رفتن به مطلب

نظر شما در مورد (میهن وب هاست )

Farhad

پست های پیشنهاد شده

من احتمال زیاد عوضش میکنم فردا صبح اینا فقط دارن پول میگیرن یه کارمند هم بیشتر ندارن اونم شبا خوابه . دمت گرم هاست دی ال و دمت گرم نت افزار این نت افزار ی بدی داره اونم اینه پنل هاش واسه سایت های معمولی خیلی پهنا و ... دارن و لازم نیست فردا عوضش میکنم بهشون میگم مابقی را برگدونند

لینک به ارسال

فکر کنم منظورتون نت افرازه ، نه نت افزار :D .

نت افراز هم کار کردم ، ولی بهتره اگه کسی تخصص کافی داره بره سراغ vps ;)

خوب بعضی مواقع پیش میاد اشتباهی نت افراز شاید با این دید که نگاه کنی توی سرورهای اپاچی که ارائه میکنه همه امکانات رو توی پنل طلایی گذاشته .از طرفی هم ظرفیت 50 گیگ ظرفیتی نیست که بتونی پر کنی خیلی هم سایت داشته باشی و بک آپ روزانه هم بگیری فکر نمیکنم بیشتر از 5 گیگ رو بتونی پر کنی.اما شرکتهایی هستند که خیلی از نت افراز بهتر پنل میدن که البته بعضی هم امنیت بالایی دارن که فکر میکنم بد نیست به سراغ سرور های آشیانه و آبتین وب هاست بری

لینک به ارسال

چی بهتره ؟ ادم پول خوب بده یه جایی با کیفیت بره من نت افزار بودم سرویس هاش واسم زیاد بود واسه سایتم بردم میهن وب هاست دو روزه هر روز قعطی داره سایت انگار نه انگار ادم بازدید جمع میکنه اینا خراب میکنن . پشتیبانی ساعت 8 شب به بعد دیگه جواب نمی دهد تا فردا صبح .

احتمالا صاحبشم همون مدیر میهن دانلود هست که با تبلیغاتش اینا بالا اورده من بهشون تیکت زدم اگر واقعا ادامه دار هست این روند بگند تا من باهاشون تصفیه کنم سایت را منتقل کنم

بچه ها خیلی در خرید هاست دقت کنید

خیلی از هاست ها دان تایم بالای دارن و یا به غیر این خیلی سرعت سرور شون کمه

سایت من همین مشکل داره و هفته ای چند بار بازدید ها خیلی کم میشن

ویرایش شده توسط mortezafox
لینک به ارسال

چی بهتره ؟ ادم پول خوب بده یه جایی با کیفیت بره من نت افزار بودم سرویس هاش واسم زیاد بود واسه سایتم بردم میهن وب هاست دو روزه هر روز قعطی داره سایت انگار نه انگار ادم بازدید جمع میکنه اینا خراب میکنن . پشتیبانی ساعت 8 شب به بعد دیگه جواب نمی دهد تا فردا صبح .

احتمالا صاحبشم همون مدیر میهن دانلود هست که با تبلیغاتش اینا بالا اورده من بهشون تیکت زدم اگر واقعا ادامه دار هست این روند بگند تا من باهاشون تصفیه کنم سایت را منتقل کنم

http://forum.wp-parsi.com/topic/9928-%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%D9%85%DB%8C%D9%87%D9%86-%D9%88%D8%A8-%D9%87%D8%A7%D8%B3%D8%AA/

توی این تاپیک من تمام گرفتاری هامو درباره "میهن وب هاست" گفتم. این شرکت فقط اسم در کرده!!!! شده مثل یه فوتبالیستی که قبلا بازیش خوب بوده و سرشناس شده و الان پیر و بدون انگیزه هست ولی چون سرشناسه هنوز مردم بهش بها میدن. من کاملا با شما موافقم. سایت بنده هم هروقت بازدیدش زیاد میشه قطع میشه. توی هفته گذشته روزی دوبار و به مدت 7 ساعت قطع میشد و اگر ساعت 8 شب به بعد قطع میشد دیگه باید صبر میکردم تا صبح بشه خانم پورقربانی و گلشنی از خواب بیدار بشن و سایتمو درست کنن. من قبلا از از شرکت طلاهاست هاست خریده بودم و خداوکیلی اصلا حرف نداشت ولی بخاطر تبلیغات کاذب میهن وب هاست اونجا رو ول کردم و اومدم با این و واسه خودم دغدغه درست کردم.

لینک به ارسال

http://forum.wp-pars...ت-میهن-وب-هاست/

توی این تاپیک من تمام گرفتاری هامو درباره "میهن وب هاست" گفتم. این شرکت فقط اسم در کرده!!!! شده مثل یه فوتبالیستی که قبلا بازیش خوب بوده و سرشناس شده و الان پیر و بدون انگیزه هست ولی چون سرشناسه هنوز مردم بهش بها میدن. من کاملا با شما موافقم. سایت بنده هم هروقت بازدیدش زیاد میشه قطع میشه. توی هفته گذشته روزی دوبار و به مدت 7 ساعت قطع میشد و اگر ساعت 8 شب به بعد قطع میشد دیگه باید صبر میکردم تا صبح بشه خانم پورقربانی و گلشنی از خواب بیدار بشن و سایتمو درست کنن. من قبلا از از شرکت طلاهاست هاست خریده بودم و خداوکیلی اصلا حرف نداشت ولی بخاطر تبلیغات کاذب میهن وب هاست اونجا رو ول کردم و اومدم با این و واسه خودم دغدغه درست کردم.

خانم صادقی پس چرا همون تاپیک رو ادامه ندادین تا به نتیجه برسین؟

مدیر میهن وب هاست اومد هم از شما و هم از دوستای دیگه خواست اسم سرور یا آدرس سایت بدین ولی هیچ کدوم خبری ازتون نشد؟

اگر واقعا مشکلی بود بهتره با دلیل و مدرک اعلام کنین تا دوستای دیگه بدونن واقعا چه تصمیمی بگیرن

لینک به ارسال

اونو از طریق تیکت پیگیری کردن.

من خودم رو میهن وب هاست سایت دارم 100% راضی نیستم ولی ناراضی هم نیستم

چند وقت دیگه باید تمدید کنم

الان رو چه هاستی هستین؟

لینک به ارسال
  • 4 ماه بعد...

ببینید چی میگم. اینو بخونید دارم جدی میگم

توی این انجمن از خود میهن وب هاست میان و الکی تعریف میکنند

میهن وب هاست آشغاله-آشغال

سرعتش افتضاح

پینگ افتضاح

بک آپ روزانه هم ندارند دروغ میگن

پشتیبانی افتضاح

اصلا نرید طرفش که واقعا آشغاله

من هاست سایت ها و شرکت های زیادی بودم.

گول رنک و ثبت شرکتی و امتیازش را نخورید

باور کنید از هر سایت دیگه ای هاست بگیرید بهتره

پیش خودتون نگین این سایته چون عضو زیاد داره پس خوبه و مطمئن هست و قابل اطمینانه

باور کنید از هر لحاظی حساب کنید بده

از یه سایت جدید 100mbهاست 7000تومانی دارم، از میهن وب هاست هم 500mbهاست دارم

هاست 7000تومانیه که به حساب هم نمیومد، شرف داره به این میهن وب هاست.یعنی هم پینگش،هم سرعتش،هم آپتایمش،هم سرور و رنکینگش 180درجه بهتره.(لازم به ذکر است که هر دوتاش هم سرور آلمان هست)

فکر هم نکنید تا 7روز یا بر طبق قرارداد تا 3روز پس میگیرنا.روز دوم تیکت زدم واسه انصراف اصلا به روی خودشون هم نیاوردن و بعد از 2روز جواب سربالا دادن

ولی قبلش یه هاست داشتم.همه چیزش خوب بود ولی گول خوردم و پس دادم و پولمو هم کامل پس دادند، اونم بعد از 14روز!!!

اینایی را که نوشتم از روی تفریح نبوده.میدونم خیلی ها هم مثل خود من میان و میخوان نتیجه کلی بگیرن

آقا نرررررروووووو میهن وب هاست

ویرایش شده توسط qwaszx
لینک به ارسال

ببینید چی میگم. اینو بخونید دارم جدی میگم

توی این انجمن از خود میهن وب هاست میان و الکی تعریف میکنند

میهن وب هاست آشغاله-آشغال

سرعتش افتضاح

پینگ افتضاح

بک آپ روزانه هم ندارند دروغ میگن

پشتیبانی افتضاح

اصلا نرید طرفش که واقعا آشغاله

من هاست سایت ها و شرکت های زیادی بودم.

گول رنک و ثبت شرکتی و امتیازش را نخورید

باور کنید از هر سایت دیگه ای هاست بگیرید بهتره

پیش خودتون نگین این سایته چون عضو زیاد داره پس خوبه و مطمئن هست و قابل اطمینانه

باور کنید از هر لحاظی حساب کنید بده

از یه سایت جدید 100mbهاست 7000تومانی دارم، از میهن وب هاست هم 500mbهاست دارم

هاست 7000تومانیه که به حساب هم نمیومد، شرف داره به این هاست آشغال میهن وب هاست.یعنی هم پینگش،هم سرعتش،هم آپتایمش،هم سرور و رنکینگش 180درجه بهتره.(لازم به ذکر است که هر دوتاش هم سرور آلمان هست)

اینایی را که نوشتم از روی تفریح نبوده.میدونم خیلی ها هم مثل خود من میان و میخوان نتیجه کلی بگیرن

آقا نرررررروووووو میهن وب هاست

سلام

فکر می کنم عصبانیت شما به خاطر مشکل هارد سوم سرور پاساگاد میهن وب هاست باشه که 3 روز پیش دچار مشکل شد.

نظر و انتقاد شما صحیح و قابل احترام هست ولی خب فکر می کنم اینجور صحبت کردن داخل انجمن بر خلاف قوانین باشه.

ویرایش شده توسط SM-Mahdavi
لینک به ارسال

سلام

فکر می کنم عصبانیت شما به خاطر مشکل هارد سوم سرور پاساگاد میهن وب هاست باشه که 3 روز پیش دچار مشکل شد.

نظر و انتقاد شما صحیح و قابل احترام هست ولی خب فکر می کنم اینجور صحبت کردن داخل انجمن بر خلاف قوانین باشه.

نه قربان

عصبانی نیستم.دارم میگم بقیه توی دام نیوفتن

من از همون روز اول که پس نگرفتن تا الان که 4ماه میگذره کاملا ناراضی هستم

بابا دارم حقیقت را میگم.شما میتونید حتی به انجمن Vbiran که ظاهرا کمتر از اعضای میهن وب هاست اونجا هست، یک سری بزنید

چیز غیر اخلاقی یا توهین آمیز یا تبلیغاتی هم نگفتم که خلاف قوانین باشه

ویرایش شده توسط qwaszx
لینک به ارسال

ببینید در کل کسی که پول داشته باشه نمیره سمت این جور هاستینگ ها !! چرا کسی نمیاد از ایران هاست شکایت کنه ؟؟؟ وقتی که میخواهید با کمترین هزینه یک هاست بگیرید خوب معلومه این مشکلات هم پیش میاد هر چقدر پول بدی همون قدر اش میخوری هیچ ارزونی بی دلیل نیست متاسفانه ما ایرانی ها طلسم شعار دادن شدیم !!! تا یک وب هاستینگی میاد میگه من فلانم عده ایی از ما جذبش میشیم بدون اینکه کمی تحقیق کنیم ببینیم اصلا پیشینه این وب هاستینگ چیه ؟؟ مدیرش کیه اصلا چیکارن ... یه ایمیل بهشون بدید ببینید جوابتون رو میدن بعد از پشتیبانی خویشون تعریف کنید ...

من اگر پولشو داشتم یا میرفتم از هاست ایران سرویس میگرفتم از سایت معتبر Site5 که بنظرم این دو وب هاستینگ یکی از بهترین و کم اعدا ترین وب هاستینگ ها هستند که اعدایی ندارن و بجای اینکه الکی هی بیان شعار بیهوده بدن میان بهترین سرویس ها رو ارایه میکنن و به نظرات کاربراشون اهمیت میدن و از انتقاد ها استفاده میکنن برای بهتر شدن ....

به قول معروف وقتی چیزی رو مفت گیر میاری دنبال گارانتیش نباش .....

لینک به ارسال

دقیقا موافقم. ایران هاست، هاست ایران، پویا سازان و .. نه تبلیغات الکی می کنن نه به قول دوستمون ادعا دارن.. چیزی که داره مشتری براشون جذب می کنه سرویس دهی خوبشونه. پول خوب میگیرن سرویس خوب هم میدن.

لینک به ارسال

کارش خوبه ، ولی الان نه سایت من باز میشه نه سایت خود میهن وب هاست ،البته درست میشه احتمالا مشکلی پیش اومده

لینک به ارسال

ببینید در کل کسی که پول داشته باشه نمیره سمت این جور هاستینگ ها !! چرا کسی نمیاد از ایران هاست شکایت کنه ؟؟؟ وقتی که میخواهید با کمترین هزینه یک هاست بگیرید خوب معلومه این مشکلات هم پیش میاد هر چقدر پول بدی همون قدر اش میخوری هیچ ارزونی بی دلیل نیست متاسفانه ما ایرانی ها طلسم شعار دادن شدیم !!! تا یک وب هاستینگی میاد میگه من فلانم عده ایی از ما جذبش میشیم بدون اینکه کمی تحقیق کنیم ببینیم اصلا پیشینه این وب هاستینگ چیه ؟؟ مدیرش کیه اصلا چیکارن ... یه ایمیل بهشون بدید ببینید جوابتون رو میدن بعد از پشتیبانی خویشون تعریف کنید ...

من اگر پولشو داشتم یا میرفتم از هاست ایران سرویس میگرفتم از سایت معتبر Site5 که بنظرم این دو وب هاستینگ یکی از بهترین و کم اعدا ترین وب هاستینگ ها هستند که اعدایی ندارن و بجای اینکه الکی هی بیان شعار بیهوده بدن میان بهترین سرویس ها رو ارایه میکنن و به نظرات کاربراشون اهمیت میدن و از انتقاد ها استفاده میکنن برای بهتر شدن ....

به قول معروف وقتی چیزی رو مفت گیر میاری دنبال گارانتیش نباش .....

صحبت شما را کاملا قبول دارم.اما یک مواقعی واسه همین تبلیغات و شعار و آمارهای کاذب افراد گول میخورن که البته موقت هست

من الان از پرشین تولز هم هاست دارم کاملا راضیم ولی یه کمی پشتیبانیش میتونست بهتر باشه.

قصدش را داشتم از ایران هاست بگیرم ولی فقط ویندوز داره.خداییش ایران هاست همه چیزش خوبه.پویا سازان هم قدیما باهاش داشتم خوب بود.

راستی کسی سرور آمریکا هاست خوب سراغ داره؟؟آریا نیک داره ولی نمیدونم چجوریه؟

ویرایش شده توسط qwaszx
لینک به ارسال

صحبت شما را کاملا قبول دارم.اما یک مواقعی واسه همین تبلیغات و شعار و آمارهای کاذب افراد گول میخورن که البته موقت هست

من الان از پرشین تولز هم هاست دارم کاملا راضیم ولی یه کمی پشتیبانیش میتونست بهتر باشه.

قصدش را داشتم از ایران هاست بگیرم ولی فقط ویندوز داره.خداییش ایران هاست همه چیزش خوبه.پویا سازان هم قدیما باهاش داشتم خوب بود.

راستی کسی سرور آمریکا سایت خوب سراغ داره؟؟

تهران هاست از سرور های آمریکا استفاده میکنه و کیفتی خیلی خوبی دارن با قیمت مناسب ...

تهران هاست فکر میکنم یکی از قدیمی ترین وب هاستینگ های ایرانی باشه ...

http://www.tehranhost.com/host/

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

اگه به نظر دادن هست خب منم بگم دوستان. من چیزی رو که تجربه کردم و میکنم رو میگم. میهن وب هاست، ابتین وب و تهران هاست.

میهن وب هاست عالیه فقط گاهی قطعی داره. اما در کل قیمت ها، سرعت و البته پشتیبانی شون فوق العاده ست. ابتین وب قیمت هاش خوبه. اما پشتیبانی واقعا خوب نیست. تهران هاست از سرورهای امریکا استفاده میکنه، قطعی زیاد داره، پشتیبانیشون واقعا ضعیفه. توی پنل کاربری نوشته مدت زمان پاسخگویی بین ۵ دقیقه تا 72 ساعت!! اما 95 درصد درخواستهای پشتیبانی من دقیقا بعد از 72 ساعت کامل انجام شده و این افتضاحه.

میهن وب هاست از نظر خدمات و پشتیبانی سریع بهترین بوده تا جایی که من تجربه داشتم

لینک به ارسال
  • 3 ماه بعد...

با سلام. من دو سایت با موضوع و قالب(پوسته) وردپرسی یکسان با دو هاست متفاوت دارم.
سایت اول روی هاست  لینوکس المان میهن وب هاست هست حجمش کمی سنگینه بخاطر استفاده از عکس ولی سرعت لود سایت خیلی خوبه
سایت دوم روی هاست طلایی نت افراز  هست حجمش سبک تر ولی سرعت لود سایت کمه و دیر میاد بالا

از نظر پشتیبانی خدایش میهن وب تاحالا واسه من که عالی بوده از هر حیث.

میخوام سایت دوم رو از رو نت افراز منتقل کنم رو میهن وب هاست.
به نظر شما کار درستی انجام میدم؟ ممنون مبشم راهنماییم کنید
s.mehti64@gmail.com

لینک به ارسال
  • 6 ماه بعد...
در 14 دقیقه قبل، aliakbari گفته است :

دوستان با توجه به قدیمی بودن پست در حال حاضر میهن وب هاست رو پیشنهاد میکنید؟

لطفا یه تاپیک رو 2 بار نزنین

نت افراز

پارس پک

هاست دی ال

اینها حرفه ای و با کیفیت و قیمت خوبی کار میکنند

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...