رفتن به مطلب

بک آپ گرفتن از سایت؟؟؟

kiana64

پست های پیشنهاد شده

http://wordpress.org...ch.php?q=backup

البته این را توصیه می کنم

Automatic WordPress Backup

و از طریق داشبورد ابزار ها برون ریزی هم می تونید با فرمت xml خروجی بگیرید

ویرایش شده توسط imanfakhar
لینک به ارسال

سلام

چه طوری می تونم از سایتم بک آپ بگیرم؟؟؟؟

اگر می‌خواهید از کل ( اطلاعات و فایل‌های ) سایت‌تون بک‌آپ بگیرید ، بهتره از گزینه Backup موجود در Cpanel هاست‌تون اقدام کنید.

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

سلام

بک آپ حتما باید دانلود شه من حجم اطلاعات خیلی زیاده چکار باید بکنم؟

معمولا همه هاستینگ ها بکاپ می گیرند اما مسئولیتی قبول نمی کنند و در قوانین خود ذکر می کنند که مسئولیت نگهداری با صاحب سایت است. همیشه دانلود یک بکاپ از سایت در زمانی که سایت در بهترین شرایط است بی ضرر نیست.

قبل از بکاپ گرفتن در هاست خود بگردید و فایل هایی مثل error_log که ممکن است حجم زیادی داشته باشند را حذف کنید تا حجم بکاپ کم شود.

لینک به ارسال

بعضی شرکتهای هاستینگ سرویس بک‌آپ جداگانه ارائه می‌کنن که انتخاب خوبیه بنظرم. فقط دقت کنین که از دیتاسنتر متفاوتی بگیرین تا نهایت محکم‌کاری اعمال شده باشه ;)

لینک به ارسال
فایل هایی مثل error_log که ممکن است حجم زیادی داشته باشند را حذف کنید

ارور لاگ یعنی چی؟

بک آپ حتما باید دانلود شه من حجم اطلاعات خیلی زیاده چکار باید بکنم؟

ببینید در کل شما دو نوع بک آپ نیاز دارید .

یکیش فایلهاتون ، و یکی دیگه اش دیتابیس .

واسه دیتابیس که حجمش معمولاً زیر 10 مگ هست میتونید بصورت خودکار به ایمیلتون در یک بازه زمانی ارسال بشه ، مثلاً من هفته ای دو بار .

برای فایلها هم میتونید از سرویس های رایگان توی اینترنت استفاده کنید .

* اسکریپت اولی رو یه بار نوشتم گذاشتم توی انجمن یه چرخی بزن ببین میتونی پیداش کنی با cornjob بود و smtp

لینک به ارسال
  • 9 ماه بعد...

سلام میخوام وردپرسم رو دوباره نصب کنم و یه فول بک اپ 80مگ ازش دارم-چطور میتونم اونو اضافه کنم به وردچرسی که دوباره از نو نصب کردم

در ضمن میگم که وردپرسم رو دارم از نو نصب میکنم

لینک به ارسال

سلام میخوام وردپرسم رو دوباره نصب کنم و یه فول بک اپ 80مگ ازش دارم-چطور میتونم اونو اضافه کنم به وردچرسی که دوباره از نو نصب کردم

در ضمن میگم که وردپرسم رو دارم از نو نصب میکنم

بکاپ را از بخش Backup > Restore کنید

و تنظیمات دیتابیس را انجام دهید

لینک به ارسال

البته منظورم اینه که کل هاستم رو دارم ریست میکنم-بازم میتونم از بک اپ که گرفتم استفاده کنم؟؟؟

لینک به ارسال

البته منظورم اینه که کل هاستم رو دارم ریست میکنم-بازم میتونم از بک اپ که گرفتم استفاده کنم؟؟؟

بله شما اگر بک آپ بگیرید میتونید در هر هاست دیگه ای اتزش استفاده کنید

البته باید بک آپتون کامل باشه

لینک به ارسال

بله شما اگر بک آپ بگیرید میتونید در هر هاست دیگه ای اتزش استفاده کنید

البته باید بک آپتون کامل باشه

فول بک اپ گرفتم-مراحلش اینه که یه وردپرس دیگه راه اندازی کنم (با db های جدید) و بعد بک اپ رو اضافه کنم ؟؟؟

ایا نکته ی خاصی نداره؟؟؟

لینک به ارسال

فول بک اپ گرفتم-مراحلش اینه که یه وردپرس دیگه راه اندازی کنم (با db های جدید) و بعد بک اپ رو اضافه کنم ؟؟؟

ایا نکته ی خاصی نداره؟؟؟

بله درسته

اگر دیتابیس رو جدید میسازید و اطلاعات جدید میزارید باید فایل wp-config.php رو هم به روز کنید و اطلاعات دیتابیس جدید رو وارد کنید

لینک به ارسال

دقت کنید اگه از اکانت سایتتون فول بک آپ گرفتید یعنی اینکه تمامی اطلاعات از جمله دیتابیس و فایلهای سایت از جمله هسته وردپرس توی بکآپ موجوده و با ریستور کردن (تا جایی که یادمه) همه اطلاعات اتوماتیک خودکار برگشت میکنند.

لینک به ارسال

بهترین راه اینه که در یک پوشه ی زیر مجموعه آدرس اصلی مثلا yoursite.com/folder فایل بک آپ را برگردونید و از طریق دیتابیس مقادیر لازم را کپی کنید به دیتابیس سایت اصلی و همبینطور از طریق ftp فایل های مورد نیاز رو و در نهایت پوشه و دیتابیس ری استارت شده را حذف کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...