رفتن به مطلب

جذب نیروی برنامه نویس php

پست های پیشنهاد شده

شرکت تدبیر رسانه سهند، فعال در زمینه تبلیغات و IT، به چند طراح وب سایت با تخصص های زیر نیاز دارد:

تسلط کامل به زبان PHP

تسلط کامل به HTML5 & CSS3 , Jquery

تسلط کامل به سیستم وردپرس و جوملا جهت طراحی پوسته و افزونه اختصاصی

لطفا رزومه ی خود را از طریق ایمیل داده شده ارسال فرمایید.

حقوق و مزایا پس از بررسی رزومه مشخص خواهد شد.

آدرس: تبریز-خیابان امام-نرسیده به چهارراه شریعتی-جنب سینما آزادی-ساختمان پلاسما-طبقه دوم-واحد ۴

ایمیل: tmediaa@gmail.com

وبسایت: tmediaa.com

لینک به ارسال

سلام.

اولا: عنوان تاپیک زدید برنامه نویس PHP!

دوما: خط اول توضیحات نوشتید طراح وبسایت!

توضیح: طراح و برنامه نویس کارشون از هم جدا هست.

سوما: تسلط داشتن به همه ی موارد بالا تقریبا غیرممکنه و اینکه کسی هم که میگه من به همه موارد گفته شده تسلط دارم، به من نشون بدید که یک تست ازش بگیرم!

توضیح: از تمام فعالان حوزه وب بپرسید تخصص و تسلطتون چیه؟ نهایتا 2 مورد از موارد بالا رو میگن! اما خب واقعا «تسلط» دارن توی همون 2 مورد!

ویرایش شده توسط odyseh
لینک به ارسال

این همون نیسـت؟

نیروی وردپرس کار

اون تاپیک برای جذب نیروی وردپرس کار بود اما در این تاپیک از نیروهایی با تخصص های مختلف دعوت به همکاری شده.

سلام.

اولا: عنوان تاپیک زدید برنامه نویس PHP!

دوما: خط اول توضیحات نوشتید طراح وبسایت!

توضیح: طراح و برنامه نویس کارشون از هم جدا هست.

سوما: تسلط داشتن به همه ی موارد بالا تقریبا غیرممکنه و اینکه کسی هم که میگه من به همه موارد گفته شده تسلط دارم، به من نشون بدید که یک تست ازش بگیرم!

توضیح: از تمام فعالان حوزه وب بپرسید تخصص و تسلطتون چیه؟ نهایتا 2 مورد از موارد بالا رو میگن! اما خب واقعا «تسلط» دارن توی همون 2 مورد!

هدف جذب برنامه نویسان php که روی یکی از cms های اون مسلط هستند بوده. اما داشتن یکی از موارد بالا کافیه، نیازی به داشتن همه ی تخصص ها با هم نیست.

لینک به ارسال

ببينيد كل بحث ما اين هست كه شما هر چند وقت ميايد و يه پست مشابه ميزاريد و ميريد

يعني كاملا مشابه همون پست قبلي كه اين خودش نوعي اسپم هست

لینک به ارسال

ببينيد كل بحث ما اين هست كه شما هر چند وقت ميايد و يه پست مشابه ميزاريد و ميريد

يعني كاملا مشابه همون پست قبلي كه اين خودش نوعي اسپم هست

من متوجه نمیشم این کجاش مشابه پست قبلیه؟! پست قبلی درخواست همکاری از وردپرس کاران عزیر کرده بود و این پست از برنامه نویسان، طراحان، وردپرس کاران و جوملا کاران دعوت به همکاری کرده، گسترش همکاری رو من چطور نشون میدادم؟! این کجاش اسپمه؟! دو تا پست متفاوت داده شده، خیلی سخت گیرانه دارید برخورد می کنید...

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...