رفتن به مطلب

تبدیل وردپرس فارسی به انگلیسی

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من میخوام یه سایت انگلیسی راه بندازم. برای این کار وردپرس فارسی رو که داشتم آپلود کردم و فکر میکردم اگر افزونه جلالی رو حذف کنم انگلیسی میشه اما نشد.

حالا باید چیکار کنم که دوباره آپلود و ... رو انجام ندم ولی بتونم وردپرس رو انگلیسی کنم؟

با تشکر

لینک به ارسال

فك كنم اينطوري رفع بشه :

وارد فایل wp-config.php بشید و کلمه :

fa_IR

را پاک کنید و حالا فایل رو ذخیره کنید .

ولي حالا چون تازه ميخواين بزنين واسه اطمينان از اول نصب كنيد !‌ 6 مگ چيزي نيست !‌

لینک به ارسال

انگلیسی رو دانلود کردم و کل فایلهاش رو جایگزین فایلهای فارسی کردم و تنظیمات wp-config رو که نام دیتابیس و رمزش و ... هست رو هم انجام دادم درست شد.

برای سهولت مدیریت وبسایت، افزونه wp-persian رو نصب کردم و فقط محیط مدیریتش رو فارسی کردم.

(این رو نوشتم برای دوستانی که بعدا مراجعه میکند به این پست تا یاد بگیرن چطوری یه سایت انگلیسی رو با زبان فارسی مدیریت کنند)

لینک به ارسال
  • 8 سال بعد...

اتبدا باید به تنظیمات خود وردپرس بردید و از بخش همگانی عمومی یا جنرال زبان رو روی انگلیسی قرار بدید.
و در ادامه تغییر زبان از فارسی به انگلیسی باید وارد به wp-content  و سپس پوشه language و در این بخش تمامی فایل های ترجمه فارسی رو حذف کنید دقت کنید ترجمه plugin ها و قالب هارو اگه نیاز دارید حذف نکنید
به همین راحتی سایت شما پلتفرم انگلیسی پیدا کرد.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...