رفتن به مطلب

یک مشکل در وردپرس بالارفتن لود سرور

پست های پیشنهاد شده

سلام

مشکلی وجود دارد لود سرور یک دفعه بالا می رود افزونه امار ندارم. افزونه های دیگه هم کم و متعبر هستند.

این هم لاگ دیتابیس :

SELECT SQL_CALC_FOUND_ROWS wp_posts.ID FROM wp_posts WHERE 1=1 AND (((wp_posts.post_title LIKE '%

لطفا راهنمایی نمایید چطوری حل کنم

لینک به ارسال

با توجه به جستجو و سوال در این مورد که وقتی وردپرس به این نسخه اپگرید می شود سرعت وردپس کاهش می یابد و البته برای بنده پایین امده و در لاگ سرور که دسترسی داشتم کنترل کردم

این خطا می دهد که این یک باگ هست و باید به وردپرس گزارش شود.

لطفا قسمت گزارش را ارسال کنید تا بنده هر چه سریعتر گزارش کنم تا مشکل این قضیه حل و فصل شود چرا که این قضیه مطمئنا باگی بیش نیست و چند از دوستان

حرفه ای برنامه نویس سوال کردم همین مسئله هست در وردپرس 3.7.1 وجود دارد و به ناچار از وردپرس 3.6.1 استفاده می کنم.

ویرایش شده توسط sadeght
لینک به ارسال

درکل افزونه معتبر داریم ولی فشار میاره

افزونه اگر سازگار با وب سرور نباشه فشار میاره

افزونه اگر سازگار با نسخه وردپرس نباشه بازم فشار میاره

واسه همین گفتم لیست افزونه هاتو بگو شما در اول پست فقط گفتید افزونه معتبر !!!

لینک به ارسال

دوست عزیز این یک باگ در وردپرس 3.7.1 هست بنده و دیگر دوستان بررسی کردند چون عینا در وردپرس 3.7.1 همین اتفاق می افتاد و لینک های مشابه هم همین طور بود.

لینک به ارسال

افزونه های زیادی رو فعال و غیرفعال کردید؟

تغییرات زیادی داشتید؟

خوب مشکل باید از سمت دیتابیس باشه

تا بحال اوپتیمایزش کردید؟

البته تعداد پست خیلی زیاد نیست اما رها کردن دیتابیس به حال خودش میتونه منجر به ایجاد فاجعه بشه!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...