رفتن به مطلب

مشکل لود نشدن تنظیمات قالب Game Speed

SASHA

پست های پیشنهاد شده

درود دوستان

پوسته Game Speed (لینک)

در نسخه جدید وردپرس ، تنظیماتی که پوسته داره متاسفانه لود نمیشه. بعد آپگرید به آخرین نسخه وردپرس این مشکل به وجود آمده.

یک سایت جدید نصب کردیم بروی اون هم همین مشکل بود ، با چند مرورگر مختلف تست کردیم باز هم مشکل بود

پس قالب با آخرین نسخه وردپرس مشکل داره ، البته فقط تنظیماتش ...

الان دستی در header یک کلاس بندی مربوط به لوگو که از تنظیمات میشد لوگو قرار داد ...رو حذف کردیم لوگو رو ازون قسمت قرار دادیم دستی.

میخواستم ببینم تنظیمات دیگش رو بخوایم دستی تغییر بدیم باید کدام قسمت بریم؟

برای اینکه اون ضبدر بالای اسلاید از بین بره باید تنظیمات بروی Native Thumbnail باشه که نمیدونم از کدام قسمت میشه تغییر داد...

این کد هست هرکاری میکنیم تغییری حاصل نمیشه

<th scope="row"><label for="thumbok">پردازش تصاویر بندانگشتی</label></th>
<td><select name="thumbok" id="thumbok">
<option value="yes" <?php if(get_option('thumbok') == 'yes'){?>selected="selected"<?php }?>>Native Thumbnail</option>
<option value="no" <?php if(get_option('thumbok') == 'no'){?>selected="selected"<?php }?>>TimThumb</option>

لینک به ارسال

پوسته اصلی در اینجاست:

www.dalih.net/wordpress-themes/game-speed/

فکر میکنم با نسخه جدید هم مشکلی نداشته باشه

• امتیاز 1
لینک به ارسال

تست شد مشکل داشت!

الان تنظیمات رو نمیشه از داخله فایل ها یا دیتابیس تغییر داد؟ بحرحال پیشفرض تنظیمات بروی یک گزینه ایی هستند الان بخوایم تغییر بدیم باید کدام فایل ویرایش بشه ؟ دقیقا قسمت کدی که در ارسال اول قرار دادیم

لینک به ارسال

کسی از دوستان نیست یک راهنمایی کنه برای تغییر تنظیمات تا کار ما راه بیوفته ؟ بیش از یک ماهی هست دنباله جواب میگردیم :(

لینک به ارسال

ارسال اول بنده رو یک دور مطالعه میکردید عرض کرده بودم ! با چند مرورگر تست کردم

این مشکل بنده تنها نیست مشکل همه است

خیلیا دیگه دیدم همچین مشکلی دارند!

لینک به ارسال

والا درخواستم سخت نیست ، یکی از دوستان یکم وقت بذاره رو مشکل ما ممنون میشم تا از معطلی یک ماهه دربیایم! فقط بخاطر همین دسترسی نداشتن به تنظیمات قالب کلی معطلیم سایت رو استارت بزنیم.

فقط میخواستم بدونم تنظیمات تو کدوم فایل به صورت پیشفرض قرار داره تا ازونجا تغییرش بدیم؟

لینک به ارسال

دوست عزیز

حتما میدونید اینجا با اسپم به شدت برخورد میشه

تاپیک بایگانی شد

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...