رفتن به مطلب

کمک و راهنمایی در مورد قالب سایت

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت اساتید بزرگوار

من یک قالب رایگان دانلود کردم و بعد از نصب و کار روی آن هنوز نتونستم بفهمم بنر روی سایت را چطوری باید لینکش رو بزارم تا در سایت قابل مشاهده باشه و دوم اینکه کادر قرمزی که کنار اسلاید شو هست را نتونستم چیزی دران جایگزین کنم

لطفا راهنمایی کنید

آدرس سایت http://saletop.ir

به نظر شما آیا روی این قالب رایگان کار کنم ارزش دارد یا نه از نظر سئوی سایت هم لطفا بگید خوب هست یا نه

این سایت 2 روزه که راه افتاده

با تشکر

لینک به ارسال

برای کادر نارنجی باید کدهای قالب بررسی بشه لینک دانلود قالب را بگذارید

با سلام و خسته نباشید استاد من این فروشگاه را از این سایت دانلود کردم

http://www.dbstheme.com/viper/

لینک به ارسال

معمولا این پوسته ها بخش تنظیمات دارن. اونجا رو بررسی کردید؟

در مورد سئو هم شما روی هر پوسته ای درست سئو کنید مشکلی پیش نمیاد.

لینک به ارسال

بله رفتم نو قسمت تنظیمات ولی اگه با پی اچ پی نوشته شده باشه من خیلی بلد نیستم نبود یعنی شاید من پیدا نکردم

فقط یک جایی داره که می تونی تعداد محصولات د صفحه اول رو مشخص کنی وتویک کادر دیگه اگر چیزی بنویسی نشان داده میشه توی سایت اونهم با فونت خیلی کوچیک

ویرایش شده توسط hosien
لینک به ارسال

این قالب بر پایه فریم ورکه بعد از نصبش باید فریم ورک

http://wordpress.org/plugins/options-framework/

اینستال بشه و از طریق افزونه ها فعال سازی بشه بعد از فعال سازی یک گزینه در پیشخوان نمایش با نام تنظیمات قالب خواهید دید که حاوی سه تب است Homepage - Slider و Banner Settings از طریق این سه تب تنظیماتتون رو اعمال کنید

لینک به ارسال

برای کادر نارنجی رنگ وارد پیشخوان نمایش - فهرست ها بشید یک فهرست بسازید و گزینه منوی اولیه را برای فهرست تیک دار کنید و ذخیره نمایید

لینک به ارسال

این قالب بر پایه فریم ورکه بعد از نصبش باید فریم ورک

http://wordpress.org...ions-framework/

اینستال بشه و از طریق افزونه ها فعال سازی بشه بعد از فعال سازی یک گزینه در پیشخوان نمایش با نام تنظیمات قالب خواهید دید که حاوی سه تب است Homepage - Slider و Banner Settings از طریق این سه تب تنظیماتتون رو اعمال کنید

خدمت استاد عزیز عرض کنم که فریم ورکه را نصب کرده بودم و این تب ها هم اضافه شده در قسمت بنر ستینگ میشه تغییر داد در قسمت اسلایدر هم میشه کار کرد ولی در قسمت( هم پیچ ) دو کادر هست که اولی بایت تعداد محصولات در صفحه است و در کادر دومی که کادر متوسطی داره نوشته

Enter the offer banner url

من در این کادر آدرس بنر گذاشتم و هم متنی را یاداشت کردم ولی بعد از ذخیره در صفحه اول سایت توی کادر نارنجی فقط آدرس بنر ویا متنی که داخل کادر بنویسی نمایش داده می شه اونهم متن فقط با یک فونت کوچک

برای کادر نارنجی رنگ وارد پیشخوان نمایش - فهرست ها بشید یک فهرست بسازید و گزینه منوی اولیه را برای فهرست تیک دار کنید و ذخیره نمایید

این کارهایی رو که گفتی انجام دادم ولی بعدش چکار کنم تغییری رو ندیدم تو سایت

لینک به ارسال

kah

خدمت استاد عزیز عرض کنم که فریم ورکه را نصب کرده بودم و این تب ها هم اضافه شده در قسمت بنر ستینگ میشه تغییر داد در قسمت اسلایدر هم میشه کار کرد ولی در قسمت( هم پیچ ) دو کادر هست که اولی بایت تعداد محصولات در صفحه است و در کادر دومی که کادر متوسطی داره نوشته

Enter the offer banner url

من در این کادر آدرس بنر گذاشتم و هم متنی را یاداشت کردم ولی بعد از ذخیره در صفحه اول سایت توی کادر نارنجی فقط آدرس بنر ویا متنی که داخل کادر بنویسی نمایش داده می شه اونهم متن فقط با یک فونت کوچک

این کارهایی رو که گفتی انجام دادم ولی بعدش چکار کنم تغییری رو ندیدم تو سایت

در Banner 1 Image نشانی بنر با ابعاد 125 در 125 را می گذارید در Banner 1 Image alt tag نوشته ای که اگر تصویر لود نشد مشخص کننده محتویاتش باشد در Banner 1 Url نشانی پیوند و Banner 1 link title متن تایتل که وقتی موس روی تصویر می رود دیده می شود

لینک به ارسال

kah

در Banner 1 Image نشانی بنر با ابعاد 125 در 125 را می گذارید در Banner 1 Image alt tag نوشته ای که اگر تصویر لود نشد مشخص کننده محتویاتش باشد در Banner 1 Url نشانی پیوند و Banner 1 link title متن تایتل که وقتی موس روی تصویر می رود دیده می شود

خیلی شرمنده هستم که اینقدر مبتدی هستم و متوجه نمی شوم

کاری رو که می گید انجام می دم ولی تصویر کوچک در وبلاگ تغییر پیدا میکنه نه در فروشگاه (این جایگها برای تغییر در وبلاگ هست )

الان نمونه تغییر داده اش در وبلاگ سایت موجود است

شرمنده

ویرایش شده توسط hosien
لینک به ارسال

سشایتتون خیلی سنگینه باز نمی شه

ولی تفاوتی بین قالب فروشگاه و وبلاگ نیست کنترل + F5 را بزنید درست می شه

اگر منظورتون بخش بالای سایته اون بخش اسلایدره کنار تب بنر تب تنظیماتشه

دسته بندی مورد نظرتون رو انتخاب کنید و تعداد مطالب برای نمایش

از طریق پروداکت

و مطالب دسته مورد نظر باید تصویر شاخص و Product description را داشته باشند تصویر بجای تصویر قرار می گیره و متن Product description در بخش نارنجی

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

باتشکر از همه دوستانی که تا الان بنده را اهنمایی کردند مشکلم حل شد

چند وقت نتونستم بیام و تشکر کنم از دوستانی که کمکم کردند شرمنده و عذر خواهی می کنم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...