رفتن به مطلب

مشکلات وردپرس 3.7.1 فارسی

پست های پیشنهاد شده

والا من که تمام سایتهامو بروز کردم مشکلی هم نداشتم نمیدونم دوستان چرا اینقدر گیر دارن؟

فقط توی پیوندهای یکتا یه ذره گیروجود داره که با تنظیم اونها با افزونه جلالی یا پرشین حل میشه

مشکلاتی مثل آلبوم رسانه ها و ... هم که مشکلی به حساب نمیان چون فکر نمیکنم زیاد کارایی داشته باشن

شما توی مدیریت وردپرستون در قسمت "همه نوشته ها" توی جست و جو سمت چپ یه چیزی رو سرچ کنید یا در همون قسمت توی چک باکس های دسته ها یه دسته رو انتخاب کنید تا نوشته هاشو بیاره متوجه میشید که گیر واسه همه ست

لینک به ارسال

شما توی مدیریت وردپرستون در قسمت "همه نوشته ها" توی جست و جو سمت چپ یه چیزی رو سرچ کنید یا در همون قسمت توی چک باکس های دسته ها یه دسته رو انتخاب کنید تا نوشته هاشو بیاره متوجه میشید که گیر واسه همه ست

درسته این مشکل برای همه هست ولی به نظر من هم این موارد را میشه تا یک مدت استفاده نکرد و منتظر موند تا مشکلات برطرف بشند.

لینک به ارسال

سلام دوستان من همه 11 صفحه خوندم!!

من هم همین مشکل رو داشتم یعنی ادامه مطلب رو میزدم مطلب باز نمی شود

این کار ها رو بکنید 100%درست میشه (اگر جایی دیگه دست نزدید)

1- پیوند های یکتا رو روی پیش فرض بزاربد

2- افزونه جلالی رو غیر فعال کنید

3- افزونه جلالی ورژن جدید تازه منتشر شده به روز رسانی کنید

4- پیوند های یکتا رو به همون حالتی که قبلا روی اون بوده بزارید

با این کار ها مشکل شما باید حل بشه!!

لینک به ارسال

دوستانی که مشکل عدم نمایش تصاویر در رسانه رو دارند با روش بالا مشکلشون حل نخواهد شد

برای رفع مشکل رسانه این پلاگین جلالی رو که یه اصلاح کوچیک دادم رو نصب کنید مشکلتون حل میشه و منتظر آپدیت جدید جلالی باشید

http://linxx.in/1C9Y

موفق باشید

لینک به ارسال

کلا منتظر کنار رفتن جلالی باشید!

منتظر كه هستيم و اين انتظار به سر نمياد مرتضي جووون ، اين هجران مارو با پلاگين جاي گزين جلالي به پايان ببريد تعجيل لازم است :lol:

لینک به ارسال

ما که از wp-persian استفاده میکنیم چطور؟ راهی واسه حل مشکلات جستجو و نمایش گالری و... در بخش مدیریت نیست؟

تفاوتی نداره

پایه افزونه wp-persian افزونه جلالی هست

لینک به ارسال

دوستان مثل اینکه امروز افزونه جلالی را آپدیت کردند و مشکلاتی که با نسخه 3.7 داشت برطرف شده. من افزونه جلالی رو بروز کردم و به نظر میاد مشکلی دیگه وجود نداره

لینک به ارسال

دوستان تست کردن مشکلی نداشتن

الان کد و تغییرات جدید رو بررسی کردم خیلی عوض نشده. امیدوارم دوستان به مشکل نخورن!

لینک به ارسال

دوستان تست کردن مشکلی نداشتن

الان کد و تغییرات جدید رو بررسی کردم خیلی عوض نشده. امیدوارم دوستان به مشکل نخورن!

خب چه کنیم مرتضی جان؟ اپدیت بنماییم یا خیر؟

لینک به ارسال

بگم آپدیت کنین یهو همه چی بپره هوا :D

افزونه رو فقط بروز کنین فکر نمیکنم مشکل خاصی پیش بیاد

نهایت کار نکرد یا مشکل داشت یک نسخه به عقب برش گردونین

لینک به ارسال

مرتضی این مشکلات در نسخه های غیر فارسی هم وجود داره ؟ اگه وجود داره چرا تیم وردپرس سریع یه ورژن برای اصلاح مشکلات منتشر نمیکنه ؟

لینک به ارسال

خیر در نسخه های غیرفارسی این مشکلات وجود نداره

باگ وجود داره که براحتی و با اپدیت سریع رفع میشن

لینک به ارسال

خب مرتضی جان شخصا اصلا اهل ریست نیستم تو این موقعیت :lol:

صحبتت هم دو پهلو بود ، در مشکل دار بودن پلاین جلالی ، همین بس که با خیییلی از افزونه های زیبا و کاربردی تداخل داره!پس این برکسی پوشیده نیست ،

نکته حائز اهمیت هم اینه که شما و گروه ، وعده پلاگین خودتون روداده بودید که دوستان گفتن داره تست میشه ولی خبری که نشده :P

و حالا: یا باید اپدیت کنیم + افزونه جلالی ، که خب نیاز به تایید شدن این کار از طرف شما و بقیه داره (یعنی برسی کنید که مشکلی نداره مثل سابقه..) یا نه بگید اینقدر روز صبر کنید تا پلاگین خودمون رو بدیم!

حالا چه کنیم؟ که ریسک نشه، هسته وردپرس هم به روز شده باشه ، و باقی مسائل... انشالله عروسیت :lol:

ویرایش شده توسط rasivell
لینک به ارسال

حقیقتش این که من خیلی وقت هست جلالی رو کنار گذاشتم!

فقط هم به علت فشار عجیب و غریبش روی سرور.

برای همین نمیتونم بگم نصب کنید و خوب هست!

در مورد افزونه بسته ما هم کارش تموم شده رو رفته برای تست هاش که مراحلآخر کارش هست.

و هم اینکه طی چند روز اینده روی مخزن هم میره و بعد ثبت و نصب روی چند سایت پربازدید و نهایی شدن 100% برای دوستان معرفی میشه

و مطمئن باشید انتظار این چند وقته کاملا ارزشش رو خواهد داشت :)

لینک به ارسال

حقیقتش این که من خیلی وقت هست جلالی رو کنار گذاشتم!

فقط هم به علت فشار عجیب و غریبش روی سرور.

برای همین نمیتونم بگم نصب کنید و خوب هست!

در مورد افزونه بسته ما هم کارش تموم شده رو رفته برای تست هاش که مراحلآخر کارش هست.

و هم اینکه طی چند روز اینده روی مخزن هم میره و بعد ثبت و نصب روی چند سایت پربازدید و نهایی شدن 100% برای دوستان معرفی میشه

و مطمئن باشید انتظار این چند وقته کاملا ارزشش رو خواهد داشت :)

ببخشید مرتضی جان میشه در مورد بسته افزونه یه توضیح کاملی بدید؟؟ هر جا پرسیدم کسی جواب درستی نداد

لینک به ارسال

شمسی ساز تاریخ در کلیه بخشهای وردپرس (جلالی در چندی بخش داخلی شمسی سازی نداره)

فارسی سازی وردپرس بدون نیاز به نصب وردپرس فارسی

70 درصد بهینه تر از جلالی

عدم وابستگی به هسته فارسی یعنی شما هر زمان اراده کردین میتونید وردپرس انگلیس یرو نصب و بروزرسانی کنید بدون هیچ نگرانی

عدم فشار به سرور و البته پردازش های سریع و سرعت بالا

فعلا اینها کلیت هستن

لینک به ارسال

عدم وابستگی به هسته فارسی یعنی شما هر زمان اراده کردین میتونید وردپرس انگلیس یرو نصب و بروزرسانی کنید بدون هیچ نگرانی

فعلا اینها کلیت هستن

خوب حالا نوشتن این افزونه لزومی داشته؟ مگه چه تفاوتی با نسخه وردپرس فارسی معمولی داره؟

ویرایش شده توسط mjp
لینک به ارسال

فعلا اینها کلیت هستن

من جیــــــــــــــگر این وردپرس رو بخورم :D
لینک به ارسال

خوب این نسخه کی میاد این داره قضیش مثل البوم بنده خدا می شه دو ساله داره می گه البوم رسیم منتشر می شه هی میوفته عقب ما پیر می شیم می میریم نسل بعد میاد و این وردپرس پارسی رو نمی بینه -_-

لینک به ارسال

خوب حالا نوشتن این افزونه لزومی داشته؟ مگه چه تفاوتی با نسخه وردپرس فارسی معمولی داره؟

سلام دوست عزیز!!!!!!!

همه چیزهایی که نوشتم تفاوت بسته با خود وردپرس فارسی بود!!

کلا هیچکدوم از اینها رو وردپرس فارسی نداره و اگر هم بعضی ها رو داشته باشه کاملا ناقص هست......

ماشاله مشکلات وردپرس فارسی و جلالی انجمن رو ترکونده :)

خوب این نسخه کی میاد این داره قضیش مثل البوم بنده خدا می شه دو ساله داره می گه البوم رسیم منتشر می شه هی میوفته عقب ما پیر می شیم می میریم نسل بعد میاد و این وردپرس پارسی رو نمی بینه -_-

نگران نباشید فردا پس فردا میره روی مخزن. و بعد از نصب روی چند سایت و تست های اولیه توسط برخی از دوستان اهل فن بصورت کامل و با توضیحات کاربردی در انجمن معرفی میشه.

خود افزونه 3 ماه هست تکمیل شده ولی بخش مهم رفع باگ بود که به سلامتی تموم شد.

توجه کنید چیزی که 4-5 سال طول کشید تا بصورت جلالی بشه ما توی کمتر از 3 ماه نوشتیم!

حتی تابع شمسی ساز رو از اول نوشتیم و کاملترین تابع موجود هست.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...