رفتن به مطلب

آموزش طراحي پوسته (قالب) براي وردپرس از 0 تا 100

پست های پیشنهاد شده

خیلی حرکت خوبی هست به شرطی که نیمه تمام رها نشه !

به نظرم اگه مبحث تبدیل psd به وردپرس ( البته شاید سخت هم باشه ) بیشتر مفید باشه !

این یه نظر یکی دیگه همه اگه میشه ریپ قالب هم آموزش بدید :D

یه چیزه دیگه ، اگه آموزش ها ویدئویی باشه هم برای ما راحتتره و هم برای کسی که آموزش هارو تهیه میکنه ...

دوست عزیز بنظر بنده اگر توابع اول آموزش داده بشه مفید تره شما وقتی توابع وردپرس رو کاملا تسلط داشته باشید بهش دیگه فکر میکنم 70 درصد کار تمومه و طراحی راحتر میشه

دوستانی که با نظر بنده موافقن که بیشتر روی توابع و محتوا کار بشه اعلام کنند تا نظرات و پیشنهادات معلوم بشه

دوستانی هم که موافقن بیشتر روی مباحث html و css کار بشه هم نظرات خودشون رو اعلام کنند

بنظر من بین این دو مورد باید یک نظر سنجی در پست قرار داده بشه ...

لینک به ارسال

سلام

آقای Black_Sky و دوست گلمون آقا کسری ممنون از زحمت هایی که بدون چشم داشت و فقط برای کمک به بقیه میکشین :)

حتماً استفاده میکنم.

اگر امکانش بود، میون سرفصل هاتون بخش آموزش نوشتن پلاگین های پیشرفته و تعامل با دیتابیس رو هم اضافه کنید.

دیگه اون ته تهش اگر وقت بود، فایل های خود هسته وردپرس رو معرفی کنید و نحوه تغییرات رو آموزش بدید.

ممنون ^_^

لینک به ارسال

اگه خدا بخواد و طبق این آموزش ( و آموزش های جزئی دیگه ) طراحی پوسته رو یاد بگیرم می خوام یه قالب فوق پیشرفته با امکانات فراوان طراحی کنم برای هر سایتی با هر موضوعی. طرح PSD این قالب تو ذهنمه و هنوز پیادش نکردم.

لینک به ارسال

طبق صحبت هايي كه با دوست خودم آقا كسرا شد

مباحث در حال تاييد

و آموزش ها هم تا 35% جلو رفتند (آموزش در مورد توابع و.. ميگم)

لینک به ارسال

به این آموزش ایمان دارم و می دونم که خیلی ها می تونن طراح و برنامه نویس پوسته وردپرس بشن.

لینک به ارسال

اگه آموزش تصویری باشه چه با عکس چه ویدئو

که بصورت تک تک همه کارا توضیح داده بشه عالیه

تبدیل قالب html به وردپرس خودش مسئله ای هست که من به شخصه نیاز دارم

طراحی فتوشاپ که سلیقه ای هست و فقط میمونه بخش خیلی سخت کدنویسی

ما بدجور نیاز داریم مرسی

لینک به ارسال

اگه آموزش تصویری باشه چه با عکس چه ویدئو

که بصورت تک تک همه کارا توضیح داده بشه عالیه

تبدیل قالب html به وردپرس خودش مسئله ای هست که من به شخصه نیاز دارم

طراحی فتوشاپ که سلیقه ای هست و فقط میمونه بخش خیلی سخت کدنویسی

ما بدجور نیاز داریم مرسی

قرار بر اين شد كه اقا كسرا دوست عزيزمون قسمت psd به html آماده كنه من هم قسمت html به wodprees

در ضمن آموزش به صورت تصويري و فايل متني ميباشد(سعي ميكنيم صدا نداشته باشد تا حجم كم شود و قابل استفاده براي همه باشد)

به این آموزش ایمان دارم و می دونم که خیلی ها می تونن طراح و برنامه نویس پوسته وردپرس بشن.

100% من خودم وقتي اومدم اينجا وردپرس نميدونستن چي بود از بس گشتم به اينجا رسيدم بعدش با كمك اساتيد رسيدم به طراحيو فارسي سازي و پلاگين نويسي و...

لینک به ارسال

قرار بر اين شد كه اقا كسرا دوست عزيزمون قسمت psd به html آماده كنه من هم قسمت html به wodprees

در ضمن آموزش به صورت تصويري و فايل متني ميباشد(سعي ميكنيم صدا نداشته باشد تا حجم كم شود و قابل استفاده براي همه باشد)

ولی فکر نمیکنم با صدا چندان حجم رو ببره بالا -20 دقیقه حدود 60 مگی میشه و فکر نکنم اینجا کسی اینقدر مشکل داشته باشه برای دانلود این حجم -مفهمون آموزش ها و کیفیتشون با صدا بهتر و بالاتر میره

لینک به ارسال

توضیح مختصر و ساده ای هم بدین ؛ خیلیا وقتی میشنون html یا css و.. کلا میگن بابا اینا دیگه چیه چطور css رو یاد گرفتی؟

- html , css : با یکسری کد که میشه از برخی جاها پیدا کرد و به عنوان مکمل ازش استفاده برد یا با نرم افزاری مثه فرونت پیج (یادش بخیر) میتونید صفحه هایی که سایتها ساخته میشنو بوجود آورد ( اینم یه فیلم کوتاه که بهتر متوجه بشین ) حالا در کنار اینا ما برای اینکه زیاد از ترکیب کدها هر بار برای نوشته ها استفاده نکنیم میام یه فایل درست میکنیم و با این کد ... که داخل html میذاریم فایل css مهربونمون رو فراخونیش می کنیم . مثلا تمام نوشته ها رو تو این بخشا یه کلاس میدیم و بعد تو فایل css مگیم بچه ها شما همه رنگتون قرمز (اینم مختصر فیلم یا عکس)

خداییش خیلی وقتا یه چیزایی رو به حدی با فرم و حالت خاص بیان میکنیم که هرکس مشتاق یادگیریه ؛ نه اینکه کنار میذاره بلکه دیگه با شنیدنش رنگش عوض میشه - یادمه power point رو 15 جلسه کلاس میذاشتن ؛ اونوقت تو 1 ساعت بهتون پاورپوینتو یاد میدم برید خودتون آموزش بدین میکس و اتوران سازیو و فتوشاپو و آفیس و نصب cms و اسکریپتو و... کلا اصولشو که کلا یکی راه بیفته خیلی سادست ، چرا بعضیا سخت میگیرن ، چرا بزرگ میکنن ؛ کورل ! آخه چی داره، یه روز یکی پیشم بود گفت کورل بلدین ، گفتم ، گفتم این کورل بازش کن : باورتون بشه یا نه روز بعد لوگو زد تابلو کردن واسه یه فروشگاه ( خلاصه بگم راه افتاد و کم کم ریزه کاریارو یاد گرفت و الان میگم یاد گرفتی ؛ میخنده) چون دیدش فرق میکنه ، از منم کاراش مورد پسندتره.

ویرایش شده توسط silver21
لینک به ارسال

دوستان آموزش در لينك زير ادامه خواهد داده شد

توسط دوست خوبم كسرا جان

http://forum.wp-parsi.com/topic/12965-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%82%D8%AF%D9%85-%D8%A8%D9%87-%D9%82%D8%AF%D9%85-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D9%BE%D9%88%D8%B3%D8%AA%D9%87-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3-%D8%A7%D8%B2-%D9%85%D8%A8%D8%AA%D8%AF%DB%8C-%D8%AA%D8%A7-%D9%BE%DB%8C/

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

دوستان فیلم های آموزشی رو با نرم افزار 7zip فشرده کنید چون فوق العادس

فیلم چند صد مگابایتی رو تبدیل به 10 یا 20 مگ میکنه !

لینک به ارسال

دوستان فیلم های آموزشی رو با نرم افزار 7zip فشرده کنید چون فوق العادس

فیلم چند صد مگابایتی رو تبدیل به 10 یا 20 مگ میکنه !

ممنون بابت راهنمايي

در تاپيك كسرا جان در حال آماده سازي ميباشند

لینک به ارسال

دوستان پیشنهاد میکنم حتمی آموزش های دوست خوبمون رو دنبال کنید خیلی مفیده

من دارم دنبال میکنم خیلی چیزی یاد گرفتم و الان تونستم تا 40 درصد پیش برم و اولین قالب وردپرس خودمو طراحی کنم

اینم لینکش میتویند ببینید - کلیک کنید

لینک به ارسال

الان هرکی داره میاد کارش رو تبلیغ کنه؟؟

پست های اضافه حذف شدن...

لینک به ارسال

تاپیک 5 صفحه رفته جلو ولی همش حرف بوده!!

برای همین تاپیک ایجاد شده

برای پیشنهاد دادن دیگر کاربران برای موضوعات آموزشی

لینک به ارسال
سلام ، بچه ها کی این آموزش جدید میاد ؟

دوستان نوشتن و اماده سازي مطالب به زبان ساده ساده اي نيست

همه ما هم مشغله خودمون داريم و در حال آماده سازي هستيم

تاپیک 5 صفحه رفته جلو ولی همش حرف بوده!!

نميدونم شما چي برداشت ميكنيد اما اين تاپيك جاي پرسش و پاسخ درباره آموزش بود و تاپيك زير محل آموزش هست

http://forum.wp-parsi.com/topic/12965-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%82%D8%AF%D9%85-%D8%A8%D9%87-%D9%82%D8%AF%D9%85-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D9%BE%D9%88%D8%B3%D8%AA%D9%87-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3-%D8%A7%D8%B2-%D9%85%D8%A8%D8%AA%D8%AF%DB%8C-%D8%AA%D8%A7-%D9%BE%DB%8C/

لینک به ارسال

دوستان نوشتن و اماده سازي مطالب به زبان ساده ساده اي نيست

همه ما هم مشغله خودمون داريم و در حال آماده سازي هستيم

نميدونم شما چي برداشت ميكنيد اما اين تاپيك جاي پرسش و پاسخ درباره آموزش بود و تاپيك زير محل آموزش هست

به نظره من اگه یه گروه میشدید بهتر بود ...من بلد نیستم وگرنه کمکتون میکردم ... قبول هم دارم کاره سختی هست

لینک به ارسال

دوستان هم درست می گن نه آموزش PSD به HTML گذاشته شد نه HTML به وردپرس.

اگه یه قالب PSD مد نظرتون بود و اون رو به HTML تبدیل می کردید و همون HTML رو به وردپرس تبدیل می کردید بهتر بود.

این رو هم قبول دارم که آموزش از موضوع اصلی خودش منحرف شده.

ویرایش شده توسط Ghaem
لینک به ارسال

من کاره ای نیستم ولی آقا کسرا که آموزش وردپرس را شروع کرد در این تاپیک:

http://forum.wp-pars...از-مبتدی-تا-پی/

نمیدونم چی شد اصلا دیگه ادامه نداد

هفته پیش بود برای یک افزونه ایمیل زدم که انجام بده گفت بیمار هست و نمیتونه فکر کنم به خاطر همین هست نمیتونه بیاد ادامه بده

پس چی شد این اموزش ! مرد یعنی حرفش !

همین کاربرائی مثل شما هستن که انگیزه یک نفر را از بین میبرن

کسائی که دارن آموزش میدن یا کمک میکنن تو این انجمن به شما بدهکار که نیستن همش از روی لطفشون هست

اگر مرد بودن به این چیزا بود و میخواست ثابت بشه شما اولین مرد روی کره زمین بودی !

خود من همه مشکلاتتم در این انجمن برطرف شد در صورتی که به هرکسی میگفتم پول میخواست حتی برای یک سوال ساده که توی این انجمن مشکلم برطرف شد پیش هرکی رفتم بالای 100 هزار تومان هزینه خواست ولی تو این انجمن رایگان مشکلم برطرف شد

اگر ما کاربرای ایرانی که چیزی بلد نیستیم قدر شناس زحمتای کسائی بودیم که بدون منت بهمون کمک میکنن الان اینترنت پر بود از آموزش نه اینکه به جای تشکر بیایم بگیم فلانی چون آموزش نداد مرد نیست !

تو این انجمن هستن کسائی که بدون منت شب و روز کمک میکنن آقای فخار آقا مرتضی آقا پارسا و همه ی مدیرا و همیارا که ارزش این کارشون خیلی بیشتر از مرد بودن(از نظر شما) ارزش داره

ویرایش شده توسط bmppc2
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...