رفتن به مطلب

پست تایپ! یا پست به نوع مختلف بر اساس موضوع!؟

پست های پیشنهاد شده

وردپرس کارهای حرفه ...

یه چیزی هست بهش میگن ، پست تایپ ؟ کسی میدونه چیه ؟

مثلا میخوام موقع ارسال پست سه حالت باشه

موزیک

عکس

فیلم

بعد مثلا موزیک بزنم

یه کلاس خاص واسه پست ها در نظر بگیره و اون زمینه دلخواه های خاص رو داشته باشه

و واسه هر کدوم یک اینجوری باشه !

کسی میدونه راهنمایی کنه ؟

لینک به ارسال

بله می تونید با کاستوم پست تایپ این کار رو انجام بدین :) از طریق بخش آموزش می تونید شروع به یادگیری کنید http://forum.wp-parsi.com/tutorials/article/6-%D9%BE%D8%B3%D8%AA-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B4%DB%8C-%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9/

لینک به ارسال

ممنون اما خب این یکم حالا ک دیدم قضیش فرق میکنه با چیزی که من میخوام

من میخوام تو صفحه اصلی سایت به این شکل باشه ؟ اینجوری که خودم این تو صفحات جداگانه می سازه ؟

لینک به ارسال

این چیزی که می فرمایید دقیقاً همون پست تایپ هستش

اما جدای از این، می تونید برای دسته ی موزیک یک فایل single.php و برای دسته ی عکس یه سینگل دیگه طراحی کنید و هر کدوم به هر شکلی که مایلید قالب ریزی کنید.

من میخوام تو صفحه اصلی سایت به این شکل باشه ؟ اینجوری که خودم این تو صفحات جداگانه می سازه ؟

کدوم شکل؟

لینک به ارسال

دوست عزیز من میخوام تو صفحه جداگانه این کارو نکنم ! همه تویه ایندکس باشه مثلا یه قالب خبری باشه وقتی مثلا خبر ورزشی باشه رنگ پس زمینه و اینها فرق کنه

بطور کلی

مثلا اون Div که پست رو نشون میده

بر اساس یک آپشن یا تیک یا هرچی که بشه نوع استایلی که قراره بگیره محدود بشه به چند کلاس خاص خاص (class)

که این کلاس بر اساس اون آپشن یا تیک یا ... مشخص بشه

لینک به ارسال

پس اینی که میفرمایید ارتباطی با پست تایپ نداره - گویا فقط تفاوت در استایل برای دسته های متفاوته

اگر این تفاوت در استایل پست های دسته های مختلف هست که کافیه برای هر دسته یک استایل مجزا تهیه و در هدر فراخوانی کنید (صرفا بخش های مختلف باید در استایل های مختلف نوشته بشه و نیازی به بخش های مشترک نیست)

اما اگر این تفاوت استایل فقط در صفحه نخست هست که حتی نیاز به مورد بالا هم نداره - کافیه هر کوئری لیست ساز رو درون یک کلاس مجزا قرار بدید با دستور شرط برای ارسال متغیر دسته درون کوئری به کلاس div

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

سلام ، ممنون :)

آره حتی میشه با زمینه دلخواه هم اینکارو بکنم، ممنون بازم :)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...