رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام و خسته نباشید خدمت تمامی شما وردپرسی های عزیز ...

-------------------------------------------------------------------------------------------

امروز افتخار این رو داریم که نسخه 2.4.1 افزونه بی بی پرس رو که همین دیروز منتشر شده است را به اشتراک بگذاریم.

شما با بی بی پرس فارسی میتوانید یک انجمن در کنار سایت وردپرسی خود داشته باشید و دیگر استرس ساخت یک انجمن برای وبسایت خود را نخواهید داشت.

نکته : هر گونه، سوال در مورد بی بی پرس دارید حتما مطرح بفرمایید تا بررسی و پاسخ داده شود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر از این افزونه میتوانید به صفحه رسمی این افزونه سری بزنید.

لیست تغییرات نسخه 2.4.1 :

• Fix forum status saving
  • Fix widget settings saving
  • Fix custom wp_title compatibility
  • Fix search results custom permalink compatibility
  • Fix custom user topics & replies pages
  • Fix hierarchical reply handling in converter

دانلود بی بی پرس فارسی نگارش 2.4.1 :

bbpress.2.4.1.zip

آموزش نصب :

فایل bbpress.2.4.1.zip را از قسمت افزونه های وردپرس آپلود و فعال نمایید. و یا از طریق کنترل پنل هاست خود اقدام به آپلود آن نمایید.

منتظر نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم.

لینک به ارسال

با سلام و خسته نباشید خدمت تمامی شما وردپرسی های عزیز ...

-------------------------------------------------------------------------------------------

امروز افتخار این رو داریم که نسخه 2.4.1 افزونه بی بی پرس رو که همین دیروز منتشر شده است را به اشتراک بگذاریم.

شما با بی بی پرس فارسی میتوانید یک انجمن در کنار سایت وردپرسی خود داشته باشید و دیگر استرس ساخت یک انجمن برای وبسایت خود را نخواهید داشت.

نکته : هر گونه، سوال در مورد بی بی پرس دارید حتما مطرح بفرمایید تا بررسی و پاسخ داده شود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر از این افزونه میتوانید به صفحه رسمی این افزونه سری بزنید.

لیست تغییرات نسخه 2.4.1 :

• Fix forum status saving
  • Fix widget settings saving
  • Fix custom wp_title compatibility
  • Fix search results custom permalink compatibility
  • Fix custom user topics & replies pages
  • Fix hierarchical reply handling in converter

دانلود بی بی پرس فارسی نگارش 2.4.1 :

bbpress.2.4.1.zip

آموزش نصب :

فایل bbpress.2.4.1.zip را از قسمت افزونه های وردپرس آپلود و فعال نمایید. و یا از طریق کنترل پنل هاست خود اقدام به آپلود آن نمایید.

منتظر نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم.

دستتون درد نکنه. اما چرا انجمن خودتون کاملا فارسی نشده است ؟ اگر از این نسخه ای که در اینجا گذاشتید استفاده می کنید باید بگم از این نسخه بهتر فارسی شده هست که تماما فارسی می کنه.

لینک به ارسال

والا من رو حرف شما رفتم ي سرچ زدم تو گوگل تا صفحه 2 رو هم ديدم چيزي به جز همين تايپيك نديدم !‌

اگه چيزي سراغ دارين بدين ما هم خوب استفاده كنيم !‌

البته دست اين دوستمون هم درد نكنه دارن زحمت ميكشن

لینک به ارسال

دستتون درد نکنه. اما چرا انجمن خودتون کاملا فارسی نشده است ؟ اگر از این نسخه ای که در اینجا گذاشتید استفاده می کنید باید بگم از این نسخه بهتر فارسی شده هست که تماما فارسی می کنه.

درود ...

در انجمن وبسایت خودم نیز از همین نسخه ای که در اینجا قرار دادم استفاده شده، و تماما فارسی شده؛ چنانچه مشکلی در برخی از بخش ها وجود داره ذکر کنید تا بررسی بشه.

تشکر.

والا من رو حرف شما رفتم ي سرچ زدم تو گوگل تا صفحه 2 رو هم ديدم چيزي به جز همين تايپيك نديدم !‌

اگه چيزي سراغ دارين بدين ما هم خوب استفاده كنيم !‌

البته دست اين دوستمون هم درد نكنه دارن زحمت ميكشن

درود ...

لطفا بفرمایید که مشکل چه چیزی هستش ؟!

تشکر.

:)

لینک به ارسال

درود ...

در انجمن وبسایت خودم نیز از همین نسخه ای که در اینجا قرار دادم استفاده شده، و تماما فارسی شده؛ چنانچه مشکلی در برخی از بخش ها وجود داره ذکر کنید تا بررسی بشه.

تشکر.

درود ...

لطفا بفرمایید که مشکل چه چیزی هستش ؟!

تشکر.

سلام. ایرادات را در عکسی که گذاشتم نشان دادم. همچنین من از یک پوسته استفاده کردم که تاریخ بی بی پرس شمسی شد. یه نگاه به آخرین پست این تاپیک بکن شاید بتونی تابعش را پیدا کنی.

post-139-0-85539400-1381721631_thumb.jpg

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

من هم با مشکل آقای عباسی روبرو هستم

چرا تماما فارسی نیست؟

تاریخ هم...

درود ...؛

نسخه جدید بی بی پرس در حال فارسی سازی میباشد و یه سری مسائل نیز در نسخه جدید برطرف خواهد شد.

موفق باشید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...