رفتن به مطلب

پلاگین جداول آژاکس با قابلیت بخش بندی

پست های پیشنهاد شده

من می خواهم جداولی مثل سایت زیر داشته باشم که بتوان بخش بندی کرد و قابل زیرمجموعه سازی باشد. پلاگینی می شناسید که بتوانید چنین امکانی برای من مهیا کند ؟

http://www.doingbusiness.org/rankings

لینک به ارسال

اینکار رو با jquery یا motolls باید انجام داد

http://www.htmldrive.net/items/show/132/Sort-And-Filter-Tablesmootools

لینک به ارسال

اینکار رو با jquery یا motolls باید انجام داد

http://www.htmldrive...-Tablesmootools

من زیاد گشتم اما پلاگینی پیدا نکردم. پس با این حساب باید به فکر این باشم که بدم یک پلاگین برام بنویسند.

لینک به ارسال

پلاگین که فکر نکنم باشه ولی همان لینکی که استاد فخار دادند + این لینک باید جواب بده

البته جدول استاتیک است و باید خودتان آن را تغییر دهید.

لینک به ارسال

پلاگین که فکر نکنم باشه ولی همان لینکی که استاد فخار دادند + این لینک باید جواب بده

البته جدول استاتیک است و باید خودتان آن را تغییر دهید.

نگاه کنید جداولی که شما گفتید قابلیت تنها سورت را داره در صورتی که در لینک سایتی که من هم گذاشتم متاسفانه اونی که واقعا مدنظرم بود نیست. من می خواهم در یک صفحه چند تا چدول را نمایش دهم که کلا جدولهای گوناگونی هستند. فکر کنید ما چند رنکینگ با موضوعات مختلف داریم . من اول موضوع را انتخاب کنم. بعد سال را انتخاب کنم و یک آیکون هم باشه که بتونم منطقه را انتخاب کنم.

الان tablepress به صورت آنلاین به راحتی کار فیلترینگ را انجام میده. اما خوب جدولی که هست را می خوام در یک صفحه داشته باشم. مگر اینکه جدولهای مختلف را با این پلاگین درست کنم و انتخاب موضوع را به صورت تب در همان صفحه بذارم. شما فکر دیگری به نظرتون میرسه ؟

لینک به ارسال

نه اصلا نیازری به اینکار نیست

همون جدولی که لینک دادم رو استفاده کنید در قسمت ابتدای جدول کد input را حذف کنید و با همان نام و آی دی یک select بسازید برای گزینه هایی که نام دسته ها هستند

در هر ردیف جدول یک سلول را هم به نام دسته اش اختصاص دهید

همین

لینک به ارسال

نه اصلا نیازری به اینکار نیست

همون جدولی که لینک دادم رو استفاده کنید در قسمت ابتدای جدول کد input را حذف کنید و با همان نام و آی دی یک select بسازید برای گزینه هایی که نام دسته ها هستند

در هر ردیف جدول یک سلول را هم به نام دسته اش اختصاص دهید

همین

من برنامه نویسی بلد نیستم. اما خوب برای کاری که لازم دارم و دوست دارم جدیت خوبی دارم. یعنی شما اگر توضیح دهید کار به نتیجه می رسانیم.

من می دانم که برای اینکه من یک دیتا را وارد پستهای خود کنم می بایستی آنرا در محتوای پست یا برگه قرار دهم و یا اینکه از پلاگین استفاده کنم. میشود جدول را استاتیک درست کرد اما چون دیتاهای جدولها سال به سال عوض می شوند پس خیلی سخت می شود که از جدول استاتیک استفاده کرد. پس ما یک جدولساز داینامیک احتیاج داریم که بتوان محتوای آنرا مدیریت نمود. مخصوصا اینکه تعداد جداولی که با موضوعات مختلف درست می شوند نزدیک به 20 جدول می باشد.

من فایل جدولی که برای دانلود گذاشته شده بود را دریافت کردم. این فایل را کجای هاست بذارم ؟

لینک به ارسال

شما اول ابزاری که مشکل فیلتر کردن ردیفهاتون رو حل کنه پیدا کنید

ایستاتیک بود یا نبودنش خیلی مهم نیست می شه به قالب برگه در وردپرس تبدیلش کرد که داینامیک بشه

لینک به ارسال

شما اول ابزاری که مشکل فیلتر کردن ردیفهاتون رو حل کنه پیدا کنید

ایستاتیک بود یا نبودنش خیلی مهم نیست می شه به قالب برگه در وردپرس تبدیلش کرد که داینامیک بشه

در نظر قبلی فرموده بودید که "

در هر ردیف جدول یک سلول را هم به نام دسته اش اختصاص دهید " ما اگر بخواهیم چنین ستونهایی را اختصاص بدهیم دیگر جای کافی برای وارد کردن دیتاها باقی نمی ماند و ما سه ستون را به خاطر این از دست می دهیم. همچنین اگر از خاصیت سورتینگ استفاده کند و همه دیتاها در یک جدول باشد حجم جدول خیلی سنگین خواهد بود. من الان می تونم جدول را صفحه بندی کنم که در هر صفحه یک موضوع خاص نمایش داده بشه. اما این کار حجم را خیلی بالا می بره. مثل جدول پایین :

من نمی دونم دقیقا شما چه ابزاری می خواهید. یعنی این قسمت را نمی فهمم " مشکل فیلتر کردن ردیفهاتون رو حل کنه پیدا کنید "

post-139-0-73453500-1383547604_thumb.jpg

لینک به ارسال

ببینید اگر می خواهید جدول ورزدپرسی نمایش دهید بهتر است جزئیات هر ردیف جدول را در یک پست جداگانه منتشر کنید و با یک کوئری در جدولتون بچینید

همچنین می تونید یک پست تایپ برای جداولتون تعریف کنید و در هر پستش یک جدول را قرار بدید و صفحات single اون پست تایپ را با آژاکس طراحی کنید

هر دو راه نیازمند دانش برنامه نویسی هستند

فکر کنم بهترین راه این باشه که درخواستتون رو با کلیه جزئیات در بخش خرید مطرح کنید تا یک برنامه نویس به راحتی مشکلتون رو حل کنه فقط فراموش نکنید مهمترین بخش کار شما آنالیز کار و رسم الگوریتم صحیحه

به نظر من مشکل اصلی شما رسم جدول نیست مشکل تفسیر صحیح کارتون در برنامه نویسیه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...