رفتن به مطلب

مشکلات وردپرس 3.7.1 فارسی

پست های پیشنهاد شده

دوستان مثه اینکه بعد ریستور هم این مشکل گالری ما پابرجاست!! تو نسخه 3.6.1 همچین مشکلی نبود مثه اینکه باید ی تکونی میدادیمش تا خودشو نشون بده احتمالم هست از قالب باشه الان!!

الان ما بعد ارتقا پلاگین تاریخ جلالی رو غیرفعال کرده بودیم

حالا مدیریت هاستینگ زحمت کشیدند و برای ما بکاب یک روز قبل رو ریستور کردند ، الان پلاگین تاریخ جلالی کماکان غیرفعاله آیا درست ریستور شده؟

همینطور هنگامی که وارد پنل مدیریت شدیم پیام بروز رسانی دیتابیس اومد و بعد تونستیم وارد بشیم!!

بزرگواران راهنمایی کنند ممنون میشیم.

لینک به ارسال

دوستان مثه اینکه بعد ریستور هم این مشکل گالری ما پابرجاست!! تو نسخه 3.6.1 همچین مشکلی نبود مثه اینکه باید ی تکونی میدادیمش تا خودشو نشون بده احتمالم هست از قالب باشه الان!!

الان ما بعد ارتقا پلاگین تاریخ جلالی رو غیرفعال کرده بودیم

حالا مدیریت هاستینگ زحمت کشیدند و برای ما بکاب یک روز قبل رو ریستور کردند ، الان پلاگین تاریخ جلالی کماکان غیرفعاله آیا درست ریستور شده؟

همینطور هنگامی که وارد پنل مدیریت شدیم پیام بروز رسانی دیتابیس اومد و بعد تونستیم وارد بشیم!!

بزرگواران راهنمایی کنند ممنون میشیم.

مشکل شما ربطی به جلالی نداره ، حتی اگر نسخه 1.0 رو هم نصب کنید باز به مشکل بر میخورید !

شما باید طبق تصویر زیر عمل کنید :

فایل پیوست رو ببینید.

لینک به ارسال

با سلام خدمت دوستن

چند روزي هست كه پيام به روزرساني به نسخه جديد برايم ظاهر شده است. نسخه فعلي نسخه 3.6 مي باشد. ميخواستم بدونم براي به روز رساني كدام روش را توصيه ميكنيد؟

روش خودكار كه در پنل مديريت مي باشد يا بصورت دستي؟؟

براي اولين بار ميخواهم اپديت كنم براي همين نميخواهم سايت داراي مشكل شود.

و سوال دوم اينكه ايا گزينه اي وجود دارد كه جهت به روز رساني سايت به حالت بسته با نمايش پيام به روز رساني دربياد؟؟

با تشكر از راهنمايي شما

لینک به ارسال

سلام

کلا روش دستی بهتره از نظر من...

برای سوال دوم، اگه به صورت خودکار اینکارو کنید خب این حالت به صورت پیشفرض ایجاد میشه... ولی برای حالت دستی اصلا حتی نیاز هم نیست! چون چند صدم ثانیه شاید طول بکشه!!

لینک به ارسال

سلام

کلا روش دستی بهتره از نظر من...

برای سوال دوم، اگه به صورت خودکار اینکارو کنید خب این حالت به صورت پیشفرض ایجاد میشه... ولی برای حالت دستی اصلا حتی نیاز هم نیست! چون چند صدم ثانیه شاید طول بکشه!!

ممنونم از شما ايا اپديت رو پيشنهاد ميديد؟؟؟

دوستان در پست هاي قبل راضي نبودن و گويا مشكلاتي وجود دارد.

لینک به ارسال

مشکل جدید در وردپرس 3.7.1 که باید گزارش بشه بهشون فوق العاده مهم :

SELECT SQL_CALC_FOUND_ROWS wp_posts.ID FROM wp_posts WHERE 1=1 AND (((wp_posts.post_title LIKE '%

با توجه به جستجو و سوال در این مورد که وقتی وردپرس به این نسخه اپگرید می شود سرعت وردپس کاهش می یابد و البته برای بنده پایین امده و در لاگ سرور که دسترسی داشتم کنترل کردم

این خطا می دهد که این یک باگ هست و باید به وردپرس گزارش شود.

لطفا قسمت گزارش را ارسال کنید تا بنده هر چه سریعتر گزارش کنم تا مشکل این قضیه حل و فصل شود چرا که این قضیه مطمئنا باگی بیش نیست و چند از دوستان

حرفه ای برنامه نویس سوال کردم همین مسئله هست در وردپرس 3.7.1 وجود دارد و به ناچار از وردپرس 3.6.1 استفاده می کنم.

لینک به ارسال

ممنونم از شما ايا اپديت رو پيشنهاد ميديد؟؟؟

دوستان در پست هاي قبل راضي نبودن و گويا مشكلاتي وجود دارد.

خودتون توی بیشتر بحث ها مشاهده کردید که دوستان مشکلات خاصی دارند ، اگر مشکلی ندارید که این مشکلات توی سایتتون باشه بروز کنید

اما توی این شرایط کسی بروز رسانی رو پیشنهاد نمیده !

صبر کنید تا تمام مشکلات نسخه جدید حل بشه ، بعد اطلاع رسانی میکنن ، شما هم بروز کنید

دو روز دیگه میاید میگید فلانی گفت آپدیت کن ، ما هم آپدیت کردیم بعدش کل سایت به فنا رفت :D خدا بگم چیکارش نکنه :D

برای همین دوستان سعی میکنند مشکلات رو حل کنند ، اکثر کاربران با بروز رسانی هایی که انجام دادند به مشکل برخوردن

پس صبور باشید... ;)

لینک به ارسال

مشکل نمایش ندادن مطالب دسته ها و جست و جو در مدیریت چی شد؟ کسی حلش کرد؟؟؟؟

لینک به ارسال

مشکل نمایش ندادن مطالب دسته ها و جست و جو در مدیریت چی شد؟ کسی حلش کرد؟؟؟؟

در بخش نوشته ها » دسته ها این مشکل هست؟

لینک به ارسال

سلام

١. من به ٣.٧.١ آپديت كردم ولي باز نشون مسده كه مايل هستيد به ٣.٧.١ آپديت كنيد

٢. اين همه آدمه برنامه نويس خوب و پر ادعا داريم نميتونن يك افزونه جلالي خب و همچنين از وردپرس فارسي پشتيباتي خوبي انجام بدن كه اين مشكلات به وجود نياد

لینک به ارسال

سلام

١. من به ٣.٧.١ آپديت كردم ولي باز نشون مسده كه مايل هستيد به ٣.٧.١ آپديت كنيد

٢. اين همه آدمه برنامه نويس خوب و پر ادعا داريم نميتونن يك افزونه جلالي خب و همچنين از وردپرس فارسي پشتيباتي خوبي انجام بدن كه اين مشكلات به وجود نياد

افزونه تیم وردپرس پارسی در حال تست هست

و در آینده منتشر میشه

لینک به ارسال

/

يه سوال ، البته اگر مديران پاسخي بدن ممنون ميشم! اين افزونه جلالي و كلا مساله Wp-persian يه مديري مسئولي چيزي ، اقاي گناهار و.. كسي شماره اي ، ادرسي ، ايميلي ، فيس بوكي چيزي ازشون نداره؟ يكي از دوستاي قديميش مثل اقا مرتضي و مصطفي چرا به ايشون خبر نميديد ؟؟ شايد وااقعا بنده خداها نميدونن اين مشكل هست و بخوان درستش كنن!! ما كه نميدونيم سايت نه صفحه تماس با مايي داره نه چيزي (Wp-persian) انجمنشون هم سوت و كوره! يكي نميخواد به اين گروه وي پي جلالي يه اطلاعي بده كه اي فلاني پلاگينتون مشكل داره!!؟ بلاخره سالهاست اونا سكان دار اين عرصه و خدمت رساني به ما هستن و درست نيست ما الان بگيم اقا ولش كن!!

لینک به ارسال

سلام. بله

سلام. بدون افزونه جلالی هم تست کردید؟ همچنان مشکل دارد؟

/

يه سوال ، البته اگر مديران پاسخي بدن ممنون ميشم! اين افزونه جلالي و كلا مساله Wp-persian يه مديري مسئولي چيزي ، اقاي گناهار و.. كسي شماره اي ، ادرسي ، ايميلي ، فيس بوكي چيزي ازشون نداره؟ يكي از دوستاي قديميش مثل اقا مرتضي و مصطفي چرا به ايشون خبر نميديد ؟؟ شايد وااقعا بنده خداها نميدونن اين مشكل هست و بخوان درستش كنن!! ما كه نميدونيم سايت نه صفحه تماس با مايي داره نه چيزي (Wp-persian) انجمنشون هم سوت و كوره! يكي نميخواد به اين گروه وي پي جلالي يه اطلاعي بده كه اي فلاني پلاگينتون مشكل داره!!؟ بلاخره سالهاست اونا سكان دار اين عرصه و خدمت رساني به ما هستن و درست نيست ما الان بگيم اقا ولش كن!!

راههای تماس مشخص هست در فایل readme و داخل افزونه آدرس سایتی هست

در صفحه درباره وردپرس فارسی هم ایمیل هست

تقریبا میشه گفت ارتباطی نیست

از مشکلات هم احتمالا خبر دارن

لینک به ارسال

جلالی رو غیر فعال میکنم مشکل حل میشه ولی سایتم دیگه لود نمیشه!!!!!!!!!!!!!! پس چیکار کنیم؟؟؟؟؟؟ یعنی توی این مملکت کسی نیست که این مشکل جلالی رو حل کنه؟؟؟؟؟؟

لینک به ارسال

جلالی رو غیر فعال میکنم مشکل حل میشه ولی سایتم دیگه لود نمیشه!!!!!!!!!!!!!! پس چیکار کنیم؟؟؟؟؟؟ یعنی توی این مملکت کسی نیست که این مشکل جلالی رو حل کنه؟؟؟؟؟؟

با افزونه wp persian هم مشکل هست؟

http://wordpress.org/plugins/wp-persian/

لینک به ارسال

آقا 1 کلام ، فعلا آپدیت نکنید ، چیزی اضافه و کم نشده که به دردتون بخوره ، کمی منتظر باشید بعد از انتشار بسته‌ی گروه همه‌ی مشکلات حل میشه و حل می‌کنیم ..

لینک به ارسال

دوستان من همون روز آپدیت کردم و فکر کردم هیچ مشکلی ندارم، اما الان بعد از یک هفته فهمیدم که همه لینک های مطالبم 404 شدن!

از افزونه جلالی و wp persian و .. هم استفاده نمیکردم!

الانم دوباره به وردپرس 3.6.1 تغیر دادم بازهم 404 هستن :angry: :(

لینک به ارسال

پیوند یکتا رو یه بار دیگه تنظیم کردم و الان لینک ها درست شدن

حالا به نظرتون دوباره وردپرس رو به 3.7.1 آپدیت کنم؟

لینک به ارسال

پیوند یکتا رو یه بار دیگه تنظیم کردم و الان لینک ها درست شدن

حالا به نظرتون دوباره وردپرس رو به 3.7.1 آپدیت کنم؟

بروز کنید که خوب هست

اما قبلش از تمام اطلاعات بکاپ بگیرید

لینک به ارسال

والا من که تمام سایتهامو بروز کردم مشکلی هم نداشتم نمیدونم دوستان چرا اینقدر گیر دارن؟

فقط توی پیوندهای یکتا یه ذره گیروجود داره که با تنظیم اونها با افزونه جلالی یا پرشین حل میشه

مشکلاتی مثل آلبوم رسانه ها و ... هم که مشکلی به حساب نمیان چون فکر نمیکنم زیاد کارایی داشته باشن

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...