رفتن به مطلب

پوسته رایگان واکنش پذیر CSS3 آلفا

پست های پیشنهاد شده

vrneczzx5lowmo2v1.png

با سلام

امروز میخوام قالب بسیار زیبای آلفا که طراحی کردم رو به صورت رایگان واسه دانلود بذارم امیدوارم از اولین طراحی من لذت ببرید

این قالب با css3 درست شده و Responesive شده هستش و با ایکون های مترو جذاب تر شده و بهترین قالب واسه سایت های گیم هستش البته با تغییر و ویرایش میشه واسه سایت های دیگه هم ازش استفاده کرد دوستان اگر نظری در مورد این طراحی من دارید ارایه کنید تا استفاده کنم منظر انتقاد های سازنده و با ارزشتون هستم امیدوارم از این قالب راضی باشید ..

دمو - کلیک کنید

دانلود با لینک مستقیم

wp-alpha.zip

• امتیاز 11
لینک به ارسال

ممنون میشم برای ماندگاری بیشتر در انجمن پیوست کنید

پیوست نمیشه و ارور میده !! الان چند بار تست کردم اگر خودتون بتویند پیوست کنید ممنون میشم ..

لینک به ارسال

به نظر من که قالب خوبی هست اگر حوصله کردم ویرایشش می کنم به عنوان قالب سایتم قرار می دم قالب سایتم قدیمی شده دیگه ازشم زیاد خوشم نمیاد

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

post-1293-0-63152400-1383582621_thumb.jpببخشید ولی من این رو نصب کردم دیگه وردپرسم درست نمی شد به این شکل در اومده بود

سلام

برسی کردم و مشکل از فایل فانکش بود فایل رو اصلاح کردم تست کنید اگر مشکل حل شد اطلاع بدید تا یکی از مدیران فایل اصلاح شده رو به پست اول پیوست کنه ..

دانلود کنید

• امتیاز 2
لینک به ارسال

post-1293-0-63152400-1383582621_thumb.jpببخشید ولی من این رو نصب کردم دیگه وردپرسم درست نمی شد به این شکل در اومده بود

مشکل از فایل functions پوسته هست

و فقط باید فایل اصلی جایگزین بشه

با ایجاد کننده تاپیک در میان بزارید مشکل را

• امتیاز 2
لینک به ارسال

چی شد دوستان فایل فانکشن رو تونستید درست کنید اون قالب ویرایش شده هم مشکل داشت

مشکل از فایل functions پوسته هست

و فقط باید فایل اصلی جایگزین بشه

با ایجاد کننده تاپیک در میان بزارید مشکل را

لینک به ارسال

دوست عزیز اعلام کردم بهشون و اگر در پست های قبلی نگاه کنید یک نسخه ویرایش شده گذاشتند ولی بازم مشکل داشت

لینک به ارسال

دوست عزیز اعلام کردم بهشون و اگر در پست های قبلی نگاه کنید یک نسخه ویرایش شده گذاشتند ولی بازم مشکل داشت

جز ایجاد کننده تاپیک فرد دیگری نمیتونه کمکی داشته باشه

فقط از طریق پیام خصوصی مطرح کنید

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

فایل فانکشن رو هم دادم یکی از دوستان درست کرد ولی کل قالب ایرادات بزرگی داره و اصلا ارزش استفاده نداره فقط دارم ازش بهره می گیرم برای قالب جدیدی که دارم ادیت می کنم <_<

لینک به ارسال
  • اضافه کردن...