رفتن به مطلب

تعداد صفحه های سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشبد

من یه سوالی برام پیش اومده برام جالب بود

با مثلا میگم تا منظورم رو بهتر برسونم

من وقتی کلمه دانلود بازی جاوا رو سرج میکنم سایت هایی که گوگل میاره روشون که کلیک میکنم وقتی وارد سایت میشم همه بازی های جاوای موجود در اون سایت رو نشون میده اما وقتی سایت خودم رو پیدا میکنم و از گوگل کلمه دانلود بازی جاوا رو میزنم و وارد سایتم میشم فقط یکی از پست ها که یک بازی جاوا هست رو میاره یعنی هر پست من تو یه قسمتی از گوگل پیدا میشه.این طبیعیه؟مگه تعداد پست هایی که توی یک صفحه ارسال میکنم نباید همه با هم برابر باشن رتبشون ؟کسی که دانلود بازی جاوا رو سرج میکنه وقتی وارد سایتم میشه باید همه بازی های جاوای موجود در سایتم رو ببینه دیگه.چرا اینطوری نیست پس؟

لینک به ارسال

اونی که با باز شدن صفحه همه ی بازی های جاوا را براتون لیست میکنه یا دسته بندیشون توی ایندکس بوده و یا برای هر پست کلمه ی بازی جاوا رو گذاشتند که صفحه ی tag.php اجرا میشه

لینک به ارسال

شما به این صورت به کار بردید !

http://www.neopost.ir/tag/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF%D8%8C%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C%D8%8C%D8%AC%D8%A7%D9%88%D8%A7%D8%8C%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%AC%D8%A7%D9%88%D8%A7%D8%8C%D8%A8/

دانلود،بازی،جاوا،دانلود بازی جاوا،بازی جاوا،جدید،رالی،ماشین،مسابقه،کم حجم

لینک به ارسال

فرق لینک خودم و این لینک رو که نگاه کردم اینه که تگ هاب من پایین پست هستند و این لینک شکا بالای پست.یعنی با این کار درست میشه وضعیت؟چطوری این کار رو کنم؟اگه میشه ابتدایی توضیح بدین چون زیاد وارد نیستم

لینک به ارسال

دوست عزیز اون سایتهایی رو که شما میگید تگ رو به صورت تک کلمه و دقیقا شبیه به هم به کار برده اند ؛ مثلا برچسب بازی جاوا جدید رو مدام برای پست های بازی جاوا تکرار کرده اند! با این وجود شما میگید برای پست هاتون دقیقا همین کار رو کردین !؟ مسلما جوابتون منفیه

لینک به ارسال

اره برای پست هام همین کار رو کردم یعنی تمام بازی های جاوای موجود در سایتم دارای تگ و برچسب بازی جاوا یا دانلود بازی جاوا هستند یا حداقل میشه گفت اکثرشون این تگ رو دارن ولی وقتی این کلمه سرج میشه هر پست رو یه گوشه از موتور جستجو میشه پیدا کرد

لینک به ارسال

شما تگها رو از جایی کپی میکنید؟

تگها باید هر کدام در بخش ارسال پست به صورت جدا ارسال بشه

یکی از تگهای شما:

" دانلود،بازی،جاوا،دانلود بازی جاوا،بازی جاوا،جدید،رالی،ماشین،مسابقه،کم حجم "

در صورتی که باید هر کدام یک تگ باشند

برای مثال:

"دانلود"

"بازی جاوا"

"رالی"

در بخش ارسال پست بعد از هر وارد کردن تگ کلید enter را فشار دهید

لینک به ارسال

ممنون از کمکت دادا

یعنی منظورت اینه که توی قسمت ارسال پست وقتی برچسب میزارم برچسب ها رو با ویرگول جدا نکنم ؟جای اینکه با ویرگول جدا کنم جدا جدا هر کلمه رو اضافه کنم؟اگه جواب مثبته در مورد کلمات کلیدی هم همین کار رو کنم؟

ممنونم

لینک به ارسال

بله برای پست های جدیدی که میزارید حل میشه ولی برای پست های قبلی اگه بخواهید حل بشه باید همه رو ویرایش کنید.

لینک به ارسال

بازم تشکر میکنم

یه سوال دیگه

اینکه این لینک ها تغییر میکنن باعث این نمیشه که لینک های قبلی که تو گوگل موندن ایرور بدن؟یا خود گوگل لینک ها رو تغییر میده و لینک قبلی رو به لینک جدید تبدیل میکنه؟مثلا وقتی برچسب های یک پست رو ویرایش میزنم لینک اون پست وقتی عوض میشه لینک اولیه هم باقی میمونه بعد از ایندکس شدن لینک جدید یا همون عوض میشه؟

لینک به ارسال

تگها اگر تغییر کنند و وجود نداشته باشند

برگه تگ با خطای 404 برای کاربر نمایش داده میشود

که بعد از مدتی حل میشود

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...