رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

قبل از هرچیز اضافه کنم که کامل جستجو کردم و هیچ نتیجه ای حاصل نشد!

من یک قالب کدنویسی کردم و قسمت نظرات رو هم آماده کردم اما وقتی کاربر در پستی کامنت میذاره این کامنت در پست اول درج میشه.. به طور مثال یک کاربر در پستی با آیدی 468 کامنت میذاره و بعد از زدن دکمه ثبت به طور خودکار به پست با آیدی 1 منتقل میشه و کامنتش در اون پست درج میشه.. ممنون میشم اگر دوستان کمک کنند

کد فایل comment.php به شرح زیر می باشد:

<?php
if ( post_password_required() )
return;
?>
<div id="commentbox">
<?php if ( have_comments() ) : ?>
<h3 class="title">
<?php
printf( _nx( 'One thought on “%2$s”', '%1$s thoughts on “%2$s”', get_comments_number(), 'comments title', 'twentythirteen' ),
number_format_i18n( get_comments_number() ), '<span>' . get_the_title() . '</span>' );
?>
</h3>
<ol class="commentlist">
<?php
wp_list_comments( array(
'style' => 'ol',
'short_ping' => true,
'avatar_size' => 60,
) );
?>
</ol><!-- .comment-list -->
<?php
// Are there comments to navigate through?
if ( get_comment_pages_count() > 1 && get_option( 'page_comments' ) ) :
?>
<nav class="navigation comment-navigation" role="navigation">
<h1 class="screen-reader-text section-heading"><?php _e( 'Comment navigation', 'twentythirteen' ); ?></h1>
<div class="nav-previous"><?php previous_comments_link( __( '← Older Comments', 'twentythirteen' ) ); ?></div>
<div class="nav-next"><?php next_comments_link( __( 'Newer Comments →', 'twentythirteen' ) ); ?></div>
</nav><!-- .comment-navigation -->
<?php endif; // Check for comment navigation ?>
<?php if ( ! comments_open() && get_comments_number() ) : ?>
<p class="no-comments"><?php _e( 'Comments are closed.' , 'twentythirteen' ); ?></p>
<?php endif; ?>
<?php endif; // have_comments() ?>
<?php
$commenter = wp_get_current_commenter();
$fields = array(
'author' => ' <div id="comment_input"><p><label for="author">نام *</label><br><input type="text" name="author" id="author" class="txt_box" value="' . esc_attr( $commenter['comment_author'] ) . '" size="30"' . $aria_req . ' />' .
'</p>',
'email' => '<p><label for="email">ایمیل (بدون www) *</label><br><input type="text" name="email" id="email" class="txt_box" value="' . esc_attr( $commenter['comment_author_email'] ) . '" size="30"' . $aria_req . ' />' .
'</p>',
'url' => '<p><label for="url">وب سایت، وبلاگ (اختیاری)</label><br><input type="text" name="url" id="url" class="txt_box" value="' . esc_attr( $commenter['comment_author_url'] ) . '" size="30" />' .
'</p></div>',
);

$defaults = array(
'fields' => apply_filters( 'comment_form_default_fields', $fields ),
);

comment_form($defaults);
?>
</div><!-- #comments -->

لینک به ارسال

چیر خاصی توی کد دیده نمیشه

با پوسته پیش فرض همه چیز درست هست؟

لینک به ارسال

سلام مرتضی جان

اره با پوسته پیشفرض مشکلی نداره..

من هر قالب HTML رو که به وردپرس تبدیل میکنم سر همین بخش نظرات به مشکل میخورم

الان عینان همین مشکل تو چند کار قبلیمم به وجود اومده بود.. نمی دونم از چی هستش..

ممکنه تابع فرخوانی دیدگاه هارو اشتباهی در سینگل جای گذاری کرده باشم؟؟

تابع کامنت رو باید قبل از بسته شدن حلقه وردپرس گذاشت یا بعد از بسته شدن حلقه؟

لینک به ارسال

اگر امکان داره دوستان لطفا کدهایی رو که باید در فانکشن قرار بدیم + محتویات comments.php استاندارد رو بذارن اینجا ممنون میشم

لینک به ارسال

شما عینا کدهای پوسته پیش فرض رو استفاده کنید هم همین مشکل پیش میاد؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...