رفتن به مطلب

تاپیک رفع مشکلات و سوالات مربوط به آموزش طراحی پوسته وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام ببخشید من یک قالب طراحی کردم بعد بر طبق اموزشهای شما دارم درستش می کنم ،بعد نمی دونم این عکس زیر هدر می شه دقیق چه بخشی از سایت مثلا aside می شه

و برای اینکه بیارمش چه کدی باید بنویسیم ؟ و اون بخش ویژگی که نوشتم می شه  section ? و یک نکته دیگه ایکن های که گذاشتم اگه بخوام مثل شکل بیاد باید چه کدی بنویسیم

ممنون از اموزشهای خوب و ساده تون

Untitled-q.jpg

ویرایش شده توسط sk900
کامل نبودن سوال
لینک به ارسال
  • 5 ماه بعد...

سلام

من به جز فایل که گفتید index.php - header.php - footer.php-side.php

مثل اینکه باید یه صفحه دیگه هم اضاف کرد به نام function.php

خوب تو این صفحه چه کدهایی باید بزارم ممنون میشم کمکم کنید

لینک به ارسال
  • 4 ماه بعد...

سلام دوستان من اولین باره که دارم استفاده میکنم از این انجمن و پیام میزارم یه راهنمایی میخواستم

من یه قالب وردپرسی دارم که عنوان مطالب رو زیر تصویر شاخص نمایش میده، اما من میخوام که عنوان مطلب بالای تصویر شاخص نمایش داده بشه

چطور میتونم کداشو اصلاح کنم؟ لطفا راهنماییم بکنین

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، hosseinsh71 گفته است :

سلام دوستان من اولین باره که دارم استفاده میکنم از این انجمن و پیام میزارم یه راهنمایی میخواستم

من یه قالب وردپرسی دارم که عنوان مطالب رو زیر تصویر شاخص نمایش میده، اما من میخوام که عنوان مطلب بالای تصویر شاخص نمایش داده بشه

سلام اول باید ببینید کدوم صفحه می خواید تغییر بدید بعد باید بخش مورد نظر را در صفحه ی مورد نظر پیدا کنید و بعد باید جای thumbnail با title, content عوض کنید 

لینک به ارسال
در در 12/9/2017 at 12:25، Mirrajabi گفته است :

سلام اول باید ببینید کدوم صفحه می خواید تغییر بدید بعد باید بخش مورد نظر را در صفحه ی مورد نظر پیدا کنید و بعد باید جای thumbnail با title, content عوض کنید 

من یه دسته بندی(برگه) دانستنیها تو سایتم دارم که توش مقالات میزارم فایل CONTENT.PHP رو باید اصلاح کنم اما به چه صورت بیشتر راهنماییم کنین مرسی

لینک به ارسال
در در 2/22/2017 at 13:38، yasmohamadi گفته است :

سلام 

من می خوام بتونم در صفحه ای که با قالب خودم طراحی می شه کدهای php رو بتونم اجرا بگیرم چطوری این کار رو انجام بدم چه کدی رو به صفحه index.php اضافه کنم ؟

تمامی کدهای شما بدون مشکل اجرا میشه ! شما میتونید کدهاتون به صورت تابع توی functuins.php قرار بدید و در صفحه اصلی نمایش بگیرید و یا میتونید توی یک فایل دیگر ریخته و include کنید ! 

لینک به ارسال
در در 7/23/2017 at 12:32، mohamad-8 گفته است :

سلام

من به جز فایل که گفتید index.php - header.php - footer.php-side.php

مثل اینکه باید یه صفحه دیگه هم اضاف کرد به نام function.php

خوب تو این صفحه چه کدهایی باید بزارم ممنون میشم کمکم کنید

header.php

index.php

footer.php

حداقل صفحه هایی که با توجه به نیاز خود میتوانید استفاده کنید  و بقیه موارد نیاز شما هستند : 
tag.php

comments.php

sidebar.php

404.php

home.php

page.php

category.php

acrhive.php

و یک صفحه دیگر به اسم functions.php در این صفحه شما توابع و کلاس ها و هوک های استفاده شده __( برای مثال گفته شد )__و  مورد نیاز درونش قرار میدهید و استفاده کنید مثل : 

navigation 

sidebar

thumbnail

و..... 

لینک به ارسال
در در 12/9/2017 at 08:49، hosseinsh71 گفته است :

باید کدها دید ! the_title  و یا get_the_title استفاده شده جا به جا کنید !

لینک به ارسال

سلام عرض میکنم به خدمت همه دوستان عزیز وردپرسی ، من یه مشکلی داشتم و خواهش میکنم راهنماییم کنید !

من یه پست تایپ اختصاصی با نام academy تعریف کردم و از اون توی برگه ای اختصاصی با نام academy کوئری گرفتم ، خب سوال اینجاست :

من برای ناوبری صفحاتم از افزونه pagenvi استفاده کردم ( به درستی پایین صفحه نمایش داده میشه ) ولی متاسفانه بعد از کلیک روی شماره صفحه ها به صفحه 404 میره ، 

ضمنا همه برگه های archive-academy.php - archive.php - category.php - paged.php رو هم طراحی کردم !

واقعا دیگه خم داره سوت میکشه مه ایرادش از کجا میتونه باشه !!! 

خواهش میکنم کمکم کنید . . .

ویرایش شده توسط shcanaan
اشتباه در تایپ
لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، shcanaan گفته است :

سلام عرض میکنم به خدمت همه دوستان عزیز وردپرسی ، من یه مشکلی داشتم و خواهش میکنم راهنماییم کنید !

من یه پست تایپ اختصاصی با نام academy تعریف کردم و از اون توی برگه ای اختصاصی با نام academy کوئری گرفتم ، خب سوال اینجاست :

من برای ناوبری صفحاتم از افزونه pagenvi استفاده کردم ( به درستی پایین صفحه نمایش داده میشه ) ولی متاسفانه بعد از کلیک روی شماره صفحه ها به صفحه 404 میره ، 

ضمنا همه برگه های archive-academy.php - archive.php - category.php - paged.php رو هم طراحی کردم !

واقعا دیگه خم داره سوت میکشه مه ایرادش از کجا میتونه باشه !!! 

خواهش میکنم کمکم کنید . . .

سلام و درود

چطوری از پست تایپ academy توی برگه academy کوئری گرفتید؟

از چه کدی استفاده کردید؟

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، mehran-b گفته است :

سلام و درود

چطوری از پست تایپ academy توی برگه academy کوئری گرفتید؟

از چه کدی استفاده کردید؟

سلام عزیز .  .  .

<?php 
      $page = get_option('posts_per_page');
      $args = array('paged' => get_query_var('paged') ,'post_type' => 'academy','posts_per_page' => $page); 
      $query = new WP_Query( $args ); 
      if ( $query->have_posts() ) {  
            while ($query->have_posts()) { $query->the_post(); 

?>

و بعد از اتمام حلقه while 

<?php }}else { echo "هیچ مطلبی برای این قسمت ارسال نشده است !!!"; } wp_pagenavi(array( 'query' => $query ) );wp_reset_postdata();?>

لینک به ارسال

درود مجدد

تنها چیز غلطی که اینجا هست پارامتر paged توی آرگومان wp_query هست.

به این شکل تغییر بدید.

<?php 
      $paged = ( get_query_var( 'paged' ) ) ? get_query_var( 'paged' ) : 1;
      $args = array('paged' => $paged, 'post_type' => 'academy', 'posts_per_page' => $page); 

?>

موفق باشید

لینک به ارسال
در 22 دقیقه قبل، mehran-b گفته است :

درود مجدد

تنها چیز غلطی که اینجا هست پارامتر paged توی آرگومان wp_query هست.

به این شکل تغییر بدید.

<?php 
      $args = array('paged' => $paged, 'post_type' => 'academy', 'posts_per_page' => $page); 

?>

موفق باشید

جسارتا این موردی که حضرتعالی فرمودید فقط مربوط به خانه صفرم از کلید paged هستش که اون رو از صفر تغییر میده به 1 ، قبلا این مورد رو چک کرده بودم . الآنم دوباره چکش کردم ولی بازم همون مشکل رو دارم به صفحه 404.php منتقل میشه !

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، shcanaan گفته است :

من یه پست تایپ اختصاصی با نام academy تعریف کردم و از اون توی برگه ای اختصاصی با نام academy کوئری گرفتم ، خب سوال اینجاس...

خب دوستان عزیز با کمک جناب مهران عزیز مشکل رو حل کردم ، حالا راه حل رو هم اینجا میگذارم که شاید زمانی به کار یکی از بچه ها بیاد !

-در درجه اول اینکه کد استارت برای کوئری گرفتن توی صفحه مورد نظر این هستش :

<?php 

?>

بعد از تعریف آرتیکل های post contentمون کد پایانی رو به شکل زیر میزنیم ( البته توجه داشته باشید که ما برای ناوبری صفحه مون از افزونه pagenavi استفاده کردیم.):

<?php }}else { echo "هیچ مطلبی برای این قسمت ارسال نشده است !!!"; } wp_pagenavi(array( 'query' => $query ) );wp_reset_postdata();?>

خب حالا توی این مرحله میریم و از بخش تنظیمات ->پیوندهای یکتا برای رفرش کردن cashe وردپرسمون یکبار ذخیره تغییرات رو میزنیم .

-- نکته پایانی : [که در حقیقت اشکال منم توی این قسمت بود ] برای اینکه صفحه مون به درستی کار کنه در حقیقت ما اصلا نیازی به این نداریم که بخوایم از پست تایپمون توی برگه ای کوئری بگیریم و فقط با تعریف فایل archive-academy.php میتونیم کار رو به درستی و به صورت استاندارد انجام بدیم .

مرسی مهران 

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

سلام

تو نسخه موبایلی سایتم زیر منوها هم با منو نمایش داده میشه که میخوام به صورتی باشه با کلیک روی منو فقط زیر منوها نمایش داده بشه فقط تو نسخه موبایلی این مشکلو دارم و تو نسخه pc همچین مشکلی نیس و تا روی منو نزنم زیرمنوهای مربوطش نمیاد

عکسشو پیوست کردم

photo_2017-12-22_13-30-59.jpg

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...
در در 12/22/2017 at 13:32، hosseinsh71 گفته است :

سلام

تو نسخه موبایلی سایتم زیر منوها هم با منو نمایش داده میشه که میخوام به صورتی باشه با کلیک روی منو فقط زیر منوها نمایش داده بشه فقط تو نسخه موبایلی این مشکلو دارم و تو نسخه pc همچین مشکلی نیس و تا روی منو نزنم زیرمنوهای مربوطش نمیاد

عکسشو پیوست کردم

کسی نبود کمکم کنه؟؟؟

plz help me

لینک به ارسال
در در 12/22/2017 at 13:32، hosseinsh71 گفته است :

سلام

عکسشو پیوست کردم

کیست که مرا یاری کند؟؟؟/

کسی کد جی کوئری شو بلده بنویسه؟؟؟؟:(

لینک به ارسال
  • 6 ماه بعد...

سلام دوستان.

بنده یه قالب طراحی کردم.

راستش به خاطر اینکه عمومیه ، باید یه کاری کنم که فرد مصرف کننده با customizer اون مشکل نداشته باشه.

من نمیدونم برای api customization چیکار کنم.

از سایت وردپرس هم خوندم چیزی سر در نیوردم.

برای مثال فکر کن قالب x 

وقتی میری توی customizer (شخصی ساز)

چجوری اون گزینه ها رو ساخته برنامه نویس؟

ممنون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...