رفتن به مطلب

وارد نشدن به مديريت وردپرس و صفر شدن بازديد پست ها

babalooti

پست های پیشنهاد شده

سلام

خيلي وقته كه از افزونه WP Page Numbers استفاده ميكنم

بازديد پست هايي كه خيلي زياده خود به خود 0 ميشه و از نو شمارش شروع ميشه

-- همينطور از وقتي كه وردپرس رو به نسخه 3.3.2 آپديت كردم مشكلات عجيبي پيش اومده

چند روزي هرچي وارد مديريت ميشديم مرتب لاگ اف ميشد خود به خود و بايد دوباره لاگين ميكرديم

الان هم كه امروز كلا آب پاكي ريخت رو دستمون و اصلا ديگه لاگين نميشه!

وردپرس با اين همه مزيت و خوبي هاش الان ديگه كم كم داره كلافم ميكنه با اين مشكلايي كه برام به وجود مياره

اگه كسي راهي ميدونه كه منو از اين مشكلات خلاص كنه راهنمايي كنه لطفا

لینک به ارسال

افزونه WP Page Numbers مربوط به صفحه بندی هست

منظورتون wp-postviews هست؟

- بهتره یک بار نصب دستی کنید

- با مرورگر دیگر تست کنید

- افزونه‌ها را به آخرین نسخه بروز کنید

لینک به ارسال

وارد هاستتون بشین

پوشه پلاگینهارو به pluginsoff تغییر بدین و بعد تست کنید ببینید م یتونید وارد ادمین بشین

لینک به ارسال

مشكل وارد نشدن ادمين رو كه توسط پشتيبان هاست حل شد

اما اين مشكل صفر شدن بازديد هام بد جوري رو اعصاب راه ميره

يهو بازديد ميشه 8000 تا بعد فرداش ميايم مي بينيم شده 0

اصلا يه فيلمي شده

بعد اونايي كه ميخوان تبليغ بدن به سايت هم به شك ميفتن ! :ph34r:

هيچ راهي هست كه كامل بشه اين مشكلو برطرف كرد

اگه يه نفر بياد كامل واسم رديفش كنه هزينه شم تقديم ميكنم :wub: پ خ بزاريد لطفا

لینک به ارسال

يهو بازديد ميشه 8000 تا بعد فرداش ميايم مي بينيم شده 0

احتمال های زیادی وجود داره! شاید در سورس چنین تعریف شده! شاید در فیلد جدول پایگاه داده محدودیت داشته باشه! قبلا هم به این مشکل برخورده بودم. البته لازم به ذکراست که این افزونه از زمینه دلخواه برای ذخیره مقادیر استفاده میکند. شاید از خود وردپرس هم باشه!

لینک به ارسال

سلام

یکی از سایت های منم که برای نمایش دادن تعداد بازدید های پست ها از افزونه ی wp-postviews استفاده میکنم به طور خودجوش :دی افزونه از کار افتاده و همه مطالب رو صفر نشون میده. من افزونه رو پاک کردم و دوباره نصبش کردم ولی بازم درست نشد. به نظرتون مشکل از چیه؟

لینک به ارسال

wp-postviews از این مشکل ها زیاد داره. و علت خاصی هم بعضا وجود نداره!

بزودی یک افزونه برای اینکار ایجاد میکنیم و اینجا قرار میدیم.

لینک به ارسال

سلام

یکی از سایت های منم که برای نمایش دادن تعداد بازدید های پست ها از افزونه ی wp-postviews استفاده میکنم به طور خودجوش :دی افزونه از کار افتاده و همه مطالب رو صفر نشون میده. من افزونه رو پاک کردم و دوباره نصبش کردم ولی بازم درست نشد. به نظرتون مشکل از چیه؟

1.تنظیمات افزونه را بررسی کنید

2. تابع زیر را در فایل header.php درتگ head قرار بدین:

<?php wp_head(); ?>

لینک به ارسال

تنظیمات رو بررسی کرده بودم و قبلا اون کد رو هم داخل تگ head گذاشته بودم ولی باز کار نکرد این افزونه.

لینک به ارسال

پوسته را تغییر بدین و سپس تست کنید.

باهم جواب نداد، دیتابیس را تعمیر/بهینه کنید.

لینک به ارسال
بزودی یک افزونه برای اینکار ایجاد میکنیم و اینجا قرار میدیم.

جسارتاً یک پیشنهاد !

اگه از توابع کش وردپرس استفاده کنین به نظرم راحتتر است .

البته روش دیگه ای که به نظرم میرسه ، اختصاص یک جدول دیگه برای شمارش بازدیدهاست .

البته شما استاد مایی :wub:

لینک به ارسال

آقا مصطفی دیشب دیتابیس رو بهینه و تعمیر کردم و رو همین پوسته هم قبلا کار می کرد و عینا همین پوسته رو روی سایت دیگه ام هم استفاده میکنم و رو اون سایت این افزونه کار میکنه. برام مهمه که رو همین پوسته کار کنه و گرنه رو پوسته ی دیگه ای کار کنه زیاد اهمیتی نداره.

لینک به ارسال

ربطی به پوسته نداره دوست من .

لطف کنید صبر کنید ببنید آقا مرتضی افزونه رو بسازه .

البته امیدوارم این قابلیت رو بذاره که بصورت پیشفرض بشه تعداد نمایش رو از عددی دلخواه شروع کرد که به درد شمام بخوره :wub:

لینک به ارسال

البته روش دیگه ای که به نظرم میرسه ، اختصاص یک جدول دیگه برای شمارش بازدیدهاست .

سلام،

جدول بهتر است و اوصولی تر.

اما چون باید id هر نوشته رو هم دریافت کنیم. پس حجم اطلاعات یکم بیشتر میشه. اما این روشی که افزونه برای ذخیره مقادیر بازدید محاسبه کرده (زمینه دلخواه) برای این مورد، به نظرم بهترینه.

لینک به ارسال
اما چون باید id هر نوشته رو هم دریافت کنیم. پس حجم اطلاعات یکم بیشتر میشه. اما این روشی که افزونه برای ذخیره مقادیر بازدید محاسبه کرده (زمینه دلخواه) برای این مورد، به نظرم بهترینه.

آقا مصطفی جدولی که برای شمارش اختصاص میدید فقط دو فیلد pid و phits میخواد که هر دو از نوع int4 میتونن باشن!

اگه دقت کنید سرعت پردازش چنین جدولی توسط mysql خیلی خیلی بالاست و اصلاً هیچی حسب میشه :)

لینک به ارسال

بله، دقیقا حق با شماست! ین امکان درصورتی رخ می دهد که اطلاعات را به صورت سریال سازی در جدول ذخیره کنید. در غیر این صورت باید برای هر نوشته، یک row جدید در جدول بزنید که حجم جدول رو زیاد میکنه :)

لینک به ارسال
در غیر این صورت باید برای هر نوشته، یک row جدید در جدول بزنید که حجم جدول رو زیاد میکنه :)

یه روش دیگه ام که البته فکر نکنم شما خوشت بیاد ازش ، اختصاص یک سطر برای هر بازدید هست که دو تا فیلد از نوع int4 برای pid و int1 برای phits هست .

با هر بازدید یک رکورد اضافه میشه ، که یکیش آی دی مطلب و دیگریش عدد 1 هست .

سپس در آخر با count نسبت به اون آی دی خونده میشه

select count(*) from `wp_posts` where `pid`= ID

توی خوندن چند کوئری صرفه جویی میشه اما حجم دیتابیس خیلی میره بالا!

نمونه اش statpresscn از همین روش استفاده میکنه ! (البته برای بازدیدهای کلی سایت)

لینک به ارسال

هیچ سایتی که به صورت حرفه ای عمل میکند امار بازدیدش را لو نمیدهد مخصوصا امار مطالب به نظر من شما از افزونه Jetpack استفاده کن که فقط امار بازدید مطالب را به صورت جدا برای مدیر نشون میده و هم به دیتابیش فشار نمیاره.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...