رفتن به مطلب

مشکل در نصب وردپرس در دامنه ADDON شده

پست های پیشنهاد شده

سلام

من قبلا در ریشه اصلی یک سایت با وردپرس داشتم. امروز یک دامنه دیگه خریدم در همان هاست Addon اش کردم و در Public-html یک پوشه با نام دامنه برای من ساخته شد (همون جایی که محتویات فایل های وردپرسی سایت قبلی من اونجاست)، من فایل نصب وردپرس را از حالت فشرده خارج کردم و روال قبلی را انجام دادم، ولی الان که بانک اطلاعاتی جدید و یوزر جدید برای همین سایت جدید درست می کنم و اون رو تو wp-config معرفی می کنم اصلا موقع نصب نمیشناسه بانک رو! یعنی تا زمانیکه پسورد رو وارد اون فایل نکردم خطای عدم ارتبطا با بانک رو میده اما زمانیکه پسورد رو میزنم کلا هیچی نشون نمیده! و فرآیند نصب انجام نمیشه! آدرس زیر رو میاره و هیچی نشون نمیده!

Example.com/wp-admin/install.php

ویرایش شده توسط Sinanium
لینک به ارسال

سلام

اگر نام کاربری و نام پایگاه داده رو با هم سِت کرده باشین نباید مشکلی باشه

در صمن شما نسخه آخر wp رو از اینجا دانلود کنید .

در نسخه جدید نیازی به ویرایش دستی wp-config ندارید.

Capture_321.JPG

و به صورت خودکار امکان ساخت و وارد کردن اطلاعات به wp-config رو دارید

Capture1_9.JPG

لینک به ارسال

ممنونم، من کلا با دانلود از سرور این سایت http://wp-persian.com مشکل دارم و فایل‎ها تا آخر دانلود نمیشن! n بار تست کردم نشد! تو آدرس دیگه ای نیست بگیرم؟

ضمنا منظورتون از Set کردن نام کاربری و نام پایگاه داده چیه؟

وقتی من رمز رو درست در wp-config وارد می کنم صفحه سفید میاد، ولی وقتی غلط می‎زنم میگه خطای دسترسی به پایگاه داده!

با سلام و احترام به شما کاربر گرامی این راه هم امتحان کنید خالی الز لطف نیست ما یک دامنه اصلی داریم در پوشه پابلیک اچ تی ام ال درست ؟

حالا یک اد دامین زدیم به اسم تست 1 که این دامین یک فولدر میسازه تو پوشه پابلیک اچ تی ام ال مثلا پوشه تست 1 حالا شما یک وردپرس نصب شده تو پوشه پابلیک اچ تی ام ال دارید یک وردپرس هم تو پوشه تست که نصب نشده شما اون وردپرسی که تو پوشه پابلیک هست یک فایل داره به نام .htaccess که این فایل رو شما تغییر نام بدید موقت بعد برید برای نصب ورد پرس فولدر تست احتمالا حل شه مشکل اگه باز هم به مرحل نصب نرفت یه wp-admin بعد ادرس بزنید خبرشم بدید ;)

ویرایش شده توسط a2h
لینک به ارسال

منظورم از set کردن پایگاه داده و نام کاربر داخل پنل هاستتون هست .

چون اکثرا کسایی که دیتابیس میسازن یادشون میره set کنن به خاطره همین تو شناسایی پایگاه داده دچار مشکل میشن

اگر تا خودتون ورد پرس و نصب کرده باشین مشکلی تو نصب ندارین

از این آدرس نسخه نهایی رو دانلود کنید

http://fa.wordpress.org/wordpress-3.6.1-fa_IR.zip

لینک به ارسال

منظورم از set کردن پایگاه داده و نام کاربر داخل پنل هاستتون هست .

چون اکثرا کسایی که دیتابیس میسازن یادشون میره set کنن به خاطره همین تو شناسایی پایگاه داده دچار مشکل میشن

از راهنمایی های شما و همچنین لینک وردپرس ممنونم، لطف کردید.

مشکل اگه باز هم به مرحل نصب نرفت یه wp-admin بعد ادرس بزنید خبرشم بدید

;)

ممنون، با انجام این کار مشکلم حل شد! لطف کردید.

لینک به ارسال

سلام

از دیشب که این دامنه دوم درست شد، کل صفحات سایت اول بجز صفحه اصلی هنگام باز شدن خطای 404 میدن! اونم نه صفحه 404 اختضاصی قالب خودم، که همون صفجه 404 مرورگر:

دلیلش چیه؟ مرسی

Not Found

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

ویرایش شده توسط Sinanium
لینک به ارسال

الان که دقت کردم در Cpanel دیدم محتویات فایل .htaccess من خالی شده! فعلا با یک فایل پیشفرض جایگزینش کردم. فایل htaccess من داخلش محتوای متفاوتی بود، الان به هاست بگم دقیقا همین فایل رو به من میده؟

من افزونه Beter Security رو نصب کرده بودم و صفحه Login به سایت آدرس جدیدی داشت و الان هرچی رو امتحان می کنم نمی تونم صفحه Login به سایت رو پیدا کنم، فکر کنم این افزونه یه چیزهایی رو تو اون htaccess نوشته بود که الان می بینه نیست!

ویرایش شده توسط Sinanium
لینک به ارسال

الان که دقت کردم در Cpanel دیدم محتویات فایل .htaccess من خالی شده! فعلا با یک فایل پیشفرض جایگزینش کردم. فایل htaccess من داخلش محتوای متفاوتی بود، الان به هاست بگم دقیقا همین فایل رو به من میده؟

من افزونه Beter Security رو نصب کرده بودم و صفحه Login به سایت آدرس جدیدی داشت و الان هرچی رو امتحان می کنم نمی تونم صفحه Login به سایت رو پیدا کنم، فکر کنم این افزونه یه چیزهایی رو تو اون htaccess نوشته بود که الان می بینه نیست!

سلام

شما نیازی نبود به .htaccess دست بزنی و اسمش و عوض کنی تا بتونی یه wp دیگه نصب کنی فقط یکم دقت میکردی همه چی درست میشد

حالا کلا پاکش کردی یا فقط اسمشو عوض کردی ؟؟؟؟؟؟

اگه پاکش کردی یه تیکت بزن به هاستینگت بگو آخرین بک آپ و برات نصب کنه

لینک به ارسال

دیگه چیکار کنم! شد دیگه!

من فقط اسمش رو عوض کردم اما بعد که اسمش رو برگردوندم دیدم محتویاتش هم پاک شده!!

من الان یک تیکت زدم گفت امکان بازگرداندن به یک روز قبل هست اما من دیشب کلی پست داخل سایت گذاشتم، یعنی همه این پست ها با بازگرداندن بک آپ پاک میشن؟ نمیشه فقط همون فایل htaccess رو به من بده؟

لینک به ارسال

دیگه چیکار کنم! شد دیگه!

من فقط اسمش رو عوض کردم اما بعد که اسمش رو برگردوندم دیدم محتویاتش هم پاک شده!!

من الان یک تیکت زدم گفت امکان بازگرداندن به یک روز قبل هست اما من دیشب کلی پست داخل سایت گذاشتم، یعنی همه این پست ها با بازگرداندن بک آپ پاک میشن؟ نمیشه فقط همون فایل htaccess رو به من بده؟

نمیدونم باید به هاستینگت بگی ببینی برات چیکار میکنه

لینک به ارسال

با سلام واحترام مشکل اونقدر جدی نیست که بخواهید به هاستینگ بگید دقت کنید وارد ورد پرس اولی بشید وارد مدیریت از منو پیشخوان به تنظیمات رفته و به لینک یکتا در تنظیمات بروید و نوع لینک دهی را مشخص کنید و ذخیره را بزنید مشکل حل میشه :) و همچنین وارد افزونه امنیتی بشوید و تک تک تب ها رفته و فقط ذخیره را بزنید تا تنظیمات

htaccess دوباره اعمال شود

اگر دقت کرده باشید من گفتم موقت اسم

htaccess را عوض کنید که بعد نصب دوباره برگردونید به حالت قبل که جای نگرانی نیست

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...