رفتن به مطلب

کمبود امکانات وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان عزیزم

آیا میشه به سازندگان وردپرس درخواستی ارسال کرد تا کمی به امکانات جانبی وردپرس بی افزایند!

مثلا دیتالابف بطور کامل و زیبا به کاربران خود امکانات زیادی میده که بدون پلاگین بروی خودش هست.

ولی وردپرس باید افزونه نصب کنی!مثلا ارسال پیام خصوصی یا ارسال مطلب یا پیشخوان کاربر که بتونه پروفایلشو روی صفحات سایت تغییر بده و وارد مدیریت داخلی نشه!ویا کلی امکانات دیگه که در مدیریت دیتالایف بکاربرده شده!که هرکدوم از این امکانات در وردپرس یا باید کدنویسی بشه و یا با استفاده از افزونه این امکان فراهم بشه!

از ویژگی های وردپرس هم نمیشه چشم پوشی کرد.من خودم به شخصه وردپرسی هستم ولی امکانات بیشتر ،رضایت بیشتری هم فراهم میکنه!

اگر بشه بعضی از امکانات از اول بروی وردپرس قرار بگیره بنظرم کمبود هاش تا حد مطلوبی کاهش پیدا میکنه!

ویرایش شده توسط malekdaemon
لینک به ارسال

سلام

نظر خودم:

وردپرس سیاستش این شده که کم کم امکانات هسته رو کم کنه! اما چرا اینو میگم، نمونش همین قسمت پیوند هایی هست که حذف شده و با پلاگین اجرا میشه از این پس...

اما چرا: مسلما هر چی که تعداد توسعه دهنده بیشتر باشه، توسعه یک سیستم هم قوی تر میشه... و همچنین مسلما توسعه هسته سخت تر است از توسعه یک بخش کوچیک مانند پیوند ها... نتیجش هم میشه توسعه دهنده بیشتر برای بخش های بیشتر...

وردپرس دات کام رو دیدید؟ اخیرا شده فقط جای نوشتن!(البته به صورت بسیار متفاوت... البته امکانات دیگه وردپرس هنوز هم توی پیشخوان اختصاصی هر وبلاگ وجود داره... ولی در پیشخوان عمومی فقط جای نوشتن هست...)

آرزوم اینه که یک روز وردپرس همه بخش هاش بشه افزونه!! حتی قسمت تنظیماتش!! فقط یک جا باشه برای نوشتن! بعد کاربر بسته به نیازش بهش بال و پر بده...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...