رفتن به مطلب

مشکل نمایش اندازه فونت در گوگل کروم

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من راستش اومدم منو بار خودمو فونتش رو از بی کودک به بی یکان تغییر دادم اما متاسفانه در مرورگر گوکل کروم بهم ریخته و با سایز بزرگتر نشون داده میشه

ولی در فایر فاکس به خوبی نمایش داده میشه .. کدی وجود داره که تعریف کنم در مرورگر کروم به این صورت نمایش داده بشه و در فایرفاکس به این صورت ؟؟

فایر فاکس :

4qgywupwctdhu7uht5x8.jpg

گوگل کروم :

9sa48mnyj0wl4zfjbb6u.jpg

لینک به ارسال

f

فونت بقیه بخشهای سایتتون درست هست؟

آدرس سایت؟

بله همرو چک کردم و درست بودن

ادرس سایتم توی امضام هست www.iranian-cs.com

فقط هم این مشکل رو با کروم دارم الان فونت رو گذاشتم میتونید ببینید که فقط در مرورگر های تحت webkit بهم ریختس

لینک به ارسال

نشانی آنلاین لطفا

نشانی که دادید ارور داره

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/iranians/public_html/wp-content/themes/iranian-cs/functions.php:1089) in /home/iranians/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 875

حدس می زنم مشکل از خود فونت نیست احتمالا اندازه های تعریف شده برای margin یا padding مشکلی دارند یا font-size با درصد تعریف شده

لینک به ارسال

نشانی آنلاین لطفا

نشانی که دادید ارور داره

حدس می زنم مشکل از خود فونت نیست احتمالا اندازه های تعریف شده برای margin یا padding مشکلی دارند یا font-size با درصد تعریف شده

عجیبه سایت با این ادرس بالا میاد http://iranian-cs.com/ ولی با www ارورفایل فانکشن رو میده !!!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...