رفتن به مطلب

وردپرس 3.7 آمد!!!!

پست های پیشنهاد شده

سایتم به فنا رفت تو رو خدا یکی بیاد بهش دسترسی بدم درستش کنه هر کاری کردم نشد

خوب اين همه ميگن نكنيد باز هم عجله داريد و سريع آپديت

حالا هم چيزي نيست مراحل فوق كه توضيح دادم انجام بديد

برخی اوقات وب سایت شما load نمیشود و با خطای internal server error یا همان خطای شماره ی 500 مواجه میشود.بسیاری مواقع این خطا بعلت اشکال در تنظیمات مربوط به وب (مانند تنظیمات php) در سایت شماست.ممکن است بگویید این سایت کاملا سالم بوده و با همین تنظیمات کار میکرده است.باید توجه داشته باشید نرم افزارهای روی سرور بصورت مداوم در حال بروزرسانی میباشند،ممکن است بروزرسانی ها از نسخه ای به نسخه ی دیگر باعث انجام تغییرات اساسی در

از طرف :

ممنون بابت جوابت و به انجمن خوش اومدي اما متاصفانه هر سوالي در تاپيك خودش بايد بحث و حل بشه و اين سوال در تاپيك خود پرسيده شده و در حال عيب يابي ميباشد

لینک به ارسال

خوب اين همه ميگن نكنيد باز هم عجله داريد و سريع آپديت

حالا هم چيزي نيست مراحل فوق كه توضيح دادم انجام بديد

ممنون بابت جوابت و به انجمن خوش اومدي اما متاصفانه هر سوالي در تاپيك خودش بايد بحث و حل بشه و اين سوال در تاپيك خود پرسيده شده و در حال عيب يابي ميباشد

یه افزونه نصب کردم یادم نیست اسمش الان نمیتونم وارد پیشخوان شم ببینید

http://monaf.biz

چون همه پستا ارور 404 میداد چندتا فزونه مربوط به ارور 404 رو نصب کردم بعد یکم دست کاری کردم سایتم نابود شد

بچها میهن وب هاست بک اپ روزانه میگیره؟

ویرایش شده توسط monaf
لینک به ارسال

سايتي كه داديد سالمه اما بريد تو هاست از اونجا اسم پوشه پلاگين را عوض كنيد

لینک به ارسال

بله اونطور كه دو.ستان فرمودند براي همه يك سري مشكلات وجود دارد

من الان فهيمدم كه ويرايشگر وردپرس به هم ريخته .

=====

حالا يعني بايد صبر كنيم تا نسخه فارسي بياد تا مشكلات برطرف بشه؟

لینک به ارسال

با سلام

دوستانی که مشکل دارن حتما برگردونن به ورژت قبلی از بک آپ تون استفاده کنید آگه بک آپ نگرفتید به میزبانتون بگید براتون برگردونن .

منتظر بشید تا از ورژن فارسیش بروز رسانی بشه بعد. آپ دیت کنید.

لینک به ارسال

آقا ما هم آپدیت کردیم این مشکلاتو نداره

اما وقتی میرم توی پستایی که زدم به تصاویرش دسترسی ندارم (نه میتونم حذفشون کنم نه ...)

چی کار کنم عایا ؟

لینک به ارسال

آقا ما هم آپدیت کردیم این مشکلاتو نداره

اما وقتی میرم توی پستایی که زدم به تصاویرش دسترسی ندارم (نه میتونم حذفشون کنم نه ...)

چی کار کنم عایا ؟

تصاویر رسانه به احتمال زیاد نیستند و لی تعداد انها مشخصه اما از طریق گزینه افزودن پرونده چندرسانه ای که در بخش افزودن نوشته هست میتوانید تصاویر موجود را حذف واضافه و ویرایش کنید.

توصیه میشه تا امدن وژن فارسی از ورژٍن قبلی استفاده کنید. (از بکاپی که دارین)!!!

ویرایش شده توسط behzad
لینک به ارسال

دوستان من یک راه حل پیدا کردم واسه اونایی که مثل من بک آپ ندارن

شما همین الان یک برون ریزی کنید

و در پوشه ای جدید با پایگاه داده و یوزیر جدید یک وردپرس دیگه نصب کنید و اون برون ریزی رو درون ریزی کنید :)

همین سلامت باشید راستی افزونه ها و تنظیمات رو باید دستی انتقال بدید :)

لینک به ارسال

دوستانی که بعد از آپدیت پست هاشون نشون داده نمیشه و 404 میشه از تنظیمات افزونه جلالی این قسمت ( تبدیل خودکار تاریخ در نشانی (URI) نوشته‌ها) رو به خیر تغییر بدن مشکل حل میشه.

البته این موضوع برا دوستانی که تو ساختار پیوند یکتا از تاریخ استفاده میکنن صدق میکنه!

ویرایش شده توسط yas_hfb
لینک به ارسال

دوستان افزونه جلالی سازگار منتشر شد کسانی که مشکل داشتن امتحان کنن ببینیم ما هم آپدیت کنیم یا نه ؟

لینک به ارسال

بله دوستان افزونه جلالی اپدیتش اومد لطفا امتحان کنید حتما خبر بدید خیلی ممنون ما منتظریم

لینک به ارسال

من هم منتظرم

البته خودش که گفته سازگاری 100 درصد با وردپرس3.7

ویرایش شده توسط AMINRASOLI
لینک به ارسال

بله دوستان افزونه جلالی اپدیتش اومد لطفا امتحان کنید حتما خبر بدید خیلی ممنون ما منتظریم

سلام

من طبق تجربیات گذشته وردپرس رو اپدیت نکردم و صبر کردم تا فارسیش بیاد ولی در آخر کار شیطون گولم زد :P و این افزونه جلالی رو اپدیت کردم و سایتم به 404 خورده -_-

هنوز اپدیت نکنید - منم برای رفع مشکلم توی نت نسخه قبلی جلالی رو نصب کردم تا مشکلم رفع شد :rolleyes:

لینک به ارسال

من بروز کردم

واسم مشکلی پیش نیومد

ولی تا منتشر شدن نگارش فارسی بهتره صبر کنید

لینک به ارسال

نسخه جدید وردپرس به دو زبان انگلیسی و فارسی بررسی شد

در هر دو نسخه انگلیسی و فارسی بدون فعال بودن پلاگینهای wp-jalali و WP Persian تمامی مواردی که بعضی از دوستان اشاره کرده بودن به درستی کار می کنند:

1. بخش اپلود رسانه موردی یافت نشد و براحتی تمامی ارشیو تصاویر قبلی موجود بوده و دیده میشوند
  2. در بخش ارسال مطلب نیز سرویس اپلودر تست شد و مشکلی در نمایش عکسهای از قبل اپلود شده و عکسهای جدید روئیت نشد .و بدرستی کار می کردند .
  3. در قسمت ارشیو مطالب نیز فیلد جستجو بدرستی کار می کند و تمامی مطالب جستجو شده بدرستی یافت می شوند
  4. پیوند یکتای سایت بدرستی کار می کند و مطالب در هر حالت پیوند یکتا بدرستی نمایش داده می شوند

چندین مورد در بخش توابع قالب می باشد که ممکن هست در توابع بعضی از پلاگینها نیز همینطور باشد که با نسخه جدید هماهنگ نمی باشند که موجب میشود به مشکل بر خورد نمایید

در حال بررسی اینگونه توابع و مشکلات هستم تا راهکار مناسب ارائه شود.

نسخه بروز پلاگین جلالی هم تست شد کماکان مشکلات قبلی در ان پابرجا می باشد !

امکانات و الحاقات جدید تیم وردپرس پارسی بزودی منتشر خواهند شد

در صورت بروز هر گونه مشکل و روش رفع ان در ادامه این تاپیک اطلاع رسانی خواهد شد

لینک به ارسال

دوستان وردپرس 3.7.1 اومد لطفا در تاپک جدید مشکلات رو بررسی کنید

http://forum.wp-parsi.com/topic/13508-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3-371-%D8%A2%D9%85%D8%AF-%D8%9F/#entry105544

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

نسخه جدید وردپرس به دو زبان انگلیسی و فارسی بررسی شد

در هر دو نسخه انگلیسی و فارسی بدون فعال بودن پلاگینهای wp-jalali و WP Persian تمامی مواردی که بعضی از دوستان اشاره کرده بودن به درستی کار می کنند:

1. بخش اپلود رسانه موردی یافت نشد و براحتی تمامی ارشیو تصاویر قبلی موجود بوده و دیده میشوند
  2. در بخش ارسال مطلب نیز سرویس اپلودر تست شد و مشکلی در نمایش عکسهای از قبل اپلود شده و عکسهای جدید روئیت نشد .و بدرستی کار می کردند .
  3. در قسمت ارشیو مطالب نیز فیلد جستجو بدرستی کار می کند و تمامی مطالب جستجو شده بدرستی یافت می شوند
  4. پیوند یکتای سایت بدرستی کار می کند و مطالب در هر حالت پیوند یکتا بدرستی نمایش داده می شوند

چندین مورد در بخش توابع قالب می باشد که ممکن هست در توابع بعضی از پلاگینها نیز همینطور باشد که با نسخه جدید هماهنگ نمی باشند که موجب میشود به مشکل بر خورد نمایید

در حال بررسی اینگونه توابع و مشکلات هستم تا راهکار مناسب ارائه شود.

نسخه بروز پلاگین جلالی هم تست شد کماکان مشکلات قبلی در ان پابرجا می باشد !

امکانات و الحاقات جدید تیم وردپرس پارسی بزودی منتشر خواهند شد

در صورت بروز هر گونه مشکل و روش رفع ان در ادامه این تاپیک اطلاع رسانی خواهد شد

فرمایشات شما درسته اما راه حل این مشکل کی ارائه خواهد شد؟

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...