رفتن به مطلب

چرا گوگل وبسايت ها را معرفي نميكند؟

Black_Sky

پست های پیشنهاد شده

راه حل

خوب خيلي از شماها هماين سوالات براتون پيش اومده كه:

1-چرا گوگل وبسايت ما را معرفي نميكند؟

2-يا اصلا چرا ديگه مطالب ما در گوگل ايندكس نميشود ؟

3-چرا بازديد ندارم از طرف گوگل؟

4- چرا هر روز در حال افت بازديد هستم

و......

خوب جواب آن ساده است:

گوگل در هفته هاي اخير در حال بروزرساني بوده (البته مدت ها بود كاري نكرده بود) و از سيستم جديدي در حال استفاده است به نام مرغ مگس خوار

خوب حالا چرا مرغ مگس خوار :چون مرغ مگس خوار داراي حواس بسيار دقيق براي رديابي و يافتن حشرات براي خوردن ميباشد و بسيار سريع تر به طعمه ميرسد

خوب كه چي : خوب مبناي يافتن گوگل از قديم بر حسب كلمات بوده اما با اين سيستم ديگه فقط به دنبال كلمه نميگرده دنبال كل جمله در سايت ميباشد مثل نمونه

زير اگر شما سايت آهنگ را در گوگل جستجو كنيد ديگر براي شما توي سايت ها به دنبال كلمه سايت و كلمه آهنگ نميگردد و به جاي آن دنبال كل جمله يعني سايت آهنگ ميگردد.

حالا ما چيكار كنيم:خوب چك كردن موارد زير كه الزامي ميباشد

1-بررسي معرفي روبوت به گوگل

2-بررسي انتخاب صحيح كلمات كليدي براي پست ها

3-بررسي وجود داشتن robots.txt و sitemap.xml

4-بررسي و معرفي سايت به گوگل وب مستر

5- بررسي تگ هاي <h1> و alt و title براي پوسته (قبلا توضيح داده شده است)

6-انتخاب كلمات بسيار دقيق و هوشمندانه براي descriptionوkeywords(گزينه 6 با توجه به توضيحات بالا انتخاب كنيد)

7-بررسي بهينه بودن سايت اعم از عكس ها و....

اين نكته رو هم بگم توقع نداشته باشيد گوگل توي مدت كوتاهي (از 1 روز تا 3 ماه) سريع معرفيتون كنه خوتون بايد زرنگ باشيد و حرفه اي كلمات و جملات و... انتخاب كنيد

لینک به ارسال

من از گوگل و بینگ خیلی راضیم فقط مشکلم اینه که نه گوگل و نه بینگ هیچکدوم برچسب های سایتم را ایندکس نمیکنن، میدونید چرا؟

لینک به ارسال

شما مراحل زير هم طي كنيد

به قسمت تنظیمات Seo برید و از اونجا بروی Titles & Metas کلیک کنید تا پنجره این قسمت در سمت چپ باز بشه.

سپس از سربرگ ها بالا بروی Taxonomies کلیک کنید و از قسمت "برچسب ها" تیک عبارت Meta Robots: را بردارید.

با این کار به موتور جستجو میگید که برچسب ها تون رو هم فهرست یا Index کنه. به این ترتیب تعداد فهرست شدگان شما هم میره بالا. البته نه یکدفعه ای. بلکه باید صبر داشته باشید تا مدتی بگذره و خود گوگل این کارو براتون انجام میده

در صمن شما برايtags ها صفحه اي هم تعيين كرديد؟

يه نكته ديگه براي معرفي سايت مپ توسط روبوت با كد زير در header.php انجام دهيد

<meta name="robots" content="index, follow">

لینک به ارسال
شما مراحل زير هم طي كنيد به قسمت تنظیمات Seo برید و از اونجا بروی Titles & Metas کلیک کنید تا پنجره این قسمت در سمت چپ باز بشه. سپس از سربرگ ها بالا بروی Taxonomies کلیک کنید و از قسمت "برچسب ها" تیک عبارت Meta Robots: را بردارید. با این کار به موتور جستجو میگید که برچسب ها تون رو هم فهرست یا Index کنه. به این ترتیب تعداد فهرست شدگان شما هم میره بالا. البته نه یکدفعه ای. بلکه باید صبر داشته باشید تا مدتی بگذره و خود گوگل این کارو براتون انجام میده در صمن شما برايtags ها صفحه اي هم تعيين كرديد؟ يه نكته ديگه براي معرفي سايت مپ توسط روبوت با كد زير در header.php انجام دهيد

خیلی ممنون

قسمت اول کاری که امر فرموذیذ را انجام دادم و اون تیک را برداشتم.

در جواب قسمت دوم : بله برگه ای ساختم به این آدرس: www.nir-veysar.ir/tags البته 2 روزه این کارا کردم!

قسمت سوم : من هم فایل robot دارم هم سایت مپ و هر دو هم در گوگل وبمستر هست. آیا این کار هم لازمه؟ این عمل دقیقا چه کاری انجام میده؟

لینک به ارسال

داخل فايل روبوت آدرس سايت مپ قرار ميگيرد براي شناسايي سايت مپ به گوگل اما براي معرفي روبوت به گوگل بايد از تگ كه گفتم قرار دهيد نا شناسايي شود

البته قرار دادن متاهاي زير هم كه لازمه

<meta name="google-site-verification" content="كد گوگل" />
<meta name="alexaVerifyID" content="كد الكسا" />

الكسا همينجوري گذاشتم

لینک به ارسال

داخل فايل روبوت آدرس سايت مپ قرار ميگيرد براي شناسايي سايت مپ به گوگل اما براي معرفي روبوت به گوگل بايد از تگ كه گفتم قرار دهيد نا شناسايي شود

البته قرار دادن متاهاي زير هم كه لازمه

<meta name="google-site-verification" content="كد گوگل" />
<meta name="alexaVerifyID" content="كد الكسا" />

الكسا همينجوري گذاشتم

اهان فقط اینکه خوب من کارهای بالا را انجام ندادم ولی خود گوگل اتومانیک روبوت من توی وبمسترم اورده و حتی یکبار هم که روبوت را تغییر دادم بعد چند ساعت توی وبمستر هم تغییر کرد. من فایل روبوتم را توی وبمستر از قسمت : crawl - blocked urls میبینم. با این تفاسیر ایا لازمه بازم من کار بالا را انجام بدم؟

لینک به ارسال

كارهاي بالا براي بهينه سازي كل وبسايت ميباشد و انجام دادن آن براي وبسايت ضروري است

اگر هم كه قبلا انجام شده كه هيچ

لینک به ارسال

كارهاي بالا براي بهينه سازي كل وبسايت ميباشد و انجام دادن آن براي وبسايت ضروري است

اگر هم كه قبلا انجام شده كه هيچ

یک دنیا ممنون . کارهای بالا انجام داده.

تنها مشکلم اینه که ( اگه ابتدایی هست معذرت!) این کد گوگل را از کجا بیارم چون من از گوگل فقط یک فایل html دارم که خودش داد و من گذاشتم داخل روت سایتم. (googlefa87e838db2f894f.html)

همین. اگه زحمتی نیست همین سوال را واسه الکسا هم جواب بدید.

لینک به ارسال

اگر فايل روي هاست ذخيره شده باشد ديگه نيازي به اين كد نيست اما گار در گوگل وب مستر حالت تگ را انتخاب كنيد به شما كد ميدهد

لینک به ارسال

من کارهای بالا را انجام دادم و انشالا نتیجه هم میگیرم ولی ازتون درخواست دارم سایت بنده را ( www.nir-veysar.ir ) از لحاظ سئو بررسی کنید. فکر میکنم ایندکس ها پایینه! و اینکه کلمه هایی که قبلا تو صفحه اول بودیم الان صفحه 3 یا بیشتر رفتیم!!

لینک به ارسال

شما مراحل زير هم طي كنيد

به قسمت تنظیمات Seo برید و از اونجا بروی Titles & Metas کلیک کنید تا پنجره این قسمت در سمت چپ باز بشه.

سپس از سربرگ ها بالا بروی Taxonomies کلیک کنید و از قسمت "برچسب ها" تیک عبارت Meta Robots: را بردارید.

با این کار به موتور جستجو میگید که برچسب ها تون رو هم فهرست یا Index کنه. به این ترتیب تعداد فهرست شدگان شما هم میره بالا. البته نه یکدفعه ای. بلکه باید صبر داشته باشید تا مدتی بگذره و خود گوگل این کارو براتون انجام میده

در صمن شما برايtags ها صفحه اي هم تعيين كرديد؟

يه نكته ديگه براي معرفي سايت مپ توسط روبوت با كد زير در header.php انجام دهيد

<meta name="robots" content="index, follow">

ممنون

این کارا رو کجا انجام بدم؟

تنظیمات سئو کجاست؟

لینک به ارسال

ممنون

تنظیمات سئو کجاست؟

قسمت اول صحبتشون منظور افزونه wordpres seo بود

قسمت دوم هم که گفتن دیگه در قسمت header

لینک به ارسال

ممنون

تنظیمات سئو کجاست؟

تنظيمات سئو در داخل انجمن بسيار بحث شده و ديگر نياز به توضيح نيست اما خلاصه ميگم

بهترخ از افزونه هاي All in One SEO Pack و يا yoast استفاده كنيد من خودم yoast ميگم

البته تنظيمان كامل انجام دهيد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...