی مشکلات واسم پیش اومد ولی هر چی بود دارم حلش میکنم

بنظرم یه طراح حرفه ایی هیچ وقت از psd استفاده نمیکنه :D جدی میگم چون بدون psd قدرت تخیل و تسلط بر کد نویسی بیشتر میشه

ولی خوب استفاده از psd سرعت طراحی رو دو برابر میکنه و میزان خطا و اشتباهات رو خیلی کم میکنه ..

فعلا قابلیت جدا سازی رو انجام ندادم چون گفتم اول طراحی رو تا 100 درصد تکمیل کنم بعد جدا سازی کنم

البته انقدر این وردپرس انعطاف پذیره که ادم واقعا احساس نمیکنه که داره واسه یه cms قالب میزنه مثل طراحی قالب استاتیک میمونه :D

لینک به ارسال

1- از نظر من قالب 3 ستونه بهتره

2- من css رو بهتون توصیه میکنم

3- اگه نیاز مالی دارین به صورت پرمیوم بگذارید در غیر این صورت رایگان ...

در مورذ تایتل سایدبار ها هم پیشنهاد می کنم برای زیباتر شدن به صورت فلت دربیارین ...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...