رفتن به مطلب

مشکلات وردپرس 3.7.1 فارسی

پست های پیشنهاد شده

سلام

منم همين مشكل نشون ندادن تصاوير در گالري رو دارم .

چكار بايد كرد؟

تو پست قبلی عرض کردم منتظر باشید تا نسخه تست شده و کامل بیاد وگر نه هیچ کاری نمیشه کرد

لینک به ارسال

سلام

منم همين مشكل نشون ندادن تصاوير در گالري رو دارم .

چكار بايد كرد؟

قبلا بحث شده شما ميتونيد با جايگزيني فايل هاي وردپرس به 3.6.1 تغيير بديد

ولي براي حل آن فعلا راحي نيست

صبر لازم هست

لینک به ارسال

افزونه جلالی و وردپرس پارسی و... رو شما می نویسید یا خودشون؟

افزونه جلالی رو :

http://profiles.wordpress.org/mani_monaj

و

http://profiles.wordpress.org/gonahkar

نوشتند

وردپرس فارسی رو تیم مدیریت سایت

لینک به ارسال

وردپرس فارسی نسخه 3.7.1 هم منتشر شد ، دوستان کسی آپدیت کرده ؟ مشکلی نداشتید ؟ یا هنوز آپدیت نکردید ؟

لینک به ارسال

وردپرس 3.7.1 وردپرس فارسی منتشر شد

به نظرم بنوشتید

نسخه 3.7.1 وردپرس فارسی منتشر شد

بهتر بود.

ویرایش شده توسط Ghaem
لینک به ارسال

من به وردپرس 3.7.1 آپدیت کردم . تا الان مشکلی خاصی نداشتم . غیر اینکه اعداد سه رقم به بالا یک علامت � میاره . افزونه ها رو هم غیر فعال کردم مشکل حل نشد .

لینک به ارسال

ما با کلی ترس و لرز اول یه بک آپ گرفتیم ، بعد آپدیت کردیم به 3.7.1 فارسی ، آقا هنوز مشکل داره ، تصاویر رو توی قسمت رسانه نشون نمیده !

افزونه wp-jalali سازگار با نسخه 3.7.1 هم منتشر شده اما هنوز حرف " ، " رو به رسمیت نمیشناسه و جاش علامت سوال میذاره !

توی مرورگر IE نسخه 10 لینک های سایت رو به صورت :

%d8%aa%d8%a8%d9%84%db%8c%d8%ba%d8%a7%d8%aa/

نشون میده

فعلا که مشکل دیگه ای ندیدم ، اگر دیدم بهتون اطلاع میدم

اینم بگم بقیه جاهای سایت مشکلی نداشته تا الان ( خدا رو شکر )

من به وردپرس 3.7.1 آپدیت کردم . تا الان مشکلی خاصی نداشتم . غیر اینکه اعداد سه رقم به بالا یک علامت � میاره . افزونه ها رو هم غیر فعال کردم مشکل حل نشد .

به سه رقم بودن نیست ، این علامت رو به جای " ، " میذاره ، مشکل از افزونه wp-jalali هست

لینک به ارسال
به سه رقم بودن نیست ، این علامت رو به جای " ، " میذاره ، مشکل از افزونه wp-jalali هست

من اصلاً از افزونه جلالی و فارسی ساز استفاده نمیکنم . مشکل هم از افزونه ها نمیتونه باشه . چون همه رو غیر فعال کردم .

لینک به ارسال

بالاخره افزونه جلالی باید این مشکل رو برطرف میکرد دیگه ، درسته ؟ چون توی تنظیماتش همچین گزینه ای داره ، اما درستش نکرده !

لینک به ارسال

اقا یه مشکل من وردپرس را به 3.7.1 اپدیت کردم الان هر تغییری تو سایت بدم اعمال نمیشه طوریه که انگار سایت فریز شده هیچ تغییری داخلش اعمال نمیشه چکار کنم؟

لینک به ارسال

قبلا بحث شده

ببينيد در اين نسخه بسياري از موارد برطرف شده اما همچنان از wp-jalali پشتيباني درستي نداره

كلا با فارسي مشكل داره وردپرس فارسي

لینک به ارسال

سلام

دوستان من قبل از اومدن وردپرس فارسي 3.7.1 به همين نسخه اما انگليسي ارتقا داده بوديم

الآن براي بروز رساني به نسخه فارسيش به مشكل برخورديم ميگه امكان پذير نيست

بايد چي كار كنيم؟

لینک به ارسال

اقا یه مشکل من وردپرس را به 3.7.1 اپدیت کردم الان هر تغییری تو سایت بدم اعمال نمیشه طوریه که انگار سایت فریز شده هیچ تغییری داخلش اعمال نمیشه چکار کنم؟

مثلا چه تغییری ؟!

سلام

دوستان من قبل از اومدن وردپرس فارسي 3.7.1 به همين نسخه اما انگليسي ارتقا داده بوديم

الآن براي بروز رساني به نسخه فارسيش به مشكل برخورديم ميگه امكان پذير نيست

بايد چي كار كنيم؟

متن دقیق خطا رو بذارید

لینک به ارسال

**

دوستان شرمنده! من متوجه نشدم قضيه چي شد اونقدر اين گفت اومد اون گفت نيومد :D -

الان سوال من اينه:

وردپرس فارسي شده نسخه 3.7.1 امروز منتشر شده

افزونه جلالي 4.5 هم امده!

الان ، ايا ما وردپرس رو به نسخه فارسي 3.7.1 به روز رساني كنيم + افزونه جلالي؟؟ يا نه دوستان دقيقا اين كارو كردن و مشكل دارن!!؟ (كاري نداريم مشكلشون چيه! كلا مشكل داريد يا خير همين!)

لینک به ارسال

سلام

دوستان من دو تا سایت وردپرسی دارم.هر دو تاشونو چند ساعت پیش به 3.7.1 فارسی آپدیت کردم.فکر می کردم مشکلی به وجود نیومده تا الان که در بخش رسانه>کتابخانه می بینم هر چی تصویر و فایل داشتم نمایش داده نمیشه.

مینویسه:

اما وقتی میخوام مشاهده کنم مینویسه:

هیچ پیوست چندرسانه‌ای پیدا نشد.

در هر دو سایت وردپرسم که یکیشونم شبکه هست (و تو وبلاگ ها هم همین اتفاق می افته) این قضیه به وجود اومده.

چکار کنم مشکل حل شه!؟

ویرایش شده توسط mohammad hosein
لینک به ارسال

نسخه جدید وردپرس فارسی 3.7.1 متاسفانه مورد های قبلی رو برطرف نکرده و هنوز ناسازگاری پلاگین جدید جلالی پابرجا هست

سلام

دوستان من دو تا سایت وردپرسی دارم.هر دو تاشونو چند ساعت پیش به 3.7.1 فارسی آپدیت کردم.فکر می کردم مشکلی به وجود نیومده تا الان که در بخش رسانه>کتابخانه می بینم هر چی تصویر و فایل داشتم نمایش داده نمیشه.

مینویسه:

اما وقتی میخوام مشاهده کنم مینویسه:

هیچ پیوست چندرسانه‌ای پیدا نشد.

در هر دو سایت وردپرسم که یکیشونم شبکه هست (و تو وبلاگ ها هم همین اتفاق می افته) این قضیه به وجود اومده.

چکار کنم مشکل حل شه!؟

پلاگین جلالی رو غیر فعال کنید و یک تست بگیرید

لینک به ارسال

**

دوستان شرمنده! من متوجه نشدم قضيه چي شد اونقدر اين گفت اومد اون گفت نيومد :D -

الان سوال من اينه:

وردپرس فارسي شده نسخه 3.7.1 امروز منتشر شده

افزونه جلالي 4.5 هم امده!

الان ، ايا ما وردپرس رو به نسخه فارسي 3.7.1 به روز رساني كنيم + افزونه جلالي؟؟ يا نه دوستان دقيقا اين كارو كردن و مشكل دارن!!؟ (كاري نداريم مشكلشون چيه! كلا مشكل داريد يا خير همين!)

آره دوست عزیز ، مشکل داریم ، اگر خواستید حاضریم با جون و دل مشکلات رو براتون توضیح بدیم :D

لینک به ارسال

بله غیر فعال کنم درست میشه ولی در سایت اولم اگه غیر فعال شه پوسته سایت باز نمیشه و در شبکه هم خداروشکر مشکلی تا الان ندیدم...شاید در بعضی پوسته ها که گذاشتم اون ها هم مشکل سایت اولم رو داشته باشن.

من نیاز به این افزونه دارم و نمیتونم بزارم غیر فعال باشه یا حذفش کنم.

نمیشه کاریش کرد!؟

لینک به ارسال

وردپرس 3.7.1 به فاصله 3روز از ورژن قبلی آمد!

فکر کنم به دلیل مشکلات فراوانی که در نسخه 3.7 بود،این نسخه دو روز بعد از انتشار نسخه قبلی آمد!

هرکسی نصب / آپدیت کرد بگه اگر مشکلی نداشت ما هم آپدیت کنیم.

من اپدیت کردم ولی گیر کرد

تازه دستی اپدیت کردم بازهم پیغام میده میخواد اپ دیت کنه

لینک به ارسال

ساده ترین کار برای اینکه پیاپی به شما پیغام بروز رسانی نده این هست نسخه انگلیسی رو دستی نصب و یا اپدیت کنید

سپس لازم هست فایل زبان نسخه فارسی رو در سیستم به روش زیز قرار بدین :

وارد پوشه wp-content نسخه فارسی بشید و پوشه languages رو برداشته در هاست وب سایتون در همون مسیر قبلی اپلود کنید سپس به فایل wp-config.php رفته و عبارت ؛

define('WPLANG', '');

بدین صورت تغییر بدین :

define('WPLANG', 'fa_IR');

خب کار تموم هست نسخه فارسی شده و طبق گفته آقای غیاثی عزیز پلاگین Iranian Calendar رو بجای پلاگین جلالی نصب کنید که جایگزین موقتی هست برای رفع مشکلت پلاگین جلالی !!!

لینک به ارسال

ادم این تاپیک و میخونه میترسه از وردپرس!!!!!!! والا من هروقت پیغام به روز رسای میاد پناه بر خدا به روز میکنم مثل الان به روز کردم ولی همچین مشکلایی که شما میگید برای من به وجود نیومده!!!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...